Anadolu Yakası Pastacılık Kursu Listesi

2650

Amatör ya da profesyonel olarak pasta ya da kurabiye yapımı ile ilgileniyorsanız, pastacılık kurslarına göz atabilirsiniz. Anadolu Yakası pastacılık kursu için sunduğumuz öneriler işinize yarayabilir.

Anadolu Yakası Pastacılık Kursu Mekanları

Son günlerde özel gün ve kutlamaların olmazsa olmazı olan butik pastaları kendiniz yapmak istemez misiniz? Anadolu yakası pastacılık kursu mekanları arasından size uygun olanı seçip bir an önce eğitime başlamanın tam zamanı!

Mutlaka incele:  Kadıköy Gezilecek Yerler Listesi - Kadıköy'de Nereye Gidilir?

1EKS Mutfak Akademisi

2011’de Anadolu yakasının diplomalı eğitim veren ilk aşçılık okulu olarak kurulan EKS Mutfak Akademisi, mutfak meraklılarını mutfak kültürüyle tanıştırıyor. İster kariyerinize bu alanda devam etmek isteyin, isterseniz hobi olarak yapın; pastacılık, kurabiye ve daha bir çok alanda aradığınız workshop ve kursları burada bulabilirsiniz.

Adres : Validebağ Meydanı. Koşuyolu Mehmet Akman Sok. 3-5/2 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 216 325 15 00

2Mia Atölye

İki kız kardeşin yetenek ve yaratıcılıklarını birleştirerek kurdukları Mia Atölye, kişiye özel tasarımlar sunmanın yanı sıra doğum günleri, doğum, düğün, nişan gibi özel günler için kurabiye, kek, pasta ya da cupcake hazırlamak isteyenlere özel eğitimler de sunuyor.

Mutlaka incele:  İstanbul Tiyatro Kursları

Adres: Suadiye, No:, Çolak İsmail Sk. 48-2, 34740 Kadıköy/İstanbul

Telefon: (0216) 408 10 14

3Kitchen Creates Anadolu Yakası Pastacılık Kursu

Yaratıcı mutfak atölyesi olarak yola çıkan Kitchen Creates, gastronomi konusunda deneyimli kadrosu ile ön plana çıkıyor. Özgün ve yaratıcı bir Anadolu yakası pastacılık kursu arıyorsanız, pastacılığın inceliklerini burada öğrenebilirsiniz.

Adres: Eminali Paşa Caddesi No:67/1 34744 Bostancı Kadıköy

Telefon: 0 850 577 95 50

4Tatlı Sürprizler Anadolu Yakası Pastacılık Kursu

Doğum günü, düğün, nişan gibi özel günlerinizde rengarenk pastalar, kurabiyeler, makaronlar yapmak ve sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız, Tatlı Sürprizler’in verdiği eğitimlere katılabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ataşehir Kreş Önerileri

Adres : İçerenköy mah. Şükran sk. Olgun apt. no:7/a Ataşehir / İstanbul

Telefon : 0 216 576 98 28

5İSMEK Anadolu Yakası Pastacılık Kursu

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin hayat boyu öğrenme merkezi olan İSMEK’in farklı semtlerde pastacılık kursları veren şubeleri bulunuyor. Profesyonel olarak bu sektöre adım atmayı planlıyorsanız, İSMEK’in sertifikalı kurslarına göz atabilirsiniz.

6Hansel & Gratel Anadolu Yakası Pastacılık Kursu

Kurabiye ve pasta kurslarının yanı sıra pasta dekoru ve figür modelleme alanında da eğitim veren Hansel & Gratel, tatlı düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyor.

Adres: Barbaros Mah. Denizmen Sokak No:19/2 Koşuyolu
Telefon: 0 216 651 19 77 – 78 / 0 535 213 98 33

Şeker Hamurundan Pasta Yapımı Fikirleri

Şeker hamurundan pasta yapmak istiyorsanız size fikir verecek modellere göz atmanız hayal ettiğiniz pastayı oluşturmanıza yardım edebilir. Şeker Hamurundan Lokum Süsleme Örnekleri isimli yazımızı göz atarak farklı pasta modellerini inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!