Birbirinden Sevimli Angry Birds Pasta Modelleri

Andry birds pasta siparişi vermeden önce mutlaka yazımızın sonunda sizin için hazırladığımız önerilere göz atın! Daha fazla doğum günü konsept fikirleri için ilgili içerikler bölümüne göz atabilirsiniz.

1014

Bebek ve çocuk doğum günü partileri için en çok tercih edilen konseptlerden biri de Angry Birds parti konsepti. Siz de organize edeceğiniz doğum günü partisi için Angry Birds temasını seçtiyseniz temaya uygun Angry Birds pasta önerilerimize göz atmalısınız.

Angry Birds Pasta Modelleri İçin Harika Fikirler

Angry Birds en az çocuklar kadar yetişkinlerin de çok sevdiği bir karakter oldu. Bu yüzden de doğum günü partilerine tema olarak kullanılması gecikmedi. Bu yazımızda Angry Birds temalı partiler için harika Angry Birds pasta modellerini bir araya getirdik. İşte, o modellerden birkaçı…

Mutlaka incele:  Doğum Günü İkramları ve Tarifi

1Tek katlı Angry Birds pasta modelleri

Angry birds pasta çeşitleri için kat sayısını partinize davet ettiğiniz konuk sayısına göre belirlemelisiniz. Eğer küçük çaplı bir parti düzenliyorsanız tek katlı bir pasta yeterli olacaktır. Bu sebeple tek katlı Angry Birds pastası önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

3İki katlı Angry Birds pasta modelleri

Tek katlı pastanın yetmeyeceği kalabalıkta bir parti organize etmeyi düşünüyorsanız iki katlı pasta yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için bu pasta modelinden ilham alabilirsiniz. Pastanın ilk katına Angry Birds temasını anımsatan tahta parçaları, puanlar ve yıldızlar yapabilir, üst kısmına sapan ve kuşları yerleştirebilirsiniz.

5Kremalı Angry Birds pastası 

Son yıllarda her ne kadar butik pastacılık, şeker hamurundan Angry birds yapımı ve Angry birds kurabiye popülaritesi artsa da kremalı pastalar hala pek çoğumuzun vazgeçilmezi. Eğer şeker hamurundan hoşlanmıyorsanız bunun yerine krem şanti ile de Angry Birds doğum günü pastası yapabilirsiniz.

Balerin Temalı Pasta Modelleri

Angry birds pasta siparişi vermeden önce mutlaka önerilerimize göz atmanızda fayda var. Özellikle kız çocuklarının en sevdiği temalar arasında balerin teması yer almaktadır. Pembe, mor, mavi veya beyaz renklerde tasarlanan birbirinden güzel balerin temalı pasta modellerine Balerin Pasta Modelleri ve Yapımı linkinden ulaşabilmeniz mümkün. Daha fazla Angry Birds temalı pasta için aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel Angry Birds resimli pasta örnekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!