Birbirinden Güzel 2 Yaş Doğum Günü Süsleri Fikirleri

En güzel 2 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimize mutlaka göz atın!

4575

En özel anlarımızdan biridir çocuklarımızın doğum günleri, hem sevdiklerimiz ile kutlamak hem de çocuğumuza, ilerde fotoğraflarına baktığında çok özel anılar bırakmak isteriz. Eğer çocuğunuz 2 yaşına girecek ise, en güzel 2 yaş doğum günü süsleri bu yazımızda sizlerle.

2 Yaş Doğum Günü Süsleri Nasıl Olmalıdır?

Küçük meleğim ne çabuk büyüdü de, 2 yaşına giriyor. Acaba doğum gününde ne yapsam nasıl süslesem diye düşünmeyin, sizler için en kolay ve birbirinden güzel 2 yaş doğum günü süsleri fikirlerini bir araya getirdik.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Tarifleri

12 Yaş Kapı Süsü

Çocuğunuzun doğum günü için, öncelikle misafirlerinizi karşılayacağınız harika bir kapı süsü edinebilir veya alabilirsiniz. Misafirlerinizi daha kapının girişinden parti havasına sokmak siz ve çocuğunuz için çok daha eğlenceli geçecek bir doğum günü partisinin habercisi olabilir.

2Duvar Süsleri

Eğer zamanınız varsa bazı duvar süslerini kendiniz yapabilir, böylelikle partiye hem emeğinizi katabilir, hem de bütçenizi zorlamadan harika süsler edinebilirsiniz. Renkli kağıtları halkalar şeklinde kesin ve iç içe yapıştırıp duvarlarınıza asın, hepsi bu!

4Fotoğraflardan Tren Vagonları

İsterseniz yaptırabileceğiniz, isterseniz de kendinizin rahatlıkla yapabileceği harika bir 2 yaş doğum günü süsleri. Çocuğunuzun 2 yaşına kadar olan en güzel fotoğraflarının kesilerek vagon şeklinin verilmesi ile oluşturulmuş oldukça anlamlı bir süs.

5Cup Kek Süslerinizi Unutmayın

Enfes tadıyla özellikle çocuklarımızın doğum günü için vazgeçilmez olan cup keklerin üstüne batırabileceğiniz ve çocuğunuzun doğum günü detaylarının olduğu süslerinizi mutlaka edinmelisiniz. Bir matbaa da bastırabileceğiniz etiket ve çöp şiş çubuklarıyla kendinizde evde rahatlıkla yapabilirsiniz.

6Balon Süslemeli 2 Yaş Doğum Günü Süsleri

Sadece çocukların değil büyüklerin de en sevdiği oyuncaklardan biridir balonlar ve tabi ki doğum günü süslemelerinin de vazgeçilmez parçasıdır. Her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz rengarenk balonları şişirerek tavana yapıştırabilir, renkli kurdeleler ve aşağıya sarkıtabileceğiniz çeşitli objeler ile de ayrı bir hava katabilirsiniz.  Eminiz ki partide ki tüm çocuklar bu balonları gördüklerinde mutluluktan havaya uçacaklar.

Mutlaka incele:  Pepe Doğum Günü Süsleri, Temaları ve Konsept Fikirleri

7Minik Prensesler İçin Harika Çiçekli 2 Yaş Doğum Günü Süsleri

Grafon kağıtlarından yapılmış renkli çiçekler minik prenseslerin gözlerini kamaştırmaya yetecektir. Yine isterseniz kendiniz yapabilir isterseniz kutlama marketleri ya da kırtasiyelerden alabilirsiniz.

8Küçük Konuklarımıza Armağan

Mickey Mause’ yi sevmeyenimiz var mı ki? Çocuk yaşlı demeden hepimizin en sevdiği bu şirin çizgi film karakterini kullanarak küçük konuklarınıza oldukça süslü bir armağan hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz, Mickey Mouse Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Fikirleri başlıklı yazımız ile daha ayrıntılı fikir alabilirsiniz.

Küçük Prens ve Prensesler

2 yaşına girecek olan küçük prens ya da prensesleriniz için, bir birinden güzel 2 yaş doğum günü süsleri tamam, peki ya ne giyilecek? Endişelenmeden önce 2 yaş doğum günü elbisesi yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

2 yaş doğum günü süsleri 2 yaş doğum günü süsleri 2 yaş doğum günü süsleri 2 yaş doğum günü süsleri 2 yaş doğum günü süsleri 2 yaş doğum günü süsleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!