Açılış Süslemeleri Yapımı ve Malzemeleri

1301

Birçok işletme hizmet vermeye başlamadan önce bir açılış töreni ile halka açıldıklarını duyurur. Açılış süslemeleri ise bu törenlerin en önemli kısmını oluşturur.

İlgi çekici bir açılış için süslemeler

Açılış töreninizin hem ilgi çekici hem de işletmenize uygun olması için doğru süslemeler yapmalısınız. İşte size fikir verebilecek açılış süslemeleri..

1Zincir Balonlar

Açılış törenleri için klasikleşmiş süslemelerden biri zincir balon süslemesidir. Mekanın girişine yapılan bu süsleme, balonlar birbirine geçirilerek oluşturulur. Şirketinizin tema renklerine sahip balonlarla bu şekilde gösterişli bir zincir balon süslemesi yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Palyaço Yüz Boyama Örnekleri

2Hoş geldiniz süsü

Eğer geniş bir yerde açılış yapacaksanız, zincir balonlara ek olarak büyük bir hoş geldiniz yazısı yaptırabilirsiniz. Bu süslemeyi yine büyük şişme balon şeklinde yaptırabilirsiniz. Davetlilerinizi karşılayan bu açılış süslemeleri girişte güzel bir görünüm yaratacaktır.

3Uçan balonlar

Mekanın girişinde ya da mekan içinde uçan balonlar ile harika süslemeler yapabilirsiniz. Şirketinizin tema renklerini taşıyan balonlar seçerek helyum ile şişirtebilir ve mekanın çeşitli bölgelerine asabilirsiniz.

4Flamalar

Balon süslemelerinin yanı sıra flama zinciri de açılış süslemeleri arasında en popüler olanıdır. Yine tercih ettiğiniz renklerde flamaları, mekanın önüne bir zincir şeklinde asarak iyi bir görünüm oluşturabilirsiniz.

5Masa süslemeleri

Mekanın içerisinde vereceğiniz ikramlar için çeşitli masalar koyulur. Bu masaları şık bir şekilde süsleyerek hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Masa örtüsü ve masanın etrafına bağlanacak kurdeleleri yine şirketinizin tema renklerinden seçerek kurumsal bir görüntü sağlamanız mümkün.

Mutlaka incele:  İstanbul Açılış Organizasyonu Şirketleri

6Eğlenceli süsler

İlgi çekmek amacıyla çeşitli süsler yaptırabilirsiniz. Şişme palyaço ya da şişme hayvanlar ilgi çekmek için oldukça idealdir. Mekanın girişine bu sevimli süsleri koyabilir ve ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. Bu tür açılış süslemeleri genellikle market gibi mekanların açılışında kullanılır.

7Büyük süsler

Yalnızca mekanın girişinde değil mekanınızın bulunduğu bütün sokağı kaplayacak şekilde büyük zincir balonlar ya da flamalar kullanabilirsiniz. Bu şekilde sokağa girildiğinde ilk olarak sizin açılış töreninizi dikkat çekecektir.

8Etrafı balonlarla çevrili kırmızı halı

Açılışa davet ettiğiniz konuklar için kırmızı halı sermeye ve etrafını balonlarla süslemeye ne dersiniz? Açılış süslemeleri arasında sıkça kullanılan kırmızı halı, açılışı yapılan mekanın girişine serilir ve konuklar tek tek karşılanır.

Mutlaka incele:  İzmir Maskot Kiralama Fiyatları

9Markaya özel balonlar

Açılış süslemeleri arasında olmazsa olmazlardan biridir balon. Artık tek renk balonların yerini açılışı yapılan markanın logosunun veya isminin yer aldığı özel tasarım balonlar aldı.

10Alışveriş merkezi açılış süslemeleri

Alışveriş merkezi açılışında süsleme için kat aralarına balonlar asılabilir, alışveriş merkezinin tavanından rengarenk şemsiyeler sarkıtılabilir.

İyi açılışın sırrı: Açılış süslemeleri

Açılış töreninizi planlarken süslemelere de büyük ölçüde önem vererek beklediğiniz ilgiyi görebilirsiniz. Ayrıca davetlileriniz için de hoş bir görsel şölen oluşturmak için bu harika süslerden faydalanabilirsiniz. Eğer işyeri açılış töreni hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz, kusursuz bir açılış için İşyeri Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz, açılış organizasyonu için şehrinizdeki palyaçolardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, teklifleri değerlendirdikten sonra dilediğiniz palyaço ile çalışabilirsiniz.

İstanbul Palyaço Ankara Palyaço İzmir Palyaço Antalya Palyaço Bursa Palyaço Adana Palyaço Konya Palyaço

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!