Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Evlilik Terapisti

Evlilik Terapisti

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
111
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Evlilik Terapisti için en iyi profesyonel listesi
5.0 84 oy
daha fazla...
Evlilik Terapisti
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Evlilik Terapisti Fiyatları 2024

Evlilik Terapisti fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 410 TL ile 500 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Evlilik Terapisti fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Evlilik Terapisti Müşteri Yorumları

R
Rıfat
Sizinle tek bir düzen olarak değil de profesyonel ve pozitifliğinin yanı sıra tüm herşeyinizi yaşam tarzınızla bağdaştırıp göz önüne alarak ilgilenmesi hayatınızın her alanında mantıklı hareket etmenize yardımcı oluyor bu konudan dolayı da hocamıza teşekkür ederim..

S
Setenay Mete
Oğlum için görüşüyoruz ve çok seviyoruz. İlgisi alakası ve desteği için çok teşekkür ederiz 😊

G
GÖZDE AKKILIÇ
Kendinizi kötü hissettiğiniz her şeyin üzerinize geldiği bir dönemden geçiorsanız enerjik, yaşadığınız olayın farklı yönlerini gösteren, sorgulamanızı sağlayacak bir destek arıyorsunuz... Sevgili Fatma Hanım, enerjisi, pozitif bakış açısıyla kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. İyi ki kesişti yollarımız. Çok teşekkür ederim.

S
Sahra
Beni yargılamadan dikkatle dinleyerek, Sorduğu sorularla hayatıma ışık olup yolumu aydınlattı. Kendisine denk geldiğim için çok mutluyum. Onun benim terapistim olduğu için çok şanslıyım.

A
Asya Ufuk Mercan
Alanında yeni olmasına rağmen, oldukça başarılı.Ben bir çok konuda kendisinden destek aldım.Guker yüzü ve pozitifligi ve enerjisi de harika. Çok teşekkürler.


