Balyajlı Kısa Saç Modelleri Seçiminde Püf Noktaları

4303

Kısa saçlı kadınlar çoğunlukla saçlarının bakımlı görünümünün yanı sıra farklı ışıltılara da sahip olmasını isterler. Bu değişiklik isteği onları balyaj gibi işlemlere yönlendirir. Balyajlı kısa saç modelleri ile harika bir görünüm elde edebilirler.

Balyajlı Kısa Saç Modelleri

Eğer saçlarınıza ışıltılar katmak istiyorsanız balyaj işlemi hoşunuza gidebilir. İşte size fikir verebilecek en güzel kısa saç modelleri.

Mutlaka incele:  Katlı Küt Saç Modelleri İçin En Trend Fikirler

1Koyu kumral saça balyajlı kısa saç modelleri

Koyu kumral saça sahipseniz sarı tonlarındaki saç geçişleriyle harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saçınız hak ettiği ışıltıyı kazandırmak için bu saç modelini deneyebilirsiniz.

2Sarı saça sarı balyaj

Sarı saça sahipseniz, saçınıza bir ton açık renkle doğal ışıltı kazandırabilirsiniz. Bu saç rengi ve balyaj örneği, beyaz tenli ve buğday tenlilere oldukça yakışacaktır.

3Balyajlı kısa saç modeli seçerken…

Balyajlı bir saç kesimi modeli arıyorsanız, Bob stili ve önü uzun arkası kısa Bob stili tam size göre! Özellikle saçın daha dolgun görünmesi için kesilen Asimetrik Bob stili, pek çok ünlünün de tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Aralarda bulunan bal rengi balyajlar en çok bu tarz saç modellerine yakışıyor.

Mutlaka incele:  Dalgalı Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri

4Karamel balyaj

Kısa saçlar için balyaj düşünüyorsanız karamel tonlarda balyaj size ilham kaynağı olabilir. Bu balyaj, saçınıza dalgalı şekiller verdiğiniz zaman olağanüstü bir görünüme sokacaktır sizi…

5Ombre balyaj…

Omuz hizasında kısa saç kesimine sahip iseniz, ombre balyaj size göre! Saçın uçlara doğru açılan renkleri size bambaşka bir hava katacak, eşsiz bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  Kına Saç Modelleri Fikirleri

6Düz saç balyajın daha şık görünmesini sağlar

Düz saç modeli, özellikle hafifçe içe dönük fön çekildiğinde oldukça şık bir görünüm kazanmanızı sağlar. Eğer saçınızda balyaj varsa dalgalı saçın yanı sıra düz saçlarla da bunu ön plana çıkarabileceğinizi unutmamalısınız.

Balyajlı Saç Modelleri

Balyaj, saçlarına parlaklık ve aydınlatıcı efekt kazandırmak isteyen her kadının tercih edebileceği bir yöntemdir. Beyaz tenli ve buğday tenlilerin yanı sıra esmerlerin de tercih edebileceği, saçın açık tonlarıyla yapılan bir saç tasarımıdır. Eğer saçlarınıza böyle bir ışıltı kazandırmak istiyorsanız Sarı Balyajlı Saç Modelleri Önerileri yazımıza göz atabilirsiniz.

balyajlı kısa saç modelleri-4balyajlı kısa saç modelleri-6

balyajlı kısa saç modelleri-8 balyajlı kısa saç modelleri-9 balyajlı kısa saç modelleri-10balyajlı kısa saç modelleri-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!