3 Yaş Parti Süsleri, Konsepti ve Fikirleri

En güzel çocuk doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın.

2450

Bebeğiniz 3 yaşına girecek ve doğum günü yaklaşıyor ise sizde ona bir doğum günü araştırması yapıyor olmalısınız. Sevdiklerinizin olduğu bir parti ile ona güzel anlar yaşatabilirsiniz. Arkadaşları ile bolca oynayabileceği bir ortam hazırlayın. Tabii ki, bu işin sırrı güzel bir organizasyondan geçiyor! Masadan, doğum günü süslerine kadar her ayrıntıyı düşünmeniz gerekiyor. Rahat olun, çünkü en güzel 3 yaş parti süsleri, konsepti ve fikirleri bu yazımızda..

3 Yaş Doğum Günü Konseptleri

Her çocuğun olduğu gibi, sizin çocuğunuzun da hayran olduğu bir şeyler vardır. Erkek çocukları için arabalı bir konsept, kız çocukları pembe temalı konseptler oldukça tercih ediliyor. Farklı bir tema olarak da çocuğunuzun sevdiği kahramanlar, harika doğum günü konseptlerinden olabilir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü İçin İkramlıklar Doğum Günü Menüsü

3 yaş erkek doğum günü konseptleri için, çocuklar tarafından en sevilen kopsept bu olsa gerek. Arabalar ve malzemeler ile dolu bir masa. İtfaiye teması da harika görünüyor! Ayrıca mutlaka doğum günü pasta modelinin de masa ile uyumlu olmasına önem verin.

3 yaşına giren kız bebekleri, bu konseptten vazgeçemiyor. ‘Karlar Ülkesi’ ve hayali karakter Elsa, onların en sevdiklerinden.

Mutlaka incele:  Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri

3 yaş doğum günleri süsleri hazırlama sizi çok yormayacak. Bu süslerden balonlar, sunum için tabak seti, el kartları en güzel malzemelerden.

3 yaş parti süsleri için size birçok önerimiz var. Mutlaka doğum günü duvar parti süsleri ile masanızın olduğu duvarı süsleyin. Doğum günü pastası ‘3’ temalı olabilir veya konseptiniz onun sevdiği bir masal kahramanı, çizgi film kahramanı ise pasta seçiminiz de bundan yana olmalı. Şeker hamurları ile rengarek bir masaya sahip olabilirsiniz. Çocuğunuzun ve arkadaşlarının oynacağı ve hoşuna gidecekleri birçok balon alarak, onlara keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Masanızın üzerinde bebeğinizin çerçeveli fotoğrafı olması da gayet hoş görünebilir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

Hadi 3 Yaş Parti Süsleri İçin Birkaç Örnek Görelim!

Tam bir süslü kız partisi! 3 yazılı helyum balonlar doğum gününe harika ambiyans katacak.

Partinize bu atıştırmalıklar çok yakışacak! Konseptinize uygun renkte şeker hamuru ile kurabiyelerinize renk verebilirsiniz. 

Yine bir karakterden yola çıkarak hazırlanmış sunum. 3 yaş parti süsleri için duvara asılan bu süsleri de almayı unutmayın!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!