Evlilik Terapisti Talepleri

F Furkan A.
EŞİM MEVZULARI BÜYÜTÜP BOŞANMA KARARINA SÜREKLİ OLARAK KARAR VERMEKTE VE BENİMDE GEÇİMLE İLGİLİ SIKINTILARIM OLDUGU İÇİN MORAL BOZUKLUĞU OLABİLİYOR VE BU DURUMDA EVE GİTTİĞİMDTAVIRLARIM OLABİLİYOR VE ASABİLİK SEVİYEM BİRAZ YÜKSEK OLDUGUNDAN DOLAYI BAZEN TAVIRLARIM SİNİRLİYKEN YÜKSEK E SOĞUK SEVİYEDE ARTABİLİYOR VE EŞİM BU DURUMLARIN ARAMIZDA HALLOLABİLECEK BİR SIKINTI OLDUGUNU ANLAMAK YERİNE ÇÖZÜMÜ BOŞANMAKTA ARIYOR VE BİZİM BİR DE 1 YAŞINDA ERKEK ÇOCUĞUMUZ VAR ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE BOŞANMA KARARI ALABİLİYOR ÇOCUĞU DÜŞÜNMÜYOR VE BENDE EŞİNİ VE ÇOCUKLARINI ÇOK SEVEN BİR İNSAN OLARAK BOŞANMAMIZI DÜŞÜNMESİ VE BENİ SEVMEDİĞİNİ BİLMEM BENİ DEPRESYONA SOKUYOR ÇOK KÖTÜ OLUYORUM İNTAHAR EDECEK KONUMA GELECEK KADAR EVLİLİĞİMİN BOZULMASINI VE YUVAMIN DAĞILMASINI İSTEMİYORUM EŞİME BİRÇOKKEZ ANLATMAMA KONUŞMAMA RAĞMEN DÜŞÜNCELERİ AYNI DURUMDA VE YAŞI DAHA 21 VE OLGUNCA DÜŞÜNEMEDİĞİNİ ÇOCUKCA DÜŞÜNDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYORUM VE ONA BU EVLİLİĞİN CİDDİ BİR İŞ OLDUGUNU ÇOCUK OYUNCAĞI OLMADIĞINI ONA İDRAKT ETTİREBİLECEK BİRİNİ ONA BUNLARI ANLATIP KAFASINDAN BOŞANMANIN BUKADAR KÜÇÜK ŞEYLERDEN YAPILMICANI ANLATMASINI DÜŞÜNEREK EVLİLİK TERAPİSİNİN BUNA ÇÖZÜM OLACAĞINA İNANDIM
D Damla Y.
İki senelik ilişkimiz var fikir ayrılıklarımız ve düşüncelerimizden iletişimsizlikten hergün kavga ediyoruz. Erkek arkadaşım hiç sorun olmadıgını iddaa ediyor fakat hiç vakit geçiremiyor aynı işte çalıştıgımızdan sürekli iş ve para konusuyoruz. Hiç bir konuda ilişki önceliği olmadıgından değersiz hissediyorum. Duygusal cinsel olarak hiçbir sağlıklı bir yaklaşımımız yok bir nevi işlerini yaptıgım bir arkadası gibiyim. Aynı zamanda işverenim oldugundan ve okuma yazması zayıf olmasından çok fazla bilgisi olmamasından dolayı herşeye çekimser ve güvensiz yaklaşıyor. Asla para harcamaktan süprizler yapmaktan hediyeler almaktan hoşlanmıyor sadece vaatler verip kalıyor sevgisini ilgisini paylaşmaktada hayli cimri davranıyor. Hal böyle olunca bende öfke krizleri sürekli ayrılma isteklerim hakaretlerim artık ilişkiyi bitirecek duruma getirdi ve ayrılma konusu cok gündeme getirdiğimden ciddiye almama durumu olustu. Karsı taraf kesinlikle ayrılıgı kabul etmiyor kendinde hiç bir sorun görmüyor her fırsatta beni suçluyor bu sebeplerden ikimiz de tedavi görerek ilişkimize bir şans vermek istiyoruz.
H Harun Ö.
2.5 yıllık evliyim. 10 aylık bir oğlumuz var. Eşim çok kıskanç, güvensiz, sürekli vakit geçirmek istiyor. Ayrıca çok saygısız, annemi, babamı kardeşlerimi seviyorum fakat eşim onları sevmiyor. Daha önce çok sorunlar yaşadık eşimle sürekli tartışma, hakaret, kıskançlık vs karşılıklı küfürleşme derken hiçbirşey istediğimiz gibi gitmedi. Eşim sadece kendi ailesiyle vakit geçirirken sakin, düzgün benim ailem ile vakit geçirirken aynı şekilde davranmıyor. Ayrıca eşim kadın olarak duygusal krizlere girerek, öfke krizleri de olabiliyor. Benim hayatımı ve Türk örf adetlerine göre eşinin anne babasına saygılı davranılması gerektiğini anlayamadı. Benim babam ile son tartışmasında babam da eşime çok kötü sözler söyledi. Eşimde babama karşı çok saygısız davrandı. Eşim ile boşanma aşamasına geldik. Fakat bebeğimizi düşünüyorum. Eşimin aileme karşı katı bakışı beni çok üzüyor. Ayrıca çevreme karşıda aynı şekilde davranıyor. Açıkcası boşanmaya karar verdim. Ama çok küçük bir bebeğimiz olduğu için son birkez terapist özelinde ilerlemeyi düşünüyorum.
B Beyza Y.
Sevgilimle beraber ciddi problemler yaşıyoruz. Birbirimizi çok sevdiğimiz için her tartışmanın sonunda yine de birbirimizi sevdiğimizi söyleyip yumuşamaya çalışıyoruz ancak durum bizden çıktı artık. Uzun süredir çift terapisti düşünüyoruz lakin ekonomik problemlerden ötürü erteleyip duruyoruz. Aramızdaki problemler birkaç kere öfkeli ve ağır ayrılıklara sebep oldu. Büyürkenki çevremizden ötürü şekillenen karakterimizdeki apaçık farklılıklar vs. ilişkimizi keskin etkileyen faktörlerden. Bir ilişkinin yorması değil yeşertmesi beklenir. Solmaktan başka bir şeyin içerisinde değiliz şu an. Ben 3. Sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. O ise şu an okuduğum üniversiteden mezun olan bir Bilgisayar Mühendisi. Mevcut ekonomimizden ötürü sık sık ertelediğimiz bu çift terapisti durumunu ertelemek istemedim. Daha fazla yüreğimde acının ağırlığı ile uyumak ve sevdiğim tarafından yaralanmak istemiyorum. Bir profesyonele danışmak en büyük isteklerimizden. Sevgiler ve teşekkürler.
