6 Yaş Doğum Günü Konseptleri ve Fikirleri

8790

6 yaş doğum günü için birbirinden farklı, birbirinden yaratıcı konseptler bulunuyor. Prenses temasından çizgi film karakterlerine, korsanlardan hayvanlara… Çocukların en çok sevdiği doğum günü temaları bu yazıda!

Farklı Doğum Günü Konseptleri

Çocuğunuz için unutulmaz bir doğum günü partisi düzenleyecekseniz işe konsept belirlemekle başlayabilirsiniz. Sizin için sunduğumuz konseptlerden birini seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Arabalı Pasta Modelleri

1Kız çocukları için prenses doğum günü teması

Harika bir 6 yaş doğum günü partisi için kız çocuklarının en seveceği temalardan biridir, prenses teması… Pembe süslemeler, lezzetli cupcakeler… Çocuğunuz bayılacak!

2Frozen

Son zamanlarda çocukların en sevdiği doğum günü temalarından Frozen, 6 yaş doğum günü partilerinde çokça görülmeye başladı. Çocuğunuz için bu tema çerçevesinde bir doğum günü partisi düzenleyebilir, kızınız için temaya uygun kıyafet giydirebilirsiniz.

3Minions

Hem kız hem de erkek çocuklarının ortak tutkusudur Minions. Hem oyunları hem film serileri çocuklar tarafından oldukça seviliyor. Bu yüzden 6 yaş doğum günü partilerinde de yer almaya başladı minik minik Minion’lar…

Mutlaka incele:  Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır?

4Mickey Mouse

Uzun yıllar pek çok çocuğun en çok sevdiği karakter olan Mickey Mouse da 6 yaş doğum günü teması önerileri arasında yer alıyor. Kırmızı,siyah ve beyaz renkte süslemelerle çocuğunuza harika bir 6 yaş doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz.

5Korsanlı 6 Yaş Doğum Günü

Korsan teması, özellikle erkek çocuklar tarafından seviliyor. 6 yaş doğum günü partilerinde kullanabileceğiniz korsan temasına uygun renklerde süslemeler, pastalar, atıştırmalıklar çocuğunuzu çok mutlu edecek.

6Hayvanlar

Bir ormana dönüştürün doğum günü partisini… Çeşit çeşit hayvanlarla rengarenk bir 6 yaş doğum günü partisi hazırlayın, farklı hayvan figürleriyle yapılmış atıştırmalıklarla lezzetli bir köşe oluşturun. Şemsiye çikolatalar, truffler, kurabiyeler, şekerler ve yaş pasta!

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel 2 Yaş Doğum Günü Süsleri Fikirleri

7Batman!

Çoğunlukla erkek çocuklarının ilgisini çeken Batman karakteri, çocuklar için düzenlenen doğum günü partilerinin temalarından biri haline geldi. Sarı ve siyah renginin hakim olduğu doğum günü süslemelerinden, konsepte uygun atıştırmalıklara ve lezzet dolu bir yaş pastaya… Batman temasıyla harika bir doğum günü partisi düzenleyin!

Çocuk Doğum Günü Partileri

Doğum günü partilerinde süsleme önemlidir. Her şey belirlenen temaya uygun olmalıdır. Masa süsleme de temaya uygun olması gereken unsurlardan biridir. Doğum günü masa süslemeye dair en harika fikirlere Doğum Günü Masa Süsleme Örnekleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!