Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Evlilik Terapisti

Evlilik Terapisti

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
62
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Evlilik Terapisti Fiyatları 2023

Evlilik Terapisti fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 390 TL ile 480 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Evlilik Terapisti fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Evlilik Terapisti Müşteri Yorumları

Esma Türkmen
Esma Türkmen
Tecrübeli , profesyonel , olaylara çok yönlü bakıp doğru analizlerde bulunan mesleğinin hakkını veren nadir insanlardan.
FATİH CİHAN
Hüseyin
Hüseyin
Esra hanım tamamen işine odaklı, disiplinli ve prensipli çalışıyor, ciddi emek veriyor ve ilk seansımızda karsımda durusuyla sanki yüz yüze görüşüyormuşuz gibi hissettirdiği için de online terapiye olan ön yargımı kırdı, çok güzel ve verimli ilerliyoruz, devam edeceğimiz için mutluyum, teşekkür ederim
Esra Sayın
Cansu Üçcan
Cansu Üçcan
Profesyonel bir şekilde ilerleme kaydediyoruz çok memnun kaldım, hocama bana kattıkları için teşekkür ederim.
Psk. Güneş Üçcan
Zehra kadim
Zehra kadim
Çok güler yüzlü sakin harika bir insan
Psk. Dan. Ezgi Yurdabak
Zeynep Yalçın
Zeynep Yalçın
Yukarıda verilen 4 madde de benim için aynı düzeyde, Adem bey ile seansımdan bir farkındalık ile çıkıyorum. Aktardığım duygu durumumu çok net anlayıp bana ifade ettiği kelimeler vurucu.
Adem Güneşdoğdu

