Balerin Pasta Modelleri ve Yapımı

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1287

Çocuğunuz yeni yaşına adım atıyor ve siz bu özel günü eğlenceli bir parti ile kutlamak mı istiyorsunuz? Parti teması olarak balerin konseptini seçtiyseniz bu yazımızda sizler için parti konseptinize uyum sağlayacak en güzel balerin pasta modellerini bir araya getirdik.

Balerin Pasta Modelleri İçin Harika Öneriler

Bu yazımızda sizler için birbirinden güzel balerin pasta modellerinin yanı sıra balerin pasta yapımı konusunda da videolu anlatımlar ve ipuçları sunacağız.

Mutlaka incele:  Pratik Yaş Pasta Tarifleri ve Yapılışı

1Şeker hamurlu balerin pasta modelleri

Son zamanların en büyük trendlerinden olan şeker hamurlu pastalar, birbirinden farklı ve yaratıcı konseptlerde doğum günü pastalarının tasarlanmasını sağladı. Şeker hamuru ile yapılan pasta modellerinin arasında balerin pasta modelleri de yerini aldı.

3Balerin ayakkabısı figürü nasıl yapılır?

Balerin pasta modeli için balerin ayakkabıları figürü yapmak istiyorsanız bu videoyu izleyerek fikir alabilir, yapım aşamalarını öğrenerek kendiniz de yapmayı deneyebilirsiniz.

4Oyuncak balerin figürleri

Balerin pasta süslemesinde balerin ayakkabılarının yanı sıra oyuncak balerin bebek figürleri de kullanabilirsiniz.

6Pembe olması şart değil

Balerin pastaları çoğunlukla pembe olsa da farklı renkler de kullanılabilir elbette ki… Pastel tonlardaki mavi ve beyaz şeker hamurunun birleşimiyle harika bir pasta yapılabilir.

7Krema ile süsleme

Genellikle şeker hamuru ile süslenen pastalar ön plana çıksa da, krema ile pastanızın etrafını süsleyebilir hem lezzetli hem de gül şeklinde bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha fazla balerin temalı pasta modeli için aşağıdaki görsellere göz atmanız yeterli…

Prenses Temalı Doğum Günü Partileri

Düzenleyeceğiniz doğum günü partisinin temasını prenses olarak mı belirlediniz? O halde, sizin için prenses temalı partinize uyum sağlayacak harika pasta modelleri sunduğumuz yazımıza da göz atmalısınız. Pamuk Prenses Pasta Modelleri linkine tıklamanız yeterli.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!