Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Psikolog

Psikolog

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
59
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Psikolog Fiyatları 2023

Psikolog fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 380 TL ile 470 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Psikolog fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Psikolog Müşteri Yorumları

Serap
Serap
Oldukça rahat hissettiren ve ilgili bir psikolog Esra Hanım. Üstelik online da alınabilecek en yüksek verimi aldığımı söyleyebilirim. Uzun vadede beraber çalışmayı içten istediğim bir danışman
Esra Sayın
Tugba Atak
Tugba Atak
Tanıdığım en iyi psikolog desem abartmiş olmam. Depresyon ve anksiyete rahatsizligim icin basvurmustum. Medikal destege bile ihtiyac duymadan Adem Hocam sayesinde tum problemlerimden arindim. Empati yetenegi, sabrı, anlayisi ve yonlendirmeleri ile kisa surede iyilesme gosterebileceginiz muhtesem bir psikolog.
Adem Güneşdoğdu
Naz T.
Naz T.
Çok ilgili,takibini çok sıkı yapan bir psikolog kendisi.Problemlerimle alakalı bana çok iyi şekilde yardımcı oldu kendisi.Benimle çok iyi ilgilendi.Yakınlık oluştu aramızda.Beni danışan gibi değil de bir yakını gibi görüdüğü için teşekkür ederim kendisine.Beni çok motive etti.Ben bu rahatsızlığımın sadece kendim de olduğunu düşünüyordum ama bana özel bir durum olmadığını herkesin zaman zaman bu durumlardan geçtiğini empati kurarak çok güzel bir şekilde anlattı.Empati duygusu gelişmiş bir insan.
Sude Duran
Esma Türkmen
Esma Türkmen
Tecrübeli , profesyonel , olaylara çok yönlü bakıp doğru analizlerde bulunan mesleğinin hakkını veren nadir insanlardan.
FATİH CİHAN
Cansu Üçcan
Cansu Üçcan
Profesyonel bir şekilde ilerleme kaydediyoruz çok memnun kaldım, hocama bana kattıkları için teşekkür ederim.
Psk. Güneş Üçcan

