10 Yaş Doğum Günü Konsepti Fikirleri

En güzel çocuk doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3035

Konseptli doğum günleri her yaştaki çocuk için yapılabilir. Konseptli doğum günlerine çocuklar bayılıyor eğer siz de çocuğunuza konseptli bir doğum günü hazırlamak istiyorsanız bir araştırma yapabilirsiniz. 10 yaş doğum günü konsepti hazırlamak istiyorsanız ve nasıl bir şey yapmak istediğinize karar veremediyseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Güzel 10 Yaş Doğum Günü Konsepti

10 yaş doğum günü konsepti hazırlamak çok zevklidir. Bu konsepti hazırlarken çocuğunuzun fikirlerini de alabilirsiniz. Çocuğunuzun zevkleri ve sevip sevmediği şeyler artık daha belirgin olduğu için konsept hazırlamak çok daha kolay olacaktır.

Mutlaka incele:  6 Yaş Doğum Günü Konseptleri ve Fikirleri

1Barbie Konsepti

Kız çocukları kaç yaşına gelirse gelsin Barbie bebekleri severler. Kızınızın doğum günü konseptini hazırlarken Barbie bebeklerden ilham alabilirsiniz. Barbie bebekli pasta, Barbie bebekli süslemeler ve parti malzemelerini çok kolay bulabilirsiniz. Mekanı da fazla zorlanmadan süsleyebilirsiniz. Karton tabaklar ve bardaklar kullanarak konsepti pekiştirebilirsiniz.

2Atlı Karınca Temalı Doğum Günü Konsepti

Çocuğunuzun doğum günü için farklı bir konsept arıyorsanız size atlı karınca konseptini önerebiliriz. Atlı karıncalı bir pasta ve pastaya, konsepte uygun güzel bir süsleme yapabilirsiniz. Evinize ve mekana uygun renkte balonlar satın alarak mekanı hoş bir hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Kostümleri

3Deniz Kızı Konsepti

Deniz kızı konsepti evinize hoş bir hava katacaktır. Deniz kızı konseptini ister evinizde, ister bahçenizde isterseniz de doğum günü için seçtiğiniz bir mekanda yapabilirsiniz. Deniz kızı konsepti yapacaksanız konsept genelinde kullandığınız renklerden oluşan bir elbise satın alarak kızınıza doğum gününde bu elbiseyi giydirebilirsiniz. Doğum günü pastasında da deniz yıldızları, balıklar kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Köpek Yüz Boyama Örnekleri ve Modelleri

4Pembe Renk Konseptli Doğum Günü

Doğum günü partisi için isterseniz bir renk belirleyebilirsiniz. Konseptinizi bu renk üzerinden oluşturabilirsiniz. Kız çocuğunuz varsa ve pembe rengi seviyorsa doğum günü konsepti “pembe” olabilir. Çok parlak ve dikkat çekici bir pembe renk göz yorucu olabilir ancak pudra pembe renkler mekanınıza çok yakışacaktır. Kızınız isterse pudra pembe renkte bir elbise giyerek konsepte uygun görünebilir.

10 Yaş Zeka Oyunları Nelerdir?

10 yaşına giren çocuğunuzun zeka gelişimine destek olacak oyunlar arıyorsanız ve zeka oyunlarıyla ilgiyi bilgiye ihtiyacınız varsa 10 Yaş Zeka Oyunları Nelerdir? isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!