30 Yaş Pastası Modelleri ve Yazıları

2663

30 yaş doğum günü kutlaması biraz hüzünlü de olsa çok eğlenceli şekilde yapılır. 30 yaş pastası modelleri, organizasyon önerileri, pasta yazıları ve eğlenceli tüyoları verdiğimiz yazımızda 30. doğum gününüz için harika fikirler bulacaksınız.

30 Yaş Pastası Modelleri İçin Harika Fikirler

30 yaş insan hayatında özel bir öneme sahiptir. Çünkü 30 yaşla birlikte gerçek yetişkinlik dönemine geçilir. İnsan hayatında geçiş dönemi olan 30 yaş doğum günlerinde çılgın partiler için 30 yaş pasta modelleri ve yazıları hakkında en iyi fikirler yazımızda…

Mutlaka incele:  Galatasaraylı Yaş Pasta Modelleri ve Tarifi

1Yaldızlı 30 yaş pastası modelleri

Bu yaş yetişkinliğe geçiş dönemi olduğu için daha ağır renklerde pasta modelleri de tercih edilebilmektedir. En çok tercih edilen model de yaldızlı renklerin kullanıldığı modellerdir. Organizasyonlarda fazla kişi davet edildiğinden genelde tasarımlar çok katlı olmaktadır.

2Çılgın kadeh konseptli pastalar

30 yaş pastası modelleri arasından en çok tercih edilen bir diğer model de kadeh konseptli tasarımlardır. Çılgınca düzenlenen bir partide aşağıdaki tasarım hem bay hem de bayanlar için tercih edilebilir.

3İçki şişesi temalı 30 yaş pastaları

30 yaş pastası eğer bir erkek doğum günü organizasyonu için seçilecekse ilk akla gelen modeller şüphesiz ki ünlü içki markalarının görünümünde yapılan tasarımlardır. Bu modelleri kokteyl tarzında düzenlenecek organizasyonlar için kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Deniz Temalı Pasta Modelleri, Yapımı ve En Güzel Örnekleri

4Monokrom partiler için 30 şekilli pastalar

Klasik ve monokrom modasından hoşlananlar için 30 şekilli ve siyah beyaz olarak tasarlanmış pasta modelleri ideal. Konsepte uygun olarak diğer ikramları da bu pastaya uyarlamayı ihmal etmeyin.

5Rubik küp tasarımlı modeller

30 yaş aslında biraz da düşüncelerin olgunlaşmaya başladığı dönemdir. Bu nedenle 30 yaş pastası modelleri içinde rubik küp tasarımlı modellerde oldukça ilgi görmektedir.

30 Yaş Pasta Yazıları

30 yaş doğum gününe verilen değer aslında yabancı kültürlerden bizlerin de kutlamalarına taşınmıştır. 30. yaş kutlamaları bu nedenle belirli bir konsepte göre yapılmaktadır. Genellikle olgunluğa ya da yetişkinliğe geçiş olarak tabir edilen 30 yaş eğlenceli şekilde kutlanmaktadır. Bu nedenle de 30 yaş pastası üzerine yazılacak sözler de bazen anlamlı, olduğu çoğu zaman ise çok komik olabiliyor. 30 yaş doğum günü pastası üzerine yazılabilecek trend yazılardan birkaçını sizler için bu yazımızda derledik.

Mutlaka incele:  Top Şeklinde Pasta Modelleri, Tarifleri ve Örnekleri

30-yas-pastasi-6“30. doğum günün kutlu olsun, güç seninle her daim yanında olsun…”

“Hoş geldin 30, 20’li yaşlara güle güle”

“30 yaşındayım, biraz modam geçti”

“Ya birlikte yaşayacağız ya da yalnız öleceksin. 30. doğum günün kutlu olsun”

“30’lu yaşlar insana yeni ve heyecan verici deneyimler kazandırır. 30. doğum günün kutlu olsun”

“Hala 18 yaşında gibi hissetsem de mutlu 30’lu yaşlar”

30 yaş doğum günü için organizasyonun tüm detaylarını planlamadan önce mutlaka ‘30 Yaş Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri, 30 Yaş Partisi Önerileri’ başlıklı yazımızı okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!