Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Evlilik Terapisti

Evlilik Terapisti

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
28
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Evlilik Terapisti Fiyatları 2023

Evlilik Terapisti fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 90 TL ile 110 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Evlilik Terapisti fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Evlilik Terapisti Müşteri Yorumları

Cansu Üçcan
Cansu Üçcan
Profesyonel bir şekilde ilerleme kaydediyoruz çok memnun kaldım, hocama bana kattıkları için teşekkür ederim.
Psk. Güneş Üçcan
Zeynep Yalçın
Zeynep Yalçın
Yukarıda verilen 4 madde de benim için aynı düzeyde, Adem bey ile seansımdan bir farkındalık ile çıkıyorum. Aktardığım duygu durumumu çok net anlayıp bana ifade ettiği kelimeler vurucu.
Adem Güneşdoğdu
Büşra Tosun
Büşra Tosun
Benim için bir kendini tanıma yolculuğuna dönüştüğünü hissediyorum. İnsan kendiyle de empati kurabilmeliymiş. Olaylara ve durumlara karşı bakış açım genişledi. Farklı bir vizyon perspektif edinmeye başladım. Söylediklerini uygulamaya başladıkça kendimi daha özgür, güçlü ve rahat hissetmeye başlayacağımı rahatlıkla söyleyebilirim.
Oğuzhan Kurtulan
Merve Y.
Merve Y.
Farkındalığımi arttıran gectigim zor donemi kolay kılan kendimi iyi hissetmemi sağlayan kişi teşekkürler
Psikolog Nalan
Naz T.
Naz T.
Çok ilgili,takibini çok sıkı yapan bir psikolog kendisi.Problemlerimle alakalı bana çok iyi şekilde yardımcı oldu kendisi.Benimle çok iyi ilgilendi.Yakınlık oluştu aramızda.Beni danışan gibi değil de bir yakını gibi görüdüğü için teşekkür ederim kendisine.Beni çok motive etti.Ben bu rahatsızlığımın sadece kendim de olduğunu düşünüyordum ama bana özel bir durum olmadığını herkesin zaman zaman bu durumlardan geçtiğini empati kurarak çok güzel bir şekilde anlattı.Empati duygusu gelişmiş bir insan.
Sude Duran

Evlilik Terapisti Talepleri

B Beyza Y.
Sevgilimle beraber ciddi problemler yaşıyoruz. Birbirimizi çok sevdiğimiz için her tartışmanın sonunda yine de birbirimizi sevdiğimizi söyleyip yumuşamaya çalışıyoruz ancak durum bizden çıktı artık. Uzun süredir çift terapisti düşünüyoruz lakin ekonomik problemlerden ötürü erteleyip duruyoruz. Aramızdaki problemler birkaç kere öfkeli ve ağır ayrılıklara sebep oldu. Büyürkenki çevremizden ötürü şekillenen karakterimizdeki apaçık farklılıklar vs. ilişkimizi keskin etkileyen faktörlerden. Bir ilişkinin yorması değil yeşertmesi beklenir. Solmaktan başka bir şeyin içerisinde değiliz şu an. Ben 3. Sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. O ise şu an okuduğum üniversiteden mezun olan bir Bilgisayar Mühendisi. Mevcut ekonomimizden ötürü sık sık ertelediğimiz bu çift terapisti durumunu ertelemek istemedim. Daha fazla yüreğimde acının ağırlığı ile uyumak ve sevdiğim tarafından yaralanmak istemiyorum. Bir profesyonele danışmak en büyük isteklerimizden. Sevgiler ve teşekkürler.
S Sezgin M.
Bir ay sonra düğünümüz var on yıldır sevgiliyiz ama ben onu aldattım hem psikolojik hem fiziksel olarak son üç aydır kendimi kaybettim hiç düşünmeden farklı deneyimler peşinde koştum ve iki gün önce sevgilim her şeyi öğrendiğinde ne kadar büyük bir hata yaptığımı farkettim ikimizde çok acı cekiyoruz bu olanların bir kabus olmasını ve hayatımıza devam etmek istiyoruz ama nasıl yapabileceğimizi bilemiyoruz. Bunun bir çıkışı var mı bu noktadan dönüp bir ay içinde toparlanıp her şeye rağmen o düğünü hayatımızın en güzel günü yapabilir miyiz?
S Sena N. Ş.
Merhaba ben sena 26 yaşındayım ve nişanlıyım, nişanlım da 28 yaşında. Kıskançlık,kısıtlama ve güven problemi yaşıyoruz. Nişanlım eskişehirde yaşıyor ben istanbulda yaşıyorum. Ailem ilişkiyi desteklemiyordu sonradan kabullendiler fakat aramızdaki iletişim bozukluğu ve beni bastırmaya çalışması ilişkiyi daha kötüye srüklüyor ve birbirimizi sevdiğimiz için terapi görmek ve yol bulmak istiyoruz.
V Vildan S.
Bir yıllık evliyiz. Bu evlilik severek oldu ve bir çocığumuz oldu. Eşimlé ciddi iletişim problemim var ve boşanmak istiyor. Problem bu çerçeve içerisinde içinden çıkılamaz halde
M Murat A.
Eşim sinir bilim diktora yapıyor. Ben bir şirkette departman yöneticisiyim. Daha önce destek almadık.
S Sevilay Ö.
Daha önce destek almadık,5 yıllık evliyiz,iletişimsizlik ,öfke kontrolü vb sorunlar
S Seyda G.
İletişim problemleri, problemi çözüme kavuşturamama, empati eksikliği vb

Evlilik terapisi ne demek?

