Antalya Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

En iyi Antalya düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki galerimize ve sayfanın sonundaki diğer içeriklerimize mutlaka göz atın!

923

Evlilik süreci, hayatınız boyunca yad etmek isteyeceğiniz bir zamandır. Bu günleri keyifle yad edebilmek için güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirmeniz gerekir. Fotoğrafçınızla konuşarak Antalya dış mekan fotoğraf çekimi için uygun bir yer bulabilir ve bir anı yaratabilirsiniz.

Antalya Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri İçin Öneriler

Her yıl milyonlarca turistin akın ettiği Antalya, düğün fotoğrafları çekmek için uygun birçok mekana ev sahipliği yapıyor. Tarihi ve doğal güzellikleri ön plana çıkan Antalya dış mekan çekim yerleri arasından bir seçim yaparak harika bir konsept yaratabilir ve evliliğe adım attığınız zamanı ölümsüzleştirebilirsiniz. Antalya’da düğün hikayesi yapabileceğiniz birçok dış mekan mevcut.

Mutlaka incele:  Düğün Fotoğrafı Antalya Mekanları İçin Öneriler

1Hadrian Kapısı

Roma mimarisinin nadide örneklerinden biri olan Hadrian Kapısı, şehir merkezine oldukça yakın bir noktada yer alıyor. Mermer sütunları ve şık süslemeleriyle yapıldığı gün sahip olduğu görkemi koruyan bu kapı, Antalya dış mekan fotoğraf çekimi için oldukça uygun. Tarihi bir konsept yaratmak için kullanılabilecek mekanlar arasında yer aldığını da belirtmek gerekiyor. Ancak yaz aylarında turist aldığı için erken saatlerde çekim yapmak ya da sezonun bittiği zamanı beklemek faydalı olacaktır.

Mutlaka incele:  Düğün Fotoğrafı Antalya Mekanları İçin Öneriler

2Kaleiçi

Kaleiçi, en çok tercih edilen Antalya dış mekan fotoğraf çekimi mekanları arasında yer alıyor. Tarihi dokusuyla ön plana çıkan Kaleiçi, şehir merkezine yakın olması bakımından da tercih edilebilecek bir yer. Tarihi evleri ve sokaklarıyla harika bir konsept yaratmak mümkün.

3Olimpos

Yunan mitololojisinde Tanrıların yaşadığı yer olarak bilinen Olimpos, binlerce yıldır sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleriyle Antalya dış mekan fotoğraf çekimi için oldukça uygun bir yer. Attığınız her adımda doğal bir güzellikle karşılaşacağınız Olimpos’ta anılarınızı ölümsüzleştirebilir ve harika bir düğün hikayesi yaratabilirsiniz. Olimpos’taki bazı yerlere giriş ücretli olduğu gibi, ücretsiz olarak çekim yapabileceğiniz birçok alan da bulunuyor.

Mutlaka incele:  Düğün Fotoğrafı Antalya Mekanları İçin Öneriler

4Phaselis Antik Kenti

Roma döneminden kalma bir antik kent olan Phaselis, Farklı bir konsept yaratmak için oldukça uygun. Antik yapıların ve amfi tiyatroların bulunduğu kentte tarihi bir konsept yaratabilir ve hayatınız boyunca yad edeceğiniz güzel kareler yakalayabilirsiniz. Bazı tarihi bölgelerde çekim yapmak yasak olsa da, güzel kareler yakalayabileceğiniz birçok tarihi alan bulunuyor.

5Ulupınar

Antalya’nın Kemer ilçesinde yer alan Ulupınar, şehirden uzak ve doğayla iç içe bir konsept yaratmak için harika bir mekan. Yeşilin mavinin iç içe geçtiği Ulupınar’da Antalya dış mekan fotoğraf çekimi için elverişli birçok alan bulunuyor. Yaz aylarında serin bir bölge olduğu için çekim yaparken hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

6c7b9245e95f1f5ba8dee327b5033417 Antalya-Turkey-holiday-travel-photos 130510124829-0 5abc0ac2035fbdaa6d03b905c93fbdba (1) 72d6bbcc321491ab719c001a37e778b0

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!