En Güzel 2 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

En güzel 2 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimize mutlaka göz atın!

4863

Miniğinizin ilk doğum gününün ardından bir yıl geçmiş olmasına rağmen ikinci doğum gününde de aynı heyecanı mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin sizlere bu yazımızda sunacağımız 2 yaş doğum günü pastası modelleri sayesinde yapacağınız organizasyon harika olacak.

2 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

Bebeklerin artık ilk gelişim dönemlerini tamamladıkları ve çocuk tanımı içine girdikleri dönemdir 2 yaş. Gelişim açısından bu denli önemli bir dönem olan 2 yaş doğum günü de elbette önem taşımaktadır. Bu nedenle 2 yaş doğum günü pastası seçerken konsept ve temanın yanında organizasyon türü gibi durumlara da dikkat etmek gerekmektedir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Peçete Süsleri ve Bardak Setleri Fikirleri

12 rakamı şeklinde tasarlanmış pastalar

2 yaşa özel düzenlenen doğum günü partilerinin en klasik pastası 2 rakamı şeklinde tasarlanan modellerdir. Her türlü konsepte uyabilen bu pastaların süslemesini temaya uydurduğunuz zaman harika bir organizasyona imza atabilirsiniz.

2Katlı olarak tasarlanmış 2 yaş doğum günü pastası modelleri

Eğer çocuğunuzun 2. yaş doğum gününde kalabalık bir organizasyon hazırlığı içindeyseniz çok katlı olarak tasarlanmış pasta modellerini seçmeniz daha mantıklı olacaktır. Katlı modelleri de yine kendi isteklerinize göre şeker hamuruyla süslemek mümkün olmaktadır.

Mutlaka incele:  Deniz Temalı Pasta Modelleri, Yapımı ve En Güzel Örnekleri

3Çizgi film ya da masal kahramanı figürlü modeller

Son zamanlarda 2 yaş doğum günü pastası denildiğinde daha çok figürlü pastalar akla gelmektedir. Eğer çocuğunuza masal ya da çizgi film temalı bir organizasyon planlıyorsanız seçiminiz figürlü pastalar olmalı.

4Fotoğraf baskılı doğum günü pastaları

Özellikle temalı doğum günü organizasyonlarının bir diğer pasta modeli de baskılı modellerdir. Çocuğunuzun fotoğrafından tutun da çok mutlu olduğunuz bir anın fotoğrafını ya da internetten temaya uygun bir resmi pasta üzerine baskı yaptırarak güzel bir pasta tasarımı elde edebilirsiniz.

5Taraftar 2 yaş pastaları

Özellikle erkek bebekler için tercih edilse de günümüzde kızların 2 yaş doğum günü organizasyonlarında da taraftar pasta modellerinin kullanımı artmıştır. Eğer doğum günü partisinin temasını taraftar teması seçecekseniz pastanızın da buna uygun olması kaçınılmaz olacaktır.

Mutlaka incele:  Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri

6Cupcake 2 yaş doğum günü pastası modelleri

2 yaş oldukça küçük bir yaş olduğundan pasta dağıtımının daha kolay olması için cupecake tarzı pastaların tercih edilme oranı son zamanlarda artmıştır. Ayrıca cupcake pastalar vintage temalı 2 yaş doğum günü partilerinin de vazgeçilmezidir.

Pasta Seçiminde Konsept Önemli!

Sizlere bu yazımızda 2 yaş doğum günü organizasyonlarında en çok tercih edilen pasta modellerini sunmaya çalıştık. Ancak, pasta seçimi yapmadan önce konseptinizi mutlaka belirlemeniz önemlidir. Eğer bir organizasyon firmasıyla anlaşmayarak kendi planınızı kendiniz yapmak istiyorsanız bu durum daha da önemli olmaktadır. Konsepte ve seçeceğiniz pasta modeline karar vermeden önce ayrıntılı bilgi almak adına ‘2 Yaş Doğum Günü Partisi Konseptleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri’ başlıklı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2-yas-dogum-gunu-konsepti-1 2-yas-dogum-gunu-konsepti-2 2-yas-dogum-gunu-konsepti-3 2-yas-dogum-gunu-konsepti-4 2-yas-dogum-gunu-konsepti-5

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!