Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Yaşam Koçu

Yaşam Koçu

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
121
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Yaşam Koçu Fiyatları 2023

Yaşam Koçu fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 390 TL ile 480 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Yaşam Koçu fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Yaşam Koçu Müşteri Yorumları

Ceren öğüt
Ceren öğüt
Kendisi çok iyi bir yaşam koçu çok güzel bir yol arkadaşlıgı yaptı bana. Access bars lada hayatım değişti. Mucizeler peş peşe geldi ve aynı zaman da çok da kaliteli bir insan ankarada işinde bir numara diyebilirim yolunuz düşerse muhakkak kendisine uğramanızı tavsiye ederim
Pınar Ekinci
Şadan Öztürk
Şadan Öztürk
Tüm samimiyeti, ilham verici sohbetleri ve bana kazandırdıkları için Çiğdem Hanım 'a çok çok teşekkür ediyorum. Artık bir sorun yaşadığımda bunu aşabilmem için hangi yolu izlemem gerektiğini biliyorum. Hayatta benim için nelerin önemli ve öncelikli olduğunu tespit ettim. Etkili bir programlama sayesinde yapmak isteyip de yapamadığım şeylere vakit ayırmayı öğrendim. Çok fazla koç var fakat Çiğdem Hanım gibi hem donanımlı, hem samimi, hem de işini etkili şekilde yapan bir koç çok kolay bulunmuyor.Kendimi keşfetmek için bir yolculuğa çıkmış gibi hissediyorum. Ve bu yolculuğu doğru bir rehber ile yapıyor olmak benim için büyük bir şans.Çiğdem Hanım ile çalışmak demek, yaşamınızın amacını yeniden keşfedip, hedeflerinize odaklanmak, motive olmak, ilham vermek, bunun huzurunu ve mutluluğunu yaşamak demek. Bir dostunla uzun keyifli, kaliteli bir sohbet demek Teşekkürler
Çiğdem Karavelioğlu Tüzün
Tansu Ugurdag
Tansu Ugurdag
Asuman Büyüksoy dan 15 yıldır danışmanlık hizmeti alıyorum. Yaşam koçu, reiki,kuantum, enerji temizlik ve dengeleme çalışıyoruz. Asuman çalışmalarıyla,profesyonelliği, dakikliği ve pozitif enerji yüklemesiyle oldukça başarılıdır.Biliyorum çünkü benim yaşam kalitemi değiştirmiş ve daha pozitif bir bakış açısına sahip olmamı sağlamıştır. Ne zaman sıkıntıya girsem kendisine başvururum. Kendisi her neredeyse yanına gider güzel enerjilerini yüklenirim. İyi ki hayatımda Asuman Büyüksoy var çok şükür.🙏🙏🙏💕
Asuman Buyuksoy
Seher Kaşıkara
Seher Kaşıkara
Kendisi harika bir yaşam koçudur. Size kendinizi hem özel hem de değerli hissettirir. Herkese tavsiye ediyorum
başak arslantürk
Zuhal Çambal
Zuhal Çambal
Hayatımda olumlu değişiklikler olmasına ve bunları keşfetmeme yardımcı olan sağlıklı düşünmeye adım atmama sebep olan ikili diyaloglarımızda ki samimiyetiyle beni motive edip cesaretlrndiren yaşam kalitemi artıran koçum Sena teşekkür ediyorum bana inandığın için.
Sena Aydemir