Evlilik Terapisti Talepleri

F Furkan A.
EŞİM MEVZULARI BÜYÜTÜP BOŞANMA KARARINA SÜREKLİ OLARAK KARAR VERMEKTE VE BENİMDE GEÇİMLE İLGİLİ SIKINTILARIM OLDUGU İÇİN MORAL BOZUKLUĞU OLABİLİYOR VE BU DURUMDA EVE GİTTİĞİMDTAVIRLARIM OLABİLİYOR VE ASABİLİK SEVİYEM BİRAZ YÜKSEK OLDUGUNDAN DOLAYI BAZEN TAVIRLARIM SİNİRLİYKEN YÜKSEK E SOĞUK SEVİYEDE ARTABİLİYOR VE EŞİM BU DURUMLARIN ARAMIZDA HALLOLABİLECEK BİR SIKINTI OLDUGUNU ANLAMAK YERİNE ÇÖZÜMÜ BOŞANMAKTA ARIYOR VE BİZİM BİR DE 1 YAŞINDA ERKEK ÇOCUĞUMUZ VAR ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE BOŞANMA KARARI ALABİLİYOR ÇOCUĞU DÜŞÜNMÜYOR VE BENDE EŞİNİ VE ÇOCUKLARINI ÇOK SEVEN BİR İNSAN OLARAK BOŞANMAMIZI DÜŞÜNMESİ VE BENİ SEVMEDİĞİNİ BİLMEM BENİ DEPRESYONA SOKUYOR ÇOK KÖTÜ OLUYORUM İNTAHAR EDECEK KONUMA GELECEK KADAR EVLİLİĞİMİN BOZULMASINI VE YUVAMIN DAĞILMASINI İSTEMİYORUM EŞİME BİRÇOKKEZ ANLATMAMA KONUŞMAMA RAĞMEN DÜŞÜNCELERİ AYNI DURUMDA VE YAŞI DAHA 21 VE OLGUNCA DÜŞÜNEMEDİĞİNİ ÇOCUKCA DÜŞÜNDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYORUM VE ONA BU EVLİLİĞİN CİDDİ BİR İŞ OLDUGUNU ÇOCUK OYUNCAĞI OLMADIĞINI ONA İDRAKT ETTİREBİLECEK BİRİNİ ONA BUNLARI ANLATIP KAFASINDAN BOŞANMANIN BUKADAR KÜÇÜK ŞEYLERDEN YAPILMICANI ANLATMASINI DÜŞÜNEREK EVLİLİK TERAPİSİNİN BUNA ÇÖZÜM OLACAĞINA İNANDIM
B Beyza Y.
Sevgilimle beraber ciddi problemler yaşıyoruz. Birbirimizi çok sevdiğimiz için her tartışmanın sonunda yine de birbirimizi sevdiğimizi söyleyip yumuşamaya çalışıyoruz ancak durum bizden çıktı artık. Uzun süredir çift terapisti düşünüyoruz lakin ekonomik problemlerden ötürü erteleyip duruyoruz. Aramızdaki problemler birkaç kere öfkeli ve ağır ayrılıklara sebep oldu. Büyürkenki çevremizden ötürü şekillenen karakterimizdeki apaçık farklılıklar vs. ilişkimizi keskin etkileyen faktörlerden. Bir ilişkinin yorması değil yeşertmesi beklenir. Solmaktan başka bir şeyin içerisinde değiliz şu an. Ben 3. Sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. O ise şu an okuduğum üniversiteden mezun olan bir Bilgisayar Mühendisi. Mevcut ekonomimizden ötürü sık sık ertelediğimiz bu çift terapisti durumunu ertelemek istemedim. Daha fazla yüreğimde acının ağırlığı ile uyumak ve sevdiğim tarafından yaralanmak istemiyorum. Bir profesyonele danışmak en büyük isteklerimizden. Sevgiler ve teşekkürler.
N Nilay U.
5 aylık evliyiz. Sevgililik, nişanlılık ve evlilik süreci de dahil çok sert kavgalar ve sözlerle kavga edip hiçbir sorunu çözmeden devam ediyoruz. Bu durum evlilikte daha yorucu ve içinden çıkılamaz bir hal aldı. Birbirimize söylediğimiz sözlerin ve saygısız tavırların telafisini yapmıyoruz. Ve aramızda aşkın ve sevginin git gide tükendiğini hissediyorum. Ben kadın olarak artık eşimle birlikte olmak kendimi onunla paylaşmak istemiyorum. 2 sene önce pandemi de de ilişki terapisi almayı denedik çok başarılı olmadı. Şu an bir yaşam koçu ile ayrı ayrı terapiler yapıyoruz. Birlikte sorunlarımızı konuşarak çözemediğimiz daha doğrusu yetişkin iki birey gibi konuşamadığımız için yardımlarınız ve yönlendirmelerinizi rica ediyoruz.
