3 Yaş Pastası Modelleri, Yapımı ve Kalıpları

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1191

Doğum günleri çocukların en sevdiği günlerdir. Küçük yaşlarda doğum günü pastasının değerini pek bilmeseler de doğum gününe gelen misafirler için güzel bir pasta yaptırabilirsiniz. Çocuğunuz 3 yaşına girecekse 3 yaş pastası modellerine göz atabilirsiniz.

3 Yaş Pastası Modelleri

3 yaş pastası için pek çok model bulabilirsiniz. Çocuğunuzla bu yaşlarda iletişim kurabildiğiniz için pastaları ona da göstererek kendi pastasını seçmesini sağlayabilirsiniz. Pastaları yine onun zevkine göre şekillendirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Beşiktaşlı Pasta Modelleri

1Deniz Temalı 3 Yaş Pastası

Birçok çocuk denizi çok sever. Özellikle deniz kenarında oynamaya ve deniz kabukları toplamaya bayılırlar. Eğer sizin de çocuğunuz denizi seviyorsa ona deniz temalı bir pasta yaptırabilirsiniz. Pastanın üzerine şeker hamurundan deniz kabuğu, ahtapot gibi eklemeler yaptırabilirsiniz.

2Arabalı 3 Yaş Pastası

Arabalara özellikle erkek çocukları bayılıyor. Eğer sizin de çocuğunuz arabaları seviyorsa ona arabalı bir pasta yaptırabilirsiniz. Bazı erkek çocukları arabalar kadar araba markalarına da ilgi gösteriyor. Eğer onun sevdiği bir araba markası varsa o arabayı yapmalarını da isteyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  11 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

3Caillou 3 Yaş Pastası

Caillou, çocukların çok sevdiği eğitici bir çizgi film. Özellikle küçük yaştaki çocuklar Caillou’yu çok seviyor ve oyuncaklarıyla da severek oynuyorlar. Çocuğunuzun doğum günü için böyle bir pasta tercih edebilirsiniz.

4Minnie Mouse Pastası

Minnie Mouse artık çizgi filmlerde karşımıza çıkmasa da oyuncaklarda ve kıyafetlerde hala kullanılıyor. Onun renkli kıyafetleri ve sevimli halleri kız çocuklarının çok hoşuna gidiyor. Çocuğunuz için gösterişli ve süslü bir pasta yaptırmak istiyorsanız bu tarz bir pasta tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mickey Mouse Pasta Çeşitleri ve Yapımı

5Hello Kitty Pastası

Hello Kitty’nin modası asla geçmiyor. Özellikle kız çocukları ona bayılıyor. Söz konusu bir kedi olunca ortaya gerçekten sevimli ürünler çıkıyor. Bu ürünlerde kullanılan pembe renk de çocukların bu markayı sevme nedeni. Eğer sizin de çocuğunuz Hello Kitty’i seviyorsa ona böyle bir pasta yaptırabilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Alabilirim? En Güzel Doğum Günü Fikirleri

Kızınıza doğum günü yapacaksanız ve doğum günü hediyesiz kalmasın istiyorsanız Kızıma Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Alabilirim? En Güzel Doğum Günü Fikirleri isimli yazımızdan hediye fikirleri alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!