P Pınar K.
10 Ay önce ciddi bir ayrıma gelmiştik, sonra birkaç seans psikolog görüşmesi ve eşimin yeterli biz gayet iyiyiz birlikte Gayret ile asamayacak bir sorunumuz yok diyerek devam ettiğimiz onca ayda , sevgisinin olmadığını, bana karsi bir his beslemediğini defalarca konuşup yok birsey diyerek geçirdik.. aslında o hissizlik o durgunluk vs hep vardı ..2 gün önce benim vazgeçtiğimi bizden söylemem öle birlikte rahatça söyledi bana karşı hisleri olmadığını.. 6.5 yaşında kızımız var .. 14 yıllık birliktelik aşkla sevgiyle omuz omuza başladığımız, keyifli mutlu huzurlu hem eş hem arkadaş olduğumuz evlilikte geçen 10 yıl.. şuan geldiğimiz nokta için boşanma kararı almak üzereyiz ama hala bizim için birsey var mıdır, yok ise de kızımıza ve kendimizle ilgili tıkanık olan farketmedigimiz onca şey için, süreci nasıl yapmalıyız konusunda desteğe ihtiyacımız var..
N Nilay U.
5 aylık evliyiz. Sevgililik, nişanlılık ve evlilik süreci de dahil çok sert kavgalar ve sözlerle kavga edip hiçbir sorunu çözmeden devam ediyoruz. Bu durum evlilikte daha yorucu ve içinden çıkılamaz bir hal aldı. Birbirimize söylediğimiz sözlerin ve saygısız tavırların telafisini yapmıyoruz. Ve aramızda aşkın ve sevginin git gide tükendiğini hissediyorum. Ben kadın olarak artık eşimle birlikte olmak kendimi onunla paylaşmak istemiyorum. 2 sene önce pandemi de de ilişki terapisi almayı denedik çok başarılı olmadı. Şu an bir yaşam koçu ile ayrı ayrı terapiler yapıyoruz. Birlikte sorunlarımızı konuşarak çözemediğimiz daha doğrusu yetişkin iki birey gibi konuşamadığımız için yardımlarınız ve yönlendirmelerinizi rica ediyoruz.
S Sezgin M.
Bir ay sonra düğünümüz var on yıldır sevgiliyiz ama ben onu aldattım hem psikolojik hem fiziksel olarak son üç aydır kendimi kaybettim hiç düşünmeden farklı deneyimler peşinde koştum ve iki gün önce sevgilim her şeyi öğrendiğinde ne kadar büyük bir hata yaptığımı farkettim ikimizde çok acı cekiyoruz bu olanların bir kabus olmasını ve hayatımıza devam etmek istiyoruz ama nasıl yapabileceğimizi bilemiyoruz. Bunun bir çıkışı var mı bu noktadan dönüp bir ay içinde toparlanıp her şeye rağmen o düğünü hayatımızın en güzel günü yapabilir miyiz?
S Sezer Ş.
Merhabalar 5 senelik dolu dolu ilişkimiz son yılda maalesef çok sıkıcı bir hal aldı ve birbirimizden sıkıldık artık birbirimize düzgünce ilgi göstermiyorduk bu durum beni yani erkek tarafını çok sinirlendiriyordu konuşmayı denedim ancak çözemedik en sonunda çılgına döndüm ve küfürler ederek ayrıldım daha sonrasında pişman olmama rağmen kabul etmedi. Çok üzüldük ve bir şekilde konuşmaya başladık problemlerimizi çözmeye ikimiz de açığız ancak sevgilim söylediklerimi unutamıyor ve travma oldu bana güvenemiyor.
D Dursun K.
10 yıldır evliyiz bir çok tedavi ve deneme sürecimiz oldu çocuk için fakat henüz yol almış değiliz eşimi çok seviyorum stresli sınırlı agrasif Bi dönem yaşıyoruz buda hem işime hem ev hayatıma fazlasıyla yansıyor hayatın vermiş olduğu şu dönemde maddiyata sıkıntı olmaya başladı bizi doğru fikirlerle olumlu yönlendirecek en önemlisi bu yaşanan durumlarda eşimin fazla ağır sözleri ve sinirli dönemleriyle karşılaşıyorum erkek olarak farklı acı ve ağır bir tepki vermemek için yeterince sabredıyorum
A A U.
Eşimle 2 yıldır birlikteyiz kendisi tanıştığımızda çok fazla alkol tüketiyordu ilişkinin ilerleyen aylarında bunu azalttı ama her hafta mutlaka içmek istiyor içemediğinde konuşmuyor sürekli morali bozuk. Maddi sıkıntılarımız da var tabi iş bulamadığı için sürekli evde hiçbir yere çıkmıyor depresyonda gibi ve olmadık şeylerden kavga ediyoruz bazı kavgalarda ağza alınmayacak kelimeler söylüyoruz. Bu durumu düzeltebilmemiz ve evliliğimizin iyi gitmesi için yardım almak istiyorum.

