1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri, En Güzel 1 Yaş Pasta Modelleri

Birbirinden güzel 1 yaş pasta modelleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2910

Bebeğinizin ilk yaş gününü sevdiklerinizle birlikte kutlamayı planlıyorsanız ağızlara layık bir 1 yaş pasta modelleri de seçmelisiniz.

1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

Bu yazımızda bebeği için doğum günü partisi düzenlemeyi düşünen ebeveynlere fikir verebilecek birbirinden güzel 1 yaş pasta modelleri listesi hazırladık.

Mutlaka incele:  3 Yaş Erkek Çocuğu Doğum Günü Kıyafetleri

1Hayvanlar temalı 1 yaş pasta modelleri

1 yaş doğum günü pastası seçmeden önce parti için tema seçmelisiniz. Temaya uygun bir pasta seçmeniz partide bütünlük sağlayacaktır. Eğer bebeğiniz hayvanları seviyorsa onun için hayvanlar temalı bir doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. 1 yaş erkek pasta modelleri olarak önerebileceğimiz bu modeller ile erkek bebeğinize harika bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz.

3Disney temalı 1 yaş pasta modelleri

Bebeğiniz çizgi film ya da masal karakterlerine ilgi duyuyorsa sevdiği karakterlerden oluşan bir pasta da tercih edebilirsiniz. Örneğin, Disney karakterleri hemen hemen her çocuğun sevdiği karakterlerdendir. Siz de bebeğiniz için bu tarz bir pasta yaptırabilirsiniz. Eğer partiniz çok kalabalık olmayacaksa 3 katlı yerine 2 veya 1 katlı pasta da tercih edebilirsiniz.

4Deniz dostu bebekler için 1 yaş pasta modelleri

Denizi, suyu veya deniz canlılarını seven bebekler için bu pasta modelinden fikir alabilir ve onun için harika bir pasta yaptırabilirsiniz. Üzerine deniz kaplumbağasının yanı sıra balık figürleri de yerleştirebilirsiniz. Rengarenk olması da bebeğinizin hoşuna gidecektir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri

51 şeklinde 1 yaş pasta modelleri

1 yaş pastaları çoğunlukla 1 rakamı şeklinde yapılıyor. Yuvarlak ve kare şeklinde de yapılsa da ağırlıklı olarak 1 rakamı ile yapılan bu pastalar hem partinin önemini vurguluyor hem de fazlasıyla sevimli ve sıra dışı görünüyor. Bu tarzda bir pastanın üzerini bebeğinizin ilgi duyduğu figürler ile süsleyebilirsiniz. Örneğin, tren figürü gibi…

1 Yaş İçin En Sevimli Kurabiye Modelleri

1 yaş doğum günü partileri için pastanın yanı sıra kurabiyeler de yapabilirsiniz. Farklı şekil ve desenlerde süslenmiş birbirinden güzel 1 yaş kurabiyeleri 1 Yaş Kurabiyesi Tarifi, Yapımı ve Süslemeleri linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu yazımızı inceleyerek kurabiye tarifi ve yapılışını da öğrenebilirsiniz. Daha fazla 1 yaş pastası için aşağıdaki pasta modellerine göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!