11 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

En güzel doğum günü pasta fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1917

Eğer çocuğunuz için 11 yaş doğum günü pastaları arasından bir seçim yapamıyorsanız, aşağıdaki alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bu özel modeller sayesinde çocuğunuzu memnun etmemeniz mümkün değil.

Hem Lezzetli Hem Şık 11 Yaş Doğum Günü Pastaları

Çocuğunuzun doğum gününde yapmanız gereken ilk organizasyonların başında şüphesiz pasta organizasyonu gelir. Özel bir tasarım ile şık bir konsept mutlaka hem çocuğunuzu, hem de arkadaşlarını mutlu edecektir.

Mutlaka incele:  Şeker Hamuru Fiyatları ve Malzemeleri

1Lezzetiyle konuşulan 11 Yaş Doğum Günü Pastaları

Eğer doğum günü pastalarını evde yapanlardansanız, pastanızın hem el yapımı olarak şık, hem de lezzetli olmasını sağlayabilirsiniz. İçini dilediğiniz gibi ister çikolata, ister meyveyle donatacağınız pastanız, eşsiz tadıyla akıllarda kalacaktır. Üzerine yazacağınız sade bir 11 yaş yazısı ile fotoğraflarda güzel bir anı olarak yaşaması da mümkün.

2Kız çocukları için pembe ağırlıklı pastalar

Bu özel tasarım doğum günü pastaları, özellikle kız çocukları için oldukça ilgi çekici. Pembe, mor ve romantik tonların ağırlıkta olduğu tüm pastalar, kız çocukları ve onların kız arkadaşları için doğum günlerinin en özel detaylarından. Bu pastalar sayesinde tüm ilgiyi bir anda tek noktada toplayabilir, aynı zamanda özel fotoğraflar da çekebilirsiniz.

Mutlaka incele:  3 Yaş Pastası Modelleri, Yapımı ve Kalıpları

3Günün yıldızı çocuğunuz olsun

Bu özel tasarım pastalar sayesinde çocuğunuz doğum gününü en özel günü olarak yaşayacak! Rengârenk yıldızlar ve lezzetli kekler ile hem davetlileri, hem çocuğunuzun arkadaşlarını hem de özellikle çocuğunuzu mutlu edeceksiniz. Tek yapmanız gereken bir butik pastacıya hayalinizi anlatmak ve gerisini onlara bırakmak. Üzerine ismini de yazdırdıktan sonra çocuğunuzdan; dolayısıyla sizden mutlusu olmayacak.

Mutlaka incele:  6 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

4Cupcake’lerle her zevke hitap edin

Bu farklı 11 yaş doğum günü pastası ile çocuğunuzun tüm arkadaşlarını kalplerinden yakalayacaksınız. İster çilekli, ister çikolatalı, isterseniz meyveli olarak yapacağınız cupcakeleri sipariş olarak yaptırmanız da mümkün. Üzerini dilediğiniz şekilde süsleyebilir, istediğiniz gibi isim ve figürlerle şekillendirebilirsiniz. Hatta her bir misafir için küçük birer cupcake yapabilir, kendisine hediye edebilirsiniz.

Çocuğunuzun sevdiği renkler, takip ettiği karakterler veya beğendiği figürler mutlaka bir anne ve babanın bildiği detaylardan. Tüm bu özel detayları bir araya getirerek onun istediği ve asla unutamayacağı bir doğum günü organize etmeniz mümkün.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!