Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Yaşam Koçu

Yaşam Koçu

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
62
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Yaşam Koçu Fiyatları 2023

Yaşam Koçu fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 110 TL ile 130 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Yaşam Koçu fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Yaşam Koçu Müşteri Yorumları

Hüseyin Edis
Hüseyin Edis
Kilo alma problemi ile karşı karşıya kalmış bir şekilde neler yapabilirim, nasıl kilo alabilirim diye düşünürken. Herbalife 'nin en güzide genç atik koçuyla birlikte programa başladık. Net 5 kiloluk sonuçla birlikte iyi bir iş başardığımızı görmüş olduk teşekkürler Hasan Hocam. ❤️
Hasan Edis
Sibel Kanat
Sibel Kanat
Merhaba Sevinç hocam, sizden aldığım eğitimden sonra hayatım değişti, bakış açım değişti. Psikolojik Sorunlarımın içinde boğuşurken sizin eğitim kampınıza "tesadüfen" rastlamam benim için büyük bir şans, hayatımı olumlu yönde değiştirmem için büyük bir fırsattı. 49 yaşıma kadar kendimi sevmediğimi, sevemediğimi fark ettim ve sorunlarımın temelinde bunun yattığını siz gösterdiniz bana 🙏 çok teşekkür ederim tekrar tekrar. Kendimi yetersiz hissetmem, sürekli bir koşuşturmaca içinde kaybolduğumuz ve ruhen çok rahatsız olduğumu keşfettim. Özşefkat çalışmalarımızla, meditasyonlarla çok rahatladım ve günlük hayatıma her gün biraz daha aktarmaya çalışıyorum. Başkalarına gösterdiğim sevgiyi ve şefkatı kendime göstermeye çalışıyorum ve bu da beni günlük hayatımda sorunlara karşı daha pozitif, sakin ve olumlu bakmama yardımcı oluyor ve bir an sorun diye algıladığım aslında kendimi hiç üzmeme değmediği bir durum olduğunu anlıyorum. Babamla iletişimimiz çok düzeldi, artık bağırarak konuşmuyor ve beni takdir etmesini de beklemiyorum artık. Kendi projelerimi Babama anlatmadan hayata geçiriyorum ve olumlu ilerleyince kendimi ödüllendiriyorum, çünkü ben değerliyim, ben başarırım, benim kararlarım benim için doğrudur, aksiyim, kimi zaman sinirliyim, çok çalışırım, ama BEN BUYUM. Sizden öğrendiğim benim için en kıymetli cümle BEN BUYUM. Birilerinin hoşuna gitmese de değişmek zorunda değilim, seversen kalırsın, sevmezsen gidersin.Tanıştığımıza çok mutluyum 🤗💜. Benim için çok değerlisiniz 🌸
Sevinç Meşeci Doğan
Özlem Ö.
Özlem Ö.
Onunla konuşmak beni çok rahatlatıyor. Arkadaşım gibi ama daha fazlası. Hayatımda hep çok doğru yönlendirmeler yaptı. İyiki tanıdım 🤍🤍🖤
Gizem Kan
Esma Türkmen
Esma Türkmen
Tecrübeli , profesyonel , olaylara çok yönlü bakıp doğru analizlerde bulunan mesleğinin hakkını veren nadir insanlardan.
FATİH CİHAN
Fatma Aktaş
Fatma Aktaş
Genel çalışma prensiplerini, çalışma düzenini beğendim. Alanına hâkim bir uzman. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor ve daha sonra bu doğrultuda bir çalışma programı oluşturarak ilerleme sağlayabilirsiniz. Keyifli ve verimli bir ders geçirmek isterseniz Fatih Bey'e yazmanızı tavsiye ediyorum.
Fatih Çelik