S Sezgin M.
Bir ay sonra düğünümüz var on yıldır sevgiliyiz ama ben onu aldattım hem psikolojik hem fiziksel olarak son üç aydır kendimi kaybettim hiç düşünmeden farklı deneyimler peşinde koştum ve iki gün önce sevgilim her şeyi öğrendiğinde ne kadar büyük bir hata yaptığımı farkettim ikimizde çok acı cekiyoruz bu olanların bir kabus olmasını ve hayatımıza devam etmek istiyoruz ama nasıl yapabileceğimizi bilemiyoruz. Bunun bir çıkışı var mı bu noktadan dönüp bir ay içinde toparlanıp her şeye rağmen o düğünü hayatımızın en güzel günü yapabilir miyiz?
D Dursun K.
10 yıldır evliyiz bir çok tedavi ve deneme sürecimiz oldu çocuk için fakat henüz yol almış değiliz eşimi çok seviyorum stresli sınırlı agrasif Bi dönem yaşıyoruz buda hem işime hem ev hayatıma fazlasıyla yansıyor hayatın vermiş olduğu şu dönemde maddiyata sıkıntı olmaya başladı bizi doğru fikirlerle olumlu yönlendirecek en önemlisi bu yaşanan durumlarda eşimin fazla ağır sözleri ve sinirli dönemleriyle karşılaşıyorum erkek olarak farklı acı ve ağır bir tepki vermemek için yeterince sabredıyorum
A Asli F.
Merhaba, erkek arkadaşımla evlilik arifesindeyiz düğünümüze 3 ay var ayrılmak istemiyorum ve bir türlü anlaşamıyor ve sürekli sürtüşmeli geçiyor günlerimiz. hem evlilik sürecinden kaynaklı sorunlar olduğunu düşünüyorum hem de karşımdaki kişinin beni genellikler dinlemediğini düşünüyorum. Tabi ki onu da dinlemenizi tavsiye ediyorum. Lütfen yardımcı olun sizlerden dönüş bekliyoruz. Teşekkür ederim
S Sena N. Ş.
Merhaba ben sena 26 yaşındayım ve nişanlıyım, nişanlım da 28 yaşında. Kıskançlık,kısıtlama ve güven problemi yaşıyoruz. Nişanlım eskişehirde yaşıyor ben istanbulda yaşıyorum. Ailem ilişkiyi desteklemiyordu sonradan kabullendiler fakat aramızdaki iletişim bozukluğu ve beni bastırmaya çalışması ilişkiyi daha kötüye srüklüyor ve birbirimizi sevdiğimiz için terapi görmek ve yol bulmak istiyoruz.
B Beyza A.
Biz bir ilişki içerisindeyiz evli değiliz birbirimizi seviyoruz fakat anlaşamıyoruz bununla ilgili profesyonel yardım almak istiyoruz daha önce ayrı ayrı destek aldık bende aksiyete teşkisi var sevgilimde ne olduğunu bilmiyorum sordumda kendisinde bilmediğini söyüyor ikimizde belirli bir dönem ilaç kullandık fakat şuan kullanmıyoruz doktor kontrolünde başlayıp bıraktık
F Furkan I.
daha önce destek almadık eşimle mecburiyetten ayrı yaşamak durumunda kaldık yeni bir ev aldık ancak kiracının çıkmasını bekliyoruz bu süreç eşimi (bayan) çok yordu ve sürekli boşanma lafları etmeye başladı 2.5 yaşında bir oğlumuz var ve asla ondan ayrı kalmayı göze alamam oğlum için evliliğimi düzeltmek istiyorum.
B Bulut A. Y.
evli değiliz fakat evlenmeyi düşünüyoruz. tabii mümkün olursa. seansa ikimiz gelmek istiyoruz. belki bir çözüm yolu buluruz. seans fiyatlarınızı bilmiyoruz fakat ilk seansınızın ücretsiz olduğunu gördük. denemek istedik. ayrılmak istemiyoruz fakat iletişim problemlerimiz çok