Psikolog Talepleri

O Oğuz Ç.
iyi çalışmalar; Oğlum Ali K., 2004 doğumlu olup 12. Sınıf öğrencisi. Pandemi sonrasında mide ve bağırsak ile ilgili sağlık sorunları yaşamıştı. Yapılan endoskopi sonucunda gastrit tanısı konuldu ve tedavisi uygulandı ve uygulanmaya devam ediyor. Bu durumu öğrendikten sonra hastalığını takıntı yapmaya ve bu durumda hayat kalitesini düşünmesine sebep oldu. En basit bir hastalığa yakalansa bile (soğuk algınlığı, grip nezle mevsimsel alerji vb.) bazen çok abartılı tepki verebiliyor. Bu durumunun psikolojik olabileceğini düşünmeye başladık. Şu anda yine mide ve bağırsak sorunu yaşıyor. Mental olarak olarak kendini iyi hissetmediğini söylüyor. Normalde çok neşeli ve hareketli bir kişilik olmasına rağmen o eski neşesinden ve hareketliliğinden eser kalmadı. evdeki hali değişmeye başladı. en azından biz öyle gözleliyor ve hissediyoruz. Ayrıca bu sene üniversite yerleştirme sınavına gireceği için çok yoğun bir çalışma temposu içerisinde . Hedefleri yüksek ve derece yapmaya çalışıyor. Kendisi çok belli etmesede anne ve babası olarak sınav kaygısı yaşadığını da tahmin ediyoruz. Bu sebeple oğlumuza profesyonel uzman desteği almak istiyoruz. Randevu için geri dönüşlerinizi bekliyoruz. Saygılarımızla
A Ahmetal G.
Hocam ben 25 senedir depresyondayım Hocam ben sıktıntı sorun korku yaşıyorum Hocam ben 25 senedir zor durumdayım Hocam ben zor Günler yaşıyorum Hocam ben kafama her şeyi takıyorum Hocam ben her şeyde takıntılı oluyorum Hocam benim Aklıma kötü düşünçeler geliyor Hocam ben içime kapanıklık sorunum var Hocam ben bunallımdayım Hocam ben durmadan sitrezse giriyorum Hocam ben durmadan karamsar oluyorum Hocam ben Ağlayaçak duruma geldim Hocam ben ilaçta kullanıyorum Hocam benim bütün problemlerin çözülmesini istiyorum Hocam ben her şeyden utanıyorum Hocam ben her şeye üzülüyorum Hocam ben her şeyden neden korkuyorum
A Ahmetal G.
Hocam ben deprosyondayım Hocam ben sıktıntı sorun korku yaşıyorum Hocam ben zor durumdayım Hocam ben zor Günler Yaşıyorum Hocam ben kafama her şeyi takıyorum Hocam ben her şeyde takıntılı oluyorum Hocam benim Aklıma kötü düşünçeler geliyor Hocam ben içime kapanıklık sorunum var Hocam ben bunallımdayım Hocam ben Hocam ben durmadan sitrezse giriyorum Hocam ben durmadan karamsar oluyorum Hocam ben her şeye üzülüyorum Hocam ben her şeyden utanıyorumHocam ben ilaçta kullanıyorum Hocam benim bütün problemlerin çözülmesini istiyorum Hocam ben hayattım zindan oldu ve Alt üst oldu Hocam ben ilaçta kullanıyorum
A Ahmetal G.
Hocam ben zor durumdayım Hocam ben sıktıntı sorun korku yaşıyorum Hocam ben zor durumdayım Hocam ben zor Günler Yaşıyorum Hocam ben durmadan sitrezse giriyorum Hocam ben durmadan karamsar oluyorum Hocam ben her şeye üzülüyorum Hocam ben her şeyden utanıyorum Hocam ben kafama takıyorum çok Hocam beb her şeyde takıntılı oluyorum Hocam benim Aklıma kötü düşünçeler geliyor Hocam kendimi hep kötü hissettim Hocam benim hayattım zindan oldu ve Alt üst oldu Ağlaçak duruma geldim Hocam ben ilaçta kullanıyorum Hocam benim bütün problemlerin çözülmesini istiyorum
E Esra B.
İç sesimin duyulduğunu düşünüyorum, içimden küfür ediyorum küfürler takıntı halini aldı kendim kurtulamıyorum kendimi kontrol ettikçe içimden sürekli aynı şeyleri tekrar ediyorum. İç sesimi susturamıyorum günlük yaşam kalitem bozuldu, hiçbir şey yapmak istemiyorum, rezil olduğumu düşünerek daha çok vesveseye kapılıyorum kendim kurtulamıyorum daha önce hocalara da gittim okundum, bir iki seans psikolog desteği de gördüm ancak sürekli devam edemedim yüksek fiyatından ötürü bana yardımcı olabilir misiniz yani toplu seansta indirim yaparsanız ben ciddi destek almak istiyorum
S Sude Y.
Çok fazla durgunlaştım ve her şeyi çok fazla düşünmeye başladım. Kafamda ya böyle olursa ya oluyorsa diye kuruyorum. Sinirimi kontrol edemiyorum bu yüzden de düşünmeden verdiğim tepkiler karşımdakileri çok fazla kırabiliyor. Artık kendimi hissedemiyor gibiyim. Yakın zamanda çok fazla kilo verdiğim için ve bu yüzüme vurulduğu için özgüven eksikliğim oluştu. Ve mutsuz olduğumda mide bulandım çok fazla artıyor böylelikle kilo almak isterken yiyemediğim için bu his yüzünden aç duruyorum günlerce.
S Selma Ö.
Biz Gaziantep ten 2ay önce depremzede olarak geldik burda oğlumu ve kızıma okul bulup yazdırdım onların psikolojik açıdan yiprandigini düşünüyorum oğlumun ogretmenleri psikolojik destek almasının kendisine iyi geleceğini söylediler o yüzden basvuruyorum burada şuanda bı gelirim ama ise baslicam daha sonra bu konuda maddi açıdan rahatladiktan soonra yani inşallah daha iyi olucak çocuklarım için sizden ricam bu konuda bize yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
S Songül P.
Nişanlımla birbirimize karşı çok anlayışsızız herkes kendi istediğinin olmasını istiyor aramızdaki sevgi tam ama tahammül konusunda saygı konusunda sıkıntılar var ikimizde hatalıyız onu seviyorum ve sağlıklı bir ilişkide nasıl olabilirim neden hata yapıyorum neden nişanlıma tahammülüm az onun az nasıl düzelir bir çare arıyorum biliyorum bir sihirli değnek yok ama bir şeyleri başkasının gözünden görmek değerlendirmek istiyorum şuanda çok mutsuzuz
M Melis İ. Ö.
1 yıldan uzun süren ama bir şekilde bastırmayı, ertelemeyi başarabildiğim anksiyete ve depresyon ataklarım son 3 ayda malesef içinden çıkamadığım, hayatın günlük akışına uyum sağlayamadığım bir tıkanma noktasına geldi. İşten ayrılmaya kadar beni götüren bu depresyon süreci, uykusuzluk ve hızlı kilo kaybımın eklenmesiyle fiziksel ve ruhsal yorguğa dönüştü. Bu konudaki uzmanlığınız çerçevesinde destek almak istiyorum.
A Ahmetal G.
Hocam ben 25 senedir depresyondayım Hocam ben sıktıntı sorun korku yaşıyorum Hocam ben zor durumdayım Hocam ben zor Günler Yaşıyorum Hocam ben kafama her şeyi takıyorum Hocam ben her şeyde takıntılı oluyorum Hocam benim Aklıma kötü düşünçeler geliyor Hocam ben içime kapanıklıksorunum var Hocam ben bunallımdayım Hocam ben ilaçta kullanıyorum Hocam benim bütün problemlerin çözülmesini istiyorum