Bazen kişisel çatışmaları yönetmek için tarafsız bir göze ihtiyacın olabilir. Psikolojik sorunların çiftler ya da aile içinde oluşturduğu olumsuz etkilerini gidermek için evlilik terapisine ihtiyaç duyulabilir. Evlilik danışmanı ile düzenli olarak yapılan seanslar, gerek aile içi gerekse de karşılıklı ilişkilerin daha sağlıklı yürütülmesi ya da iyileştirilmesi için evlilik terapisi büyük fayda sağlar.

Aile danışmanlığı ne demektir?

Aile danışmanlığı (evlilik terapisi) aile üyelierinin arasındaki iletişimi geliştirmesine ve çözmesine yardımcı olan psikolojik bir danışmanlıktır. Aile terapistlerinin verdiği bu hizmetler seans bazlı sağlanmaktadır. Planlanan özel evlilik terapisi aile durumuna bağlı olarak yapılmaktadır. Terapinin ne kadar süreceği de bu plan ile ilişkili olarak belirlenir.

Terapist ne anlama geliyor?

Terapist; kişiler arası ilişkileri çözmeye ve geliştirmeye yönelik görüşmeler gerçekleştiren uzman kişiler için kullanılan bir terimdir. Evlilik terapisinin alanları; çift ve aile terapisi, evlilik problemleri, erken ve yetişkin ruh sağlığı, çocuk ve ergenlerde davranış bozuklukları ve okul problemleri, yeme bozuklukları, duygusal istismar, ilişki terapisi, ihmal ve şiddet gibi daha birçok ilgili alanı kapsamaktadır. Terapistler; evlilik terapisti, çift terapisti, ilişki terapisti gibi uzmanlık alanlarına göre ayrılmaktadırlar.

Evlilik ve Aile Terapisi Nedir?

Evlilik ve aile terapisi, kişisel sorunların ya da aile arasındaki çatışmaların tespiti ve giderilmesi ile yakından ilgilenen psikoterapinin bir dalıdır. Evlilik terapisi ile hem aile içindeki sorunların çözülmesi hem de kişilerin diğer insanlar ve durumlar ile ilişkilerinin iyileştirilmesi sağlanır. Evlilik terapisti öncelikle karşındaki kişi ya da kişileri anlamaya çalışır, problemleri tespit eder ve çözümlemek için yönlendirmelerde bulunur.

Evlilik terapisine ne zaman gidilmeli?

Evlilik terapistinden profesyonel bir destek alma konusunda çiftlerin yaptığı en büyük hatalardan birisi de, ilişki ve aile arasındaki çatışmaların en şiddetli seviyeye ulaştığında ya da boşanma evresine gelindiğinde evlililik terapistlerinin tercih edilmesidir. Oysa olması gereken, ilişki içerisinde yaşanan problemlerin artış göstermeye başlaması, en ufak problemlerin çok büyük ve uzun süreli sıkıntılara dönüşmesi gibi durumlarda çiftlerin karar alması ve evlilik terapisi için bir terapist ile görüşmesidir. Aile terapisine gidenler yaşadıkları problemleri kesin çözer gibi bir varsayım da doğru değildir. Evlilik terapisti çiftlere yol gösterir, terapinin sonucunda çiftlerin boşanma kararı alması gibi durumlar da olasıdır ancak bu kararı evlilik terapisti vermez, onun yönlendirmeleri ile çiftler doğru olduğu kanısına kendileri vardıklarında bu kararı verebilirler. Tüm bunların dışında problemlerin tamamen giderilmesi de tabii ki olasıdır.

Evlilik terapistine tek gidilir mi?

Evlilik terapisi diyince birçok kişi yalnızca çift sorunları ile ilgilenen bir uzman beklese de karşısında, aslında evlilik terapistleri aynı zamanda bireysel psikoterapist olarak seanslarda yapabilmektedir. Evlilik terapistine tek ya da çift gitme gibi bir zorunluluk yoktur. Kişi dilerse tek başına da evlilik terapistine gidebilir, terapistin gerekli gördüğü durumlarda eşin de dahil olması istenebilir.

Evlilik terapisi kaç seans sürer?

Evlilik terapisi genele haftada bir ya da 2 haftada bir aralıklarla yapılmaktadır. Terapiler ortalama 10 ila 20 seans arasında sürebilir. Seanslar eğer çift olarak yapılıyorsa bir seans 1.5 saat kadar sürebilmektedir. Tek kişilik seansların süresi ortalama 45 dakika arası sürmektedir.

Evlilik terapisti fiyatları nedir?

Evlilik ve aile terapisinde ücretlendirmeyi etkileyen birkaç unsur var. Evlilik terapisinin; tek kişi ya da çift olarak yapılması, online ya da terapistin yerinde yapılması gibi etkenler göz önünde bulundurulur. Aile terapisti ücretleri, ortalama olarak 130 ile 400 TL arasında değişkenlik gösterebilir.


Evlilik Terapisti hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Evlilik Terapisti tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?