1 Yaş Dolap Süsleri ve Magnet Yapımı

En güzel 1 yaş fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın.

2369

Minik bebeğiniz 1 yaşına geliyor.. Onların ilk doğum günü anne ve baba için oldukça özel. Bu özel günde harika dolap süsleri ve magnetleri sevdiklerinize dağıtabilirsiniz. Evlerinde süs olarak saklayabilecekleri, dolaplarına asabilecekleri harika dolap süsleri ve magnetlerini kendiniz de yapabilirsiniz. 1 yaş dolap süsleri yapımı ve birbirinden güzel modelleri bu yazımızda görebilirsiniz.

Keçeden 1 Yaş Dolap Süsleri Yapımı 

Keçeden 1 yaş magnet yapımı, hem sevimli hem kolay. Öncelikle, çıkartacağımız modeli keçe üzerine çizip, kesiyoruz. Dilerseniz yüz ifadesi veya yazılar eklemek için iplerle istediğiniz şekli verebilirsiniz. Gökkuşağı, bebek figürü, bulut da rahatlıkla yapılabilecek dolap süsü modellerinden. Daha farklı bir fikir ise, 1 yazılı magnetler. Bu magnetler bebeğinizin ilk yaşı için harika olacak. Keçenin üzerine, ‘1’ yazılı kestiğiniz diğer keçeyi dikerek bu harika görünüme kavuşabilirsiniz.  İçini elyaf ile doldurduktan sonra da modelinizi dikmeye hazırsınız. Hemde bu model 1 yaş doğum günü süsleri için harika fikir!

Mutlaka incele:  1 Yaşındaki Bebeğe Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

Farklı Dolap Süsleri ve Magnet Modelleri

Dolap süsleri ve magnet modelleri için size farklı fikirler de vermek istedik. Davetlileriniz, bu magnetlere bayılacak! İşte çok sevilen 1 yaş magnet örnekleri!

1 yaş buzdolabı magnetleri modellerinden, bebeğinizin fotoğrafı da yer alan bu saatler, ömür boyu saklanılacak hatıralardan. Bebeğiniz için bu tür bir magnet de yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri

1 yaş magnet çerçeve modelleri de harika hediyeliklerden. Bu çerçevelerde bebeğinizin en sevimli fotoğrafı yer alıyor. Eminiz ki, bu modeli herkes çok sevecek!

1 yaş magnet pleksi modelleri de harika! Bu pleksileri isme özel olarak ve farklı modellerde de yaptırabilirsiniz. Üzerine yapıştırılan bir kurdele ile de harika görünebilir..

Doğum günü buzdolabı magnetleri arasında emzik ise yıllardır modasını yitirmiyor! En hoş ve sevilen bebek magnetleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bebeğinizi temsil eden bir magnet düşünüyorsanız tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu modelin biberonlu olanı da çok sevimli.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları

Bu ‘1’ temalı davetiye de çok ilgi çekici değil mi? Davetlilerinizi hem doğum gününe harika bir şekilde çağırıyorsunuz hem de o güne dair harika bir anı bırakıyorsunuz.. Sizin de 1 yaş magnet modelleri hakkındaki değerli düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!