Psikolog Nedir? Ne İşe yarar?

Psikolog bireylerin ve grupların hareket etme davranışlarını inceler. Psikologların; adli psikolog, klinik psikolog gibi farklı uzmanlık alanları vardır. Bu bağlamda psikologların; cezaevi, klinik, hastahane, fabrika, okul, adli tıp gibi farklı çalışma alanları bulunmaktadır. Psikolog kendisine gelen hastanın problemlerini, en başta iyi bir dinleyici olarak ve doğru sorularla onu yönlendirerek tespit eder, onun dışında ise yapacağı psikolojik testler ile problemin kaynağını daha derinlemesine anlamaya çalışır. Daha sonra da problemlerin giderilmesi için seanslarını sürdürür.

Psikolog ne anlama gelir?

Psikolog kelimesinin karşılığı "ruh bilimi"dir. Bu bilim alanı kişilerin; duyum, düşünme, davranış, coşku gibi zihinsel olgularıyla yakından ilgilenir. Psikologlarda bu bağlamda desteğe ihtiyacı olan kişilerin davranış bozukluklarının giderilmesi üzerine seanslar düzenlemektedir.

Psikolog ile Psikiyatri farkı nedir?

Birçok kişinin yanlış bildiği konulardan birisi de psikolog ve psikiyatri mesleklerinin aynı iş yaptığıdır. Aslında 2 alan da birbirinden ayrılmaktadır. İşte psikolog ve psikiyatri arasındaki 2 önemli fark:

 • Psikiyatri olmak için tıp fakültesi mezunu olmak gerekmektedir. Psikologlar ise psikoloji bölümünde lisans eğitimlerini okur ve yüksek lisansları ile uzmanlık kazanırlar.
 • Psikiyatrilerin ilaç yazara tedavilerini gerçekleştirme yetkileri bulunmaktadır. Psikologlar ise tedavilerini psikoterapi ile gerçekleştirirler.

