3 Yaş Kız Çocuk Doğum Günü Kıyafetleri

5622

Eğer 3 yaşında bir kız çocuğunuz varsa artık pek çok şeye aklı eriyor demektir. Ve elbette doğum günü partisinin de zevkini çıkarabilecek bir yaştadır. İşte tam da bu yüzden size fikir verebilecek 3 yaş kız çocuk doğum günü kıyafetleri için öneriler hazırladık.

3 Yaş Kız Çocuk Doğum Günü Kıyafetleri

Kız çocukları çok küçük yaşlardan itibaren moda konusunda ilgili olurlar. Birçok kız çocuğu annesine özendiği için onun giydiklerine, taktıklarına her zaman dikkat kesilir.

Mutlaka incele:  Kız Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Fikirleri

1Prenses Kıyafetleri

3 yaşındaki bir kız çocuğu, masallarla uyuyup, çizgi filmlerle büyüdüğü için prenses karakterlerine büyük ilgi duyarlar. Ve bundan dolayı da prenses gibi görünmeye bayılırlar. Çocuğunuz için doğum günü partisi düzenlerken prenses teması oluşturabilir ve 3 yaş kız çocuk doğum günü kıyafetleri olarak da onu tıpkı minik bir prenses gibi giydirebilirsiniz. Elbette kabarık uzun elbiseler onun hareketlerini kısıtlayacağı için bu tür elbiseler yerine kısa etek ve elbiseler tercih etmenizde fauda var. Son dönemde çocuk modasında popüler olan tütü etekler, doğum günü partisi için oldukça ideal bir kıyafet olabilir. Bu kısa ve kabarık tütü eteklerle çocuğunuz hem kendini prenses ya da balerin gibi hissedecek hem de gönlünce dans edip koşturabilecek. Üzerine basic bir tişört ya da gömlek giydirebilirsiniz.

2Hem Şık Hem Rahat

Hem şık hem de rahat olması açısından yaz aylarında bir doğum günü partisi için beyaz düz bir elbise giydirebilirsiniz. Beyaz elbiseler, minik kız çocuklarına çok yakışır. Omuzları, fırfırlı ya da A kesimli eteğe sahip elbiseler uygun olabilir. Böylece çocuğunuz yaşıtlarıyla oynarken rahat edebilecek ve aynı zamanda çok sevimli görünecektir. Bir de bu beyaz elbiselere ek olarak çiçeklerden bir taç takarak saçlarını da örgü şeklinde toplarsanız harika bir doğum günü kızı olabilir.

Mutlaka incele:  En Eğlenceli 3 Yaş Doğum Günü Partisi İpuçları

3Bebe Yakalı Kışlık Elbiseler

Sonbahar ya da kış aylarında doğum günü yapacak olanlar da yine elbiselerden yana seçim yapabilir. Kalın ve triko elbiselerle birlikte çorap giydirerek hem üşümesini engelleyip hem de şık olmasını sağlayabilirsiniz. Kışlık elbiselerde en güzel elbise modeli hiç kuşkusuz bebe yakalı modeller. 3 yaş kız çocuk için bir doğum günü partisi planlıyorsanız bu tarz bir kombin yaratabilirsiniz.

4Puantiyeli ve Desenli Elbiseler

Kız çocuk modasında, dantelli, puantiyeli, çiçek ve geometrik desenli elbiseler bir hayli popüler. Pantolon ya da şortun yanı sıra elbiseler, doğum günü partileri için çok daha ideal bir kıyafet olabilir. Hem hareket etme konusunda rahat edebilirler hem de şık olma isteklerini büyük ölçüde karşılamış olursunuz.

Mutlaka incele:  En Eğlenceli 3 Yaş Doğum Günü Partisi İpuçları

5Kostüme ne dersiniz?

Çocuklar için sevdiği bir çizgi film ya da oyuncak karakterine bürünmek oldukça eğlenceli olabilir. Özellikle kız çocuklarının son yıllardaki gözdesi Frozen filmindeki karakterlerdir.

6Uslu bir çocuk olduysa şirine olmasına izin verebilirsiniz.

 

En sevilen çizgi filmlerden biri olan Şirinler, her yaştan çocuğu mutlu edecek bir parti temasıdır. Bu temaya uygun hazırlanmış bir partide kızınızın Şirine olması çok eğlenceli olacaktır.

Kız Çocuğu İçin Doğum Günü Partisi Konsept Önerileri

Çocuğunuzun partisine nasıl bir temanın hakim olması gerektiğine henüz karar veremediyseniz, çocuğunuzun eğlenceli bulduğu şeyleri ve mutlu olduğu anları düşünmenizi öneririz. Bunlar size tema için fikir verebilir ama hala kararsızsanız en yaratıcı doğum günü parti konseptleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

çocuk fotoğrafları çocuk düğün elbiseleri -2 çocuk düğün elbiseleri -1 kız çocuk bayramlık çocuk düğün elbiseleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!