6 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

En güzel 6 yaş doğum günü pastaları için yazının sonundaki galeriye göz atabilirsiniz.

4672

Daha dün gibi… İlk kez kucağınıza aldığınız bebeğiniz büyüdü ve tam 6 yaşına girmeye hazırlanıyor. Siz de bu unutulmaz günü keyifli bir doğum günü partisinde 6 yaş doğum günü pastaları ile taçlandırmak istiyorsunuz, değil mi?

6 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

Eğer bol eğlenceli, unutulmaz bir doğum günü partisi düzenlemeyi düşünüyorsanız sizin için listelediğimiz en güzel 6 yaş doğum günü pastaları örneklerinden fikir alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mickey Mouse Pasta Çeşitleri ve Yapımı

1Rakam pasta

Rakam pasta, doğum günü çocuğunun yaşını ön plana çıkarmak, vurgulamak için tercih ediliyor. Hem doğum günü partisinin temasını belirtiyor, hem de rengarenk yapıldığı zaman göz alıcı görünüyor.

2Şeker hamuruyla kaplanmış konsept pasta

Şeker hamuru son yıllarda oldukça popüler, hatta hemen hemen tüm doğum günü partilerinde şeker hamurlu yaş pasta tercih ediliyor. Siz de 6 yaş doğum günü pastaları arasında şeker hamurlu konsept pastalardan yana kullanabilirsiniz seçim hakkınızı.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Partisi Davetiyesi Örnekleri

3Rakam mumlar tercih edebilirsiniz

Düz ve sade bir yaş pastayı bile temaya uygun hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, rakam şeklindeki mumlardan satın almak…

4Karakter pastaları

6 yaş doğum günü pastaları için çoğunlukla çizgi film karakterlerinin olduğu pasta modelleri tercih ediliyor. Siz de çocuğunuzun en sevdiği kahramana uygun bir yaş pasta seçebilirsiniz.

5Gökkuşağı pasta

Rengarenk bir gökkuşağı pastası da 6 yaş doğum günü pastaları önerilerimiz arasında yer alıyor. Bu pasta partiye renk katacak, çocukların oldukça ilgisini çekecek.

6Meyveler!

Şeker hamuru ile birbirinden güzel meyve figürleri yapmaya ne dersiniz? Yapımı zor gibi görünse de şeker hamuru ile siz de böyle bir pasta yapabilirsiniz çocuğunuza… Ya da 6 yaş doğum günü pastaları yapan bir firmadan yardım alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Şirinler Pasta Modelleri - En Güzel Şirinler Pasta Süsü Yapımı

7Oreolu pasta

Son dönemlerde hemen hemen herkes gibi çocukların da ilgisini çeken oreolu pastayı 6 yaş doğum günü pastaları önerilerimize ekledik. Lezzetli bir pasta yapmayı düşünüyorsanız bu pasta modelini deneyebilirsiniz.

Doğum Günü Pasta Modelleri

Doğum günü pastaları için farklı yazılarımızdan da fikir alabilirsiniz. Çocuğunuzun bu özel günü için tamamen ev yapımı, lezzetli ve göz alıcı bir pasta yapmayı düşünüyorsanız Ev Yapımı Doğum Günü Pastası Fikirleri yazımız size fikir verebilir. Lezzet ve eğlence dolu bir doğum günü olması dileğiyle..

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!