Evlilik terapisi ne demek?

Bazen kişisel çatışmaları yönetmek için tarafsız bir göze ihtiyacın olabilir. Psikolojik sorunların çiftler ya da aile içinde oluşturduğu olumsuz etkilerini gidermek için evlilik terapisine ihtiyaç duyulabilir. Evlilik danışmanı ile düzenli olarak yapılan seanslar, gerek aile içi gerekse de karşılıklı ilişkilerin daha sağlıklı yürütülmesi ya da iyileştirilmesi için evlilik terapisi büyük fayda sağlar.

Aile danışmanlığı ne demektir?

Aile danışmanlığı (evlilik terapisi) aile üyelierinin arasındaki iletişimi geliştirmesine ve çözmesine yardımcı olan psikolojik bir danışmanlıktır. Aile terapistlerinin verdiği bu hizmetler seans bazlı sağlanmaktadır. Planlanan özel evlilik terapisi aile durumuna bağlı olarak yapılmaktadır. Terapinin ne kadar süreceği de bu plan ile ilişkili olarak belirlenir.

Terapist ne anlama geliyor?

Terapist; kişiler arası ilişkileri çözmeye ve geliştirmeye yönelik görüşmeler gerçekleştiren uzman kişiler için kullanılan bir terimdir. Evlilik terapisinin alanları; çift ve aile terapisi, evlilik problemleri, erken ve yetişkin ruh sağlığı, çocuk ve ergenlerde davranış bozuklukları ve okul problemleri, yeme bozuklukları, duygusal istismar, ilişki terapisi, ihmal ve şiddet gibi daha birçok ilgili alanı kapsamaktadır. Terapistler; evlilik terapisti, çift terapisti, ilişki terapisti gibi uzmanlık alanlarına göre ayrılmaktadırlar.

Evlilik ve Aile Terapisi Nedir?

Evlilik ve aile terapisi, kişisel sorunların ya da aile arasındaki çatışmaların tespiti ve giderilmesi ile yakından ilgilenen psikoterapinin bir dalıdır. Evlilik terapisi ile hem aile içindeki sorunların çözülmesi hem de kişilerin diğer insanlar ve durumlar ile ilişkilerinin iyileştirilmesi sağlanır. Evlilik terapisti öncelikle karşındaki kişi ya da kişileri anlamaya çalışır, problemleri tespit eder ve çözümlemek için yönlendirmelerde bulunur.

Evlilik terapisine ne zaman gidilmeli?

Evlilik terapistinden profesyonel bir destek alma konusunda çiftlerin yaptığı en büyük hatalardan birisi de, ilişki ve aile arasındaki çatışmaların en şiddetli seviyeye ulaştığında ya da boşanma evresine gelindiğinde evlililik terapistlerinin tercih edilmesidir. Oysa olması gereken, ilişki içerisinde yaşanan problemlerin artış göstermeye başlaması, en ufak problemlerin çok büyük ve uzun süreli sıkıntılara dönüşmesi gibi durumlarda çiftlerin karar alması ve evlilik terapisi için bir terapist ile görüşmesidir. Aile terapisine gidenler yaşadıkları problemleri kesin çözer gibi bir varsayım da doğru değildir. Evlilik terapisti çiftlere yol gösterir, terapinin sonucunda çiftlerin boşanma kararı alması gibi durumlar da olasıdır ancak bu kararı evlilik terapisti vermez, onun yönlendirmeleri ile çiftler doğru olduğu kanısına kendileri vardıklarında bu kararı verebilirler. Tüm bunların dışında problemlerin tamamen giderilmesi de tabii ki olasıdır.

Evlilik terapistine tek gidilir mi?

Evlilik terapisi diyince birçok kişi yalnızca çift sorunları ile ilgilenen bir uzman beklese de karşısında, aslında evlilik terapistleri aynı zamanda bireysel psikoterapist olarak seanslarda yapabilmektedir. Evlilik terapistine tek ya da çift gitme gibi bir zorunluluk yoktur. Kişi dilerse tek başına da evlilik terapistine gidebilir, terapistin gerekli gördüğü durumlarda eşin de dahil olması istenebilir.

Evlilik terapisi kaç seans sürer?

Evlilik terapisi genele haftada bir ya da 2 haftada bir aralıklarla yapılmaktadır. Terapiler ortalama 10 ila 20 seans arasında sürebilir. Seanslar eğer çift olarak yapılıyorsa bir seans 1.5 saat kadar sürebilmektedir. Tek kişilik seansların süresi ortalama 45 dakika arası sürmektedir.

Evlilik terapisti fiyatları nedir?

Evlilik ve aile terapisinde ücretlendirmeyi etkileyen birkaç unsur var. Evlilik terapisinin; tek kişi ya da çift olarak yapılması, online ya da terapistin yerinde yapılması gibi etkenler göz önünde bulundurulur. Aile terapisti ücretleri, ortalama olarak 130 ile 400 TL arasında değişkenlik gösterebilir.


Evlilik Terapisti hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Evlilik Terapisti tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Evlilik Terapisti
İstanbul Evlilik Terapisti İzmir Evlilik Terapisti Ankara Evlilik Terapisti Sinop Evlilik Terapisti Kırklareli Evlilik Terapisti daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?