Psikoloğa mı gitmeliyim psikiyatriste mi?

Psikiyatri ya da psikologdan destek almaya ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan karşılaşacağın ilk ve temel soru "Psikiyatri mi yoksa psikoloğa mı gideceğim?" olacaktır. Eğer ruhsal bir problemin olduğunu düşünüyorsan psikolog, sinirsel bir rahatsızlığın olduğunu düşünüyorsan da psikiyatri bölümü senin için doğru tercih olacaktır. Tam olarak hangi bölüme gideceğine karar veremiyorsan da bu seni korkutmasın, psikolog ve psikiyatri disiplinleri birbiriyle bağlantılır ve hastaları daha iyi tedavi olacağını düşünüyorsa diğer disipline yönlendirebilir.

Psikoloğa neden ihtiyaç duyulur?

Kişiler bazen hayatın getirdiği sıkıntıların ve problemlerin üstesinden kendi başlarına gelemeyebilir. Bu gibi psikolojik rahatsılıklar çözümlenmedikçe problemler daha da ilerleyebilir ve kişinin hayatında olumuz etkiler yaratmaya başlayabilir bu durumda kişi, psikolojik destek için uzman psikoloğa ihtiyaç duyacaktır.

Psikolog hangi hastalıklara bakar?

250'nin üzerinde psikolojik hastalık olduğu bilinmektedir. Psikolog bu hastalıkların hepsinden sorumludur. En sık görülen psikolojik bozukluklar aşağıdaki gibidir:

 • Anksiyete, panik atak, sosyal fobiler, yemek bozuklukları, gelişim bozuklukları, cinsel problemler, bağımlılık, depresyon, bipolar bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu... Psikologların ilgilendiği hastalıkların başında gelmektedir.

Uzman Klinik Psikolog ne iş yapar?

Uzman psikologlar, Fen Edebiyat fakültenin Psikoloji Bölümünde 4 yıllık lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra yüksek lisans ile kendi belirledikleri bir alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Uzman klinik psikoloğunun yaptığı işler, ruhsal, davranışsal ve duygusal bozuklukların teşhis edilmesi ve teşhis edilen bulguların iyileştirilmesi ve tedavisi üzerinedir. Klinik psikolojide psikolog, danışanı için bir tedavi planlar ve bu plan doğrultusunda süreci yönetir. Gözlemlerini ve seanslarını rapor eder.

Psikolojik hastalık geçer mi?

Psikolojik hastalıklar kişinin yaşam kalitesini oldukça düşürebilmektedir. Birçok psikolojik rahatsızlık maalesef kendi kedine geçmez. Uzman bir psikolojik danışmanlık merkezinden ya da bireysel çalışan bir psikologdan destek alınması kesinlikle tavsiye edilir. Psikolojik hastalıkların tedavisinin başarı ile sonuçlanması için danışanın psikolojik danışmanlık desteği için düzenli seanslara gitmesi ve uzmanın yönlendirmelerini eksiksiz sürdürmesi gerekmektedir. Aksi halde en iyi psikolog dahi tedavi için başarı yakalayamaz.

Psikolog seansları ne kadar?

Psikolog seans ücretleri, psikoloğun lokasyonuna göre, aldığı eğitimlere ve tecrübesine göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca danışa kişinin seansları psikoloğun yerinde mi gerçekleştireceği yoksa online psikolog hizmeti mi alacağı da psikolog fiyatlarını etkilemektedir. Genel bir fiyat aralığı vermek gerekirse psikolog seansları ortalama 150 ila 400 TL arasındadır.

Bir psikolog seansı kaç dakikadır?

