9 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

En güzel çocuk doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2164

Son yıllarda giderek artan oranda karşımıza çıkan özel tasarım doğum günü pastaları, farklı yaşlar için birçok alternatife sahip. 9 yaş doğum günü pastaları da bu özel yaş için birbirinden farklı birçok seçeneğe sahip.

Birbirinden Güzel 9 Yaş Doğum Günü Pastaları

Çocuğunuzun bu özel doğum günü için öncelikle yapmanız gereken istediği model, figür, karakter veya renge karar vermek. Çocuğunuzun istediği modeli yapmanız, doğum gününü daha keyifli geçirmesine neden olacaktır.

Mutlaka incele:  Çikolatalı Doğum Günü Pastası Yapımı, Tarifi ve Modelleri

1Ön planda yaşı olsun diyorsanız

Çocuğunuz yeni yaşı için oldukça heyecanlı. Siz ise onun bu heyecanını özel bir organizasyon ile taçlandırmak istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken öncelikli şey, istediği konsepte uygun bir doğum günü partisi organize etmek. Hemen akabinde ise yaşı ile uyumlu bir doğum günü pastası bulmak. Bu pasta gibi bir 9 yaş pastası ile hem arkadaşlarını etkileyecek, hem de emin olun yeni yaşıyla gurur duyacaktır.

Mutlaka incele:  Hello Kitty Yüz Boyama Örnekleri

2İlgi alanına göre pastalar

Çocuğunuz tiyatroya ilgi duyuyor olabilir veya müzikle arası iyi olabilir. Bir enstrüman ile ilgilenebilir veya basketboldan hoşlanıyordur. İlgi duyduğu alana göre seçeceğiniz doğum günü pastası sayesinde çocuğunuzun doğum günü pastasını, onun istediği gibi yapmanız mümkün. İster büyük bir gitar ile isterseniz şık bir tiyatro sahnesi ile onu kalbinden vurmanız mümkün.

3Pasta üzerinde mutlaka ismi olsun diyorsanız

Bazı çocukların oldukça hoşuna giden detaylardan biri de pasta üzerinde isimlerini görmektir. Şekli, rengi, içeriği ne olursa olsun isimlerini gördükleri anda etkilenen ve arkadaşlarının etkilendiğini gören çocuğunuz, unutulmaz bir doğum günü yaşayacaktır. Bu isimleri bir şekerden yaptırabilir, bir mum üzerine yazdırabilir ya da farklı bir tasarımla ayrıca üzerine yerleştirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Temalı Doğum Günü Organizasyonları İçin Harika Fikirler

4Rengârenk bir doğum günü pastası yapın

İçini dilediğiniz gibi yapabileceğiniz veya sipariş verebileceğiniz bu doğum günü pastası, üzerini istediğiniz gibi süslemeniz için. İster renkli harflerle doğum günü kutlama mesajı yazın, isterseniz dilediğiniz mesajı yerleştirin. Bu doğum günü pastası ile mutlu edemeyeceğiniz çocuk olmayacak.

9 yaş doğum günü, doğum günleri arasında oldukça önemli bir yerde. Çocuğunuzun bu özel gününü daha özel kılmak için yapmanız gereken ise zevklerine göre bir pasta seçimi yapmak olacak.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!