En Güzel 3 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

5847

Çocuklarınızın ilk yaşlarında doğum günleri çok daha fazla önem taşır. Önemli ve özenle hazırlık yapılacak bir konu da 3 yaş doğum günü pastası hazırlıklarıdır. En güzel modelleri yazımızda bulabilir, fikir alabilirsiniz.

3 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

3 yaş doğum günü pastası modelleri arasından seçim yapmadan önce kesinlikle konsept belirlemenizi öneriyoruz. Konseptin ardından sizlere seçtiğimiz en güzel modeller arasından bir tanesini mutlaka beğeneceksiniz.

Mutlaka incele:  Temalı Doğum Günü Organizasyonları İçin Harika Fikirler

13 yazılı tek katlı pasta modelleri

Çocuk doğum günlerinin klasik pasta modellerinden bir tanesi de bulundukları yaşın yazılı olduğu modellerdir. Konsepte uygun dizayn edilmiş pastalara şeker hamurundan 3 elde edilen 3 rakamıyla çok hoş şekilde tasarlanmaktadır.

23 şeklinde doğum günü pastası modelleri

3 yaş doğum günleri için meşhur bir diğer çok tercih edilen model 3 şekilli modellerdir. Bunu yapmak için 3 şeklinde kalıp kullanılmakta, daha sonra pasta konsepte uygun tasarımlarla süslenmektedir. Sözünü ettiğimiz modeller her konsepte uygun hale getirilebilmektedir.

3Mickey ya da Minnie Mouse temalı 3 yaş pastaları

Eğer çocuğunuzun 3 yaş doğum gününü cinsiyete göre minnie ya da mickey mouse temalı yapmak istiyorsanız pasta tasarımınız da bu yönde olmalıdır. Bu tip pasta modelleri daha çok şeker hamuruyla oluşturulmakta ve üzerine figürler koyularak dizayn yapılmaktadır.

Mutlaka incele:  Palyaço Makyajı Nasıl Yapılır?

4Çok katlı sevimli hayvan tasarımlı 3 yaş doğum günü pastası

Herhangi bir çizgi film ya da oyun karakterinin dışında çocukların hayvanlara olan sevgisinden dolayı hayvan temalı bir 3 yaş partisi de düzenlenebilir. Bu durumda farklı sevimli hayvan figürleriyle pasta süslenerek tasarlanmalıdır.

5Araba temalı 3 yaş doğum günü pastası

Erkek çocuklarının en sevdikleri tema şüphesiz ki arabadır. Araba temalı 3 yaş doğum günü pastası modelleriyle harika organizasyonlar yapmak mümkün.

6Resimli pasta modelleri

3 yaş doğum günü organizasyonu için kısa bir araştırma yapıldığında çok farklı modeller karşınıza gelecektir. Farklı bir tasarım istiyorsanız çocuğunuzun karalama şeklinde yaptığı resimlerden yararlanabilirsiniz. Resimde de gördüğünüz gibi bu modeller çok farklı ve hoş görünüyor.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Etkinlikleri Fikirleri ve Harika Tavsiyeler

Organizasyon Hazırlıklarını Es Geçmeyin!

İlk olarak konsepti belirledikten sonra 3 yaş doğum günü pastası seçiminizi de yaptınız. Şimdi sıra organizasyon hazırlıklarında… Her şeyin yolunda gitmesi ve sorunsuz bir organizasyonu olması için gereken özeni göstermek şart. Bir organizasyon şirketiyle anlaşıp profesyonel bir iş yaptırmak isteseniz dahi hazırlık adımlarının özenli bir şekilde kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca tüm süreçte sizin fikirleriniz de oldukça önemli. Sizin fikirlerinize uygun olarak tasarlanan profesyonel bir doğum günü organizasyonu davetlilerinizi de çok daha fazla memnun edecektir. Fikir vermesi ve hazırlıklarınızı yaparken sizlere yol göstermesi açısından ‘3 Yaş Doğum Günü Fikirleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri’ başlıklı yazımızı mutlaka okumanızı öneriyoruz. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için bloğumuzda araştırma yapmayı unutmayın.

3-yas-pasta-modelleri-1 3-yas-pasta-modelleri-2 3-yas-pasta-modelleri-3 3-yas-pasta-modelleri-4 3-yas-pasta-modelleri-5 3-yas-pasta-modelleri-6 3-yas-pasta-modelleri-7 3-yas-pasta-modelleri-8

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!