Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider? En Güzel Bal Köpüğü Modelleri

En iyi saç renkleri fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

9889

Bal köpüğü saç rengi canlı ve modern bir renktir. Özellikle yaz ayları için çok ideal bir saç rengidir. Saçlarınızı bal köpüğü renge boyatmak istiyorsanız ve bal köpüğü saç rengi hangi tene gider diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Saçlarını bal köpüğü renge boyatmak isteyenler bal köpüğü saç rengi hangi tene gider diye merak ederler. Çünkü saç renginin ten rengi ile doğal durması çok önemlidir. Siz de saçınızı bal köpüğüne boyatmak istiyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız.

Mutlaka incele:  Mavi Siyah Saç Rengi Kimlere Yakışır? Mavi Siyah Saç Rengi Modelleri

1Bal Köpüğü Saç Boyası

Bal köpüğü saç boyası bulmak çok kolaydır. Hemen hemen her saç boyası markası bal köpüğü boya üretiyor. Bazen boyalar arasında ton farkı olabiliyor. Boyaların üzerindeki resimlere bakarak sizin saç renginizin üzerinde nasıl duracağını görebilirsiniz.

2Bal Köpüğü Saç Boyası Numarası

Farklı markaların bal köpüğü için belirlediği renkler farklı olabiliyor. Hatta bazı markalarda tonlarına ve boyanın türüne göre de boya numaraları fark gösterebiliyor. Palette’de 8-0, L’oreal’de 730 ve 832 numaralar bal köpüğü saç boyası renkleridir.

Mutlaka incele:  Bakır Kahve Saç Rengi Önerileri

3Bal Köpüğü Saç Rengi Esmere Yakışır Mı?

Esmerseniz ve saçınızı bal köpüğü renge boyatmak istiyorsanız bu konuda tereddütleriniz olabilir. Bal köpüğü ne açık ne de koyu bir renktir. Bu nedenle özellikle esmerlere çok yakışan bir renktir. Beyaz tenlilerde de hoş durabilir ancak bizim tavsiyemiz eğer beyaz tenliyseniz bal köpüğü rengini biraz koyu renk bir boyayla karıştırarak sürmenizdir.

Mutlaka incele:  Kumral Saç Rengi Tonları

4Bal Rengi Saç Tonları

Bal rengi saç tonları kadınlar arasında çok sık tercih ediliyor. Ballı kahve, ballı karamel, bal sarısı, bal köpüğü, ekşi bal, koyu bal gibi bal rengi tonları mevcut. Bu tonlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

5Bal Köpüğü Saç Rengi Olan Ünlüler

Bal köpüğü ünlülerin de favori renklerinden. Dünya starları bal köpüğü saç rengini tercih ediyor dersek abartmış olmayız. Hadise, Jennifer Lopez, Esra Erol, Adriana Lima, Jennifer Lawrence, Beyonce, Angelina Jolie gibi starlar bal köpüğü saç rengini gururla taşıyan isimlerden.

Doğal Yollarla Saç Rengi Açma Yöntemleri Nelerdir?

Saç renginizi açmak istiyorsanız ve yıpranmasından korkuyorsanız doğal yollarla saç rengi açmak için Doğal Yollarla Saç Rengi Açma Yöntemleri Nelerdir? isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!