Yaşam Koçu Talepleri

A Alpaslan U.
Merhabalar, ben 60 yaşındayım, aşırı kilo ve sigara bağımlılığına bağlı sağlık sorunlarım var, benim sağlıklı yaşam konuşunda bana destek verecek bir profesyonel desteğe ihtiyacım var, kafamdaki çözüm belli günler benimle birlikte yürüyecek , ayrıca psikolojik olarak destek olacak biri ile planlama yapmak istiyorum
İ İsim B. I.
Planlama yapamıyorum, yapsam dahi uymuyorum. İş yüküm arttıkça iş içinden çıkılamaz bir hale geliyor. Çoğu şeyde geç kalıyorum, aklıma geleni yapmıyorum, yapmayınca düşünmüştüm yapsaydım çok iyi olurdu diye kendime kızıyorum. Konsantrasyon eksikliğim çok fazla, yanılıyor da olabilirim ama sebebi buna bağlıyorum.
B Buket D.
Uzun soluklu bir depresyon sürecindeyim, artık yaşamımda düzen ve keyif istiyorum. *Uygulama gereği numaramı yazmak zorunda kaldım lütfen benimle whatsapp aracılığı ile iletişime geçin ??
S Salih D.
Yaşam koçu alacak kişi kardeşim olur yaklaşık 15 yıldır bel ağrısı şikayetini kafasına çok taktığı için kendini dış dünyadan soyutlaştırdı Nasıl bir yöntem uygulayabiliriz
E Esin Ö.
Muhasebe işindeyim başarılı olabilmem adına yol gösteren yaşam koçu desteği
B Birsen E.
Kiloyu sadece göbekten alıyorum göbeğim den dolayı tercih ediyorum
M Mehmet K.
Spor okul hayatı bi düzen halinde kaliteli yönetilmesini istiyorum
E Elmas E. D.
Başarılı kariyer özgüven öngörü sahibi ve bilgi iletişim

Yaşam koçluğu nedir? Ne işe yarar?

Yaşam koçluğu son dönemlerde oldukça rağbet gören bir meslek dalı. Oldukça geniş bir alana yayılmış olan yaşam koçluğu; zayıflama, sınava hazırlık, kariyer planlaması, hayatında stres ve sıkıntıyla baş edemeyenler, hayatına yenilik katmak isteyenler gibi daha birçok farklı konularla ilgilenmektedir. Peki yaşam koçu ne demek? Yaşam koçu işe yarar mı? Yaşam koçu ne yapar? Yaşam koçu fiyatları nedir? Akına takılabilecek tüm soruları senin için derledik!

Yaşam koçu kimdir?

Yaşam koçu; kişilerin hedeflerinin belirlenmesine, eğer hedefleri varsa da bu yolda hedefleri için uygulanabilir planlar geliştirerek, danışan kişi için çözümler sunan, doğru yönlendirmeler ile kişinin emin adımlar atarak ve motive bir şekilde hedefine ulaşmasını sağlamak için rehberlik eden, alanında uzman kişidir. Yaşam koçu, kişisel gelişim koçu ya da hayat koçu olarak da bilinmektedir.

Yaşam koçu işe yarar mı?

Yaşam koçunun en büyük sorumluluklarından biri ve en iyi yaptığı işlerden biri danışanına güçlü bir motivasyon kaynağı sağlamasıdır. Her seansta danışan kişinin hedefleri doğrultusunda ilerlerken daha da motive olmasını ve kendine güvenmesini sağlar. Bu bakımdan yaşam koçu oldukça işe yaramaktadır. Yaşam koçu, danışanını yönlendirmez, ona akıl vermer ya da onu yönetmez. Yaşam koçu, danışanına hedeflerine ulaşması ya da problemleri ile başa çıkabilmesi için ona doğru sorular sorarak kendini anlaması ve kendi doğrusunu bulması için yol gösterir.

Yaşam koçu fiyatları nedir?

Yaşam koçu fiyatları belli kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Yaşam koçunun deneyimi, seansların uzunluk süresi, seansların yaşam koçunun kendi yerinde ya da online üzerinden yürütülmesi gibi değişkenler mevcuttur. Yaşam koçu ücretleri için ortalama bir fiyat verecek olursak yaşam koçu seans ücretleri 150 ila 550 TL arasında değişkenlik göstermektedir.


Yaşam Koçu hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Yaşam Koçu tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?