Evlilik terapisi ne demek?

Bazen kişisel çatışmaları yönetmek için tarafsız bir göze ihtiyacın olabilir. Psikolojik sorunların çiftler ya da aile içinde oluşturduğu olumsuz etkilerini gidermek için evlilik terapisine ihtiyaç duyulabilir. Evlilik danışmanı ile düzenli olarak yapılan seanslar, gerek aile içi gerekse de karşılıklı ilişkilerin daha sağlıklı yürütülmesi ya da iyileştirilmesi için evlilik terapisi büyük fayda sağlar.

Aile danışmanlığı ne demektir?

Aile danışmanlığı (evlilik terapisi) aile üyelierinin arasındaki iletişimi geliştirmesine ve çözmesine yardımcı olan psikolojik bir danışmanlıktır. Aile terapistlerinin verdiği bu hizmetler seans bazlı sağlanmaktadır. Planlanan özel evlilik terapisi aile durumuna bağlı olarak yapılmaktadır. Terapinin ne kadar süreceği de bu plan ile ilişkili olarak belirlenir.

Terapist ne anlama geliyor?

Terapist; kişiler arası ilişkileri çözmeye ve geliştirmeye yönelik görüşmeler gerçekleştiren uzman kişiler için kullanılan bir terimdir. Evlilik terapisinin alanları; çift ve aile terapisi, evlilik problemleri, erken ve yetişkin ruh sağlığı, çocuk ve ergenlerde davranış bozuklukları ve okul problemleri, yeme bozuklukları, duygusal istismar, ilişki terapisi, ihmal ve şiddet gibi daha birçok ilgili alanı kapsamaktadır. Terapistler; evlilik terapisti, çift terapisti, ilişki terapisti gibi uzmanlık alanlarına göre ayrılmaktadırlar.

Evlilik ve Aile Terapisi Nedir?

Evlilik ve aile terapisi, kişisel sorunların ya da aile arasındaki çatışmaların tespiti ve giderilmesi ile yakından ilgilenen psikoterapinin bir dalıdır. Evlilik terapisi ile hem aile içindeki sorunların çözülmesi hem de kişilerin diğer insanlar ve durumlar ile ilişkilerinin iyileştirilmesi sağlanır. Evlilik terapisti öncelikle karşındaki kişi ya da kişileri anlamaya çalışır, problemleri tespit eder ve çözümlemek için yönlendirmelerde bulunur.

Evlilik terapisine ne zaman gidilmeli?

Evlilik terapistinden profesyonel bir destek alma konusunda çiftlerin yaptığı en büyük hatalardan birisi de, ilişki ve aile arasındaki çatışmaların en şiddetli seviyeye ulaştığında ya da boşanma evresine gelindiğinde evlililik terapistlerinin tercih edilmesidir. Oysa olması gereken, ilişki içerisinde yaşanan problemlerin artış göstermeye başlaması, en ufak problemlerin çok büyük ve uzun süreli sıkıntılara dönüşmesi gibi durumlarda çiftlerin karar alması ve evlilik terapisi için bir terapist ile görüşmesidir. Aile terapisine gidenler yaşadıkları problemleri kesin çözer gibi bir varsayım da doğru değildir. Evlilik terapisti çiftlere yol gösterir, terapinin sonucunda çiftlerin boşanma kararı alması gibi durumlar da olasıdır ancak bu kararı evlilik terapisti vermez, onun yönlendirmeleri ile çiftler doğru olduğu kanısına kendileri vardıklarında bu kararı verebilirler. Tüm bunların dışında problemlerin tamamen giderilmesi de tabii ki olasıdır.

Evlilik terapistine tek gidilir mi?

Evlilik terapisi diyince birçok kişi yalnızca çift sorunları ile ilgilenen bir uzman beklese de karşısında, aslında evlilik terapistleri aynı zamanda bireysel psikoterapist olarak seanslarda yapabilmektedir. Evlilik terapistine tek ya da çift gitme gibi bir zorunluluk yoktur. Kişi dilerse tek başına da evlilik terapistine gidebilir, terapistin gerekli gördüğü durumlarda eşin de dahil olması istenebilir.

Evlilik terapisi kaç seans sürer?

Evlilik terapisi genele haftada bir ya da 2 haftada bir aralıklarla yapılmaktadır. Terapiler ortalama 10 ila 20 seans arasında sürebilir. Seanslar eğer çift olarak yapılıyorsa bir seans 1.5 saat kadar sürebilmektedir. Tek kişilik seansların süresi ortalama 45 dakika arası sürmektedir.

Evlilik terapisti fiyatları nedir?

Evlilik ve aile terapisinde ücretlendirmeyi etkileyen birkaç unsur var. Evlilik terapisinin; tek kişi ya da çift olarak yapılması, online ya da terapistin yerinde yapılması gibi etkenler göz önünde bulundurulur. Aile terapisti ücretleri, ortalama olarak 130 ile 400 TL arasında değişkenlik gösterebilir.


Evlilik Terapisti hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Evlilik Terapisti tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?