Psikolog seansları ortalama olarak 50-60 dakika sürmektedir. Danışan kişinin psikolojik rahatsızlığının seviyesine göre seanslar uzayabilmektedir. Bazen bir seansta bile tedavi bitirilebilir, bazen de seanslar çok daha uzun sürelerce devam edebilir.

Günümüzde En Sık Görülen 3 Psikolojik Rahatsızlık!

Panik Atak Bozukluğu

Panik atak bozukluğunun tanısını yalnızca uzman bir psikolog koyabilir. Öncelikle atakların ne sıklıkta olduğu ve hangi belirtilerin olduğu öğrenilir, danışanın herhangi bir kalp rahatsızlığı olmadığından emin olunması şarttır, psikolog emin olmak için gerekli testlerin yapılmasını isteyebilir (EKG vb.) Tanı koyulduktan sonra tedavi süreci başlar. Son dönemlerde panik atak bozukluğu çok sık görülmektedir ve tedavisi vardır, erken tanı koyulması ve tedaviye başlanması çok önemlidir. Tedavide panik atak sayılarının azaltılması ve belirtilerin hafifletilmesi amaçlamaktadır.

Panik atak belirtileri neledir?

 • Ani tuvalet ihtiyacı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Boğulma hissi,
 • Ölme korkusu,
 • Genel Titreme,
 • Göğüs ağrısı,
 • Hızlı kalp atışı,
 • Kulaklarda çınlama,
 • Kuru ağız,
 • Mide bulantısı,
 • Nefes darlığı,
 • Parmaklarda karıncalanma,
 • Terleme,
 • Üşüme,
 • Uyuşma veya iğne batması hissi,

Anksiyete Bozukluğu

Anksiyetenin bir diğer adı da kaygı bozukluğudur. Aslında her birey hayatın getirmiş olduğu zorluklar ve olumsuzluklar sebebiyle gün içinde anksiyete yaşayabilir, bu olağan bi durumdur. Ancak anksiyetenin sıklığı ve şiddeti arttığı takdirde bu rahatsızlığın kesinlikle tedavi edilmesi gerekmektedir. Sağlık sorunları, kalıtsal rahatsızlıklar, travmatik olaylar vb. etkenler anksiyeteyi aktif edebilir.

Anksiyete Belirtileri Nelerdir?

 • Kendini gergin, huzursuz, panik halinde hissetmek
 • Nefes darlığı,
 • Kötü bir şey olacakmış hissi
 • Kalp atışlarındaki hızlanma
 • Aşırı terleme
 • Ellerde titreme hali
 • Dikkat eksikliği problemleri
 • Uyku problemi vb.

Bipolar Bozukluk

Bipolar bozukluk, manik-depresif bozukluk olarak da bilinmektedir. Kişinin ruh hali, enerjisi ve konsantrasyonunu etkileyen psikolojik ve psikiyatrik bir rahatsızlıktır. Tedavisi mümkündür, bu süreçte hastanın hekim ile olan ilişkisi, seanslara düzenli katılması varsa ilaçlarını kullanması önemlidir. Onun dışında hastanın yakın çevresi ve ailesinin desteği de tedavi sürecinde oldukça önemlidir.

Bipolar bozukluk belirtileri:

Mani dönemde;

 • Olayların merkezinde olma duygusu
 • Hiperaktivite
 • Daha az uyumak
 • Cinsel dürtülerde artış
 • Aşırı özgüven durumu
 • Konsantrasyon eksikliği

Depresif dönemde;

 • Daha fazla uyuma isteği
 • Yorgunluk
 • Keyifsizlik
 • Olaylara konsantre olmada zorluk çekme
 • Suçluluk hissetme
 • Umutsuzluk hali
 • İştahsızlık
 • Sanrılar görme
 • Uyumada zorluk çekme
 • Çevresindeki insanlarla sürekli tartışma hali vb.

Psikolog hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Psikolog tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?