Yaşam Koçu Talepleri

F Fatma T.
Yaşam koçuna oğlum için ihtiyaç duyuyorum. 16 yaşında. Bir hedefi olsun, hayatı biraz ciddiye alıp, sorumluluklarını fark etsin istiyorum. Gününün tamamını telefonla geçirip, kendisini geliştirmeye yönelik hiçbir şey yapmadığı kanısındayım. Sizinle iletişime geçmeye çalıştığımdan haberdar olsa büyük ihtimalle görüşmek istemeyecek. Nasıl ikna edeceğimi de bilmiyorum açıkçası.
A Alpaslan U.
Merhabalar, ben 60 yaşındayım, aşırı kilo ve sigara bağımlılığına bağlı sağlık sorunlarım var, benim sağlıklı yaşam konuşunda bana destek verecek bir profesyonel desteğe ihtiyacım var, kafamdaki çözüm belli günler benimle birlikte yürüyecek , ayrıca psikolojik olarak destek olacak biri ile planlama yapmak istiyorum
İ İsim B. I.
Planlama yapamıyorum, yapsam dahi uymuyorum. İş yüküm arttıkça iş içinden çıkılamaz bir hale geliyor. Çoğu şeyde geç kalıyorum, aklıma geleni yapmıyorum, yapmayınca düşünmüştüm yapsaydım çok iyi olurdu diye kendime kızıyorum. Konsantrasyon eksikliğim çok fazla, yanılıyor da olabilirim ama sebebi buna bağlıyorum.
E Erdem S.
Sayın Koç merhaba. Ben Erdem yaşım 21 Yapmam gereken ilerisi için önemli ve zorunda olduğum şeylere bir türlü başlayamıyorum düzgün bir plan çıkarıp ona uyamıyorum sürekli odağım başka şeye dönüyor ve bu da bana kaygı, irade eksikliği ve bir çok adını bilmediğim kötü duygu uyandırıyor lütfen yardım edin.
E Emrah P.
20 yaşındaki kızım dünyanın en iyi 7 sanat üniversitesinden biris olan SAIC’den 32 yıl sonra ilk defa verilen onur bursu ile kabul aldı, birinci yılını bitirsi ancak özgüven problemi ve panik atak sorunu var. Daha önce psikolog desteği aldı ancak şu an bir yaşam koçu ile çalışmak istyor.
Y Yağızhan V.
Sağlık problemleri yaşıyorum bunlar evhama dönüştü bu kaygıyı yenmek istiyorum hayat kalitem çok düşük bunu da ciddi derecede yükseltmek istiyorum burada en önemli etken şu;evet bu sorunlarına çare arıyorum ama tabiren çuvalla para dokemem
B Büşra Y. Ö.
İlişkimde artık kontrolümü sağlayamıyor herşeyden çok kendime zararım oluyor bu durumda çocuklarımda bunlara maruz kalıyor eşimin psikolojik şiddetine karşı bana savunma yöntemleri istiyorum
B Buket D.
Uzun soluklu bir depresyon sürecindeyim, artık yaşamımda düzen ve keyif istiyorum. *Uygulama gereği numaramı yazmak zorunda kaldım lütfen benimle whatsapp aracılığı ile iletişime geçin ??
M Melike A.
devamlı olarak benimle görüşebilecek bir yaşam koşu arıyorum. gün içinde sürekli görüşebileceğim ve beni yönlendirecek biri, önceliğim kilo vermek ve çalışma düzeni oluşturmak.
S Salih D.
Yaşam koçu alacak kişi kardeşim olur yaklaşık 15 yıldır bel ağrısı şikayetini kafasına çok taktığı için kendini dış dünyadan soyutlaştırdı Nasıl bir yöntem uygulayabiliriz

Yaşam koçluğu nedir? Ne işe yarar?

Yaşam koçluğu son dönemlerde oldukça rağbet gören bir meslek dalı. Oldukça geniş bir alana yayılmış olan yaşam koçluğu; zayıflama, sınava hazırlık, kariyer planlaması, hayatında stres ve sıkıntıyla baş edemeyenler, hayatına yenilik katmak isteyenler gibi daha birçok farklı konularla ilgilenmektedir. Peki yaşam koçu ne demek? Yaşam koçu işe yarar mı? Yaşam koçu ne yapar? Yaşam koçu fiyatları nedir? Akına takılabilecek tüm soruları senin için derledik!

Yaşam koçu kimdir?

Yaşam koçu; kişilerin hedeflerinin belirlenmesine, eğer hedefleri varsa da bu yolda hedefleri için uygulanabilir planlar geliştirerek, danışan kişi için çözümler sunan, doğru yönlendirmeler ile kişinin emin adımlar atarak ve motive bir şekilde hedefine ulaşmasını sağlamak için rehberlik eden, alanında uzman kişidir. Yaşam koçu, kişisel gelişim koçu ya da hayat koçu olarak da bilinmektedir.

Yaşam koçu işe yarar mı?

Yaşam koçunun en büyük sorumluluklarından biri ve en iyi yaptığı işlerden biri danışanına güçlü bir motivasyon kaynağı sağlamasıdır. Her seansta danışan kişinin hedefleri doğrultusunda ilerlerken daha da motive olmasını ve kendine güvenmesini sağlar. Bu bakımdan yaşam koçu oldukça işe yaramaktadır. Yaşam koçu, danışanını yönlendirmez, ona akıl vermer ya da onu yönetmez. Yaşam koçu, danışanına hedeflerine ulaşması ya da problemleri ile başa çıkabilmesi için ona doğru sorular sorarak kendini anlaması ve kendi doğrusunu bulması için yol gösterir.

Yaşam koçu fiyatları nedir?

Yaşam koçu fiyatları belli kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Yaşam koçunun deneyimi, seansların uzunluk süresi, seansların yaşam koçunun kendi yerinde ya da online üzerinden yürütülmesi gibi değişkenler mevcuttur. Yaşam koçu ücretleri için ortalama bir fiyat verecek olursak yaşam koçu seans ücretleri 150 ila 550 TL arasında değişkenlik göstermektedir.


Yaşam Koçu hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Yaşam Koçu tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?