Bebek Pastaları Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

En güzel bebek pastaları modelleri için yazının sonunda bulunan galerimize de göz atabilirsiniz.

1226

Bebek pastaları, bebeklere ait her türlü kutlamaların vazgeçilmezidir. Baby showerlar, doğum günü kutlamaları, diş buğdayı partileri gibi etkinliklerin en dikkat çekici ikramları bebek pastalarıdır. Fakat bebek pastaları için sınırsız seçenek mevcuttur.

En Güzel Bebek Pastaları

Bebek pastası modeline karar vermek, organizasyon planlarken en çok düşündüren unsurlardan biridir. Kusursuz bir etkinlik için pastanızın da muhteşem olması gerekmektedir.

Mutlaka incele:  1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri

1Hoşgeldin Temalı Bebek Pastaları

Özellikle baby shower gibi doğum öncesi ya da sonrası, ailelerin ve yakın arkadaşların bir araya geldiği partilerin olmazsa olmazıdır hoş geldin bebek temalı pastalar.

2Farklı Tasarımlar

Renkli şeker hamurları ile hazırlanan bu bebek pastası süsleme olarak bebek arabaları, biberonlar, hamile kadın figürü, emzikler ya da bebek ayakkabıları tercih edilebilir.

3Doğum Günü İçin Bebek Pastaları

Bebeğinin hayatına girdiği o günü en özel şekilde kutlamayı kim istemez ki? Doğum günleri sayesinde ileride hatırlanacak unutulmaz anılar edinebilirsiniz. Doğum günü pasta modelleri bebeğinizin cinsiyetine ya da yaşına göre farklılık gösterebilir.

Mutlaka incele:  En Güzel Doğum Günü Şekerleri

4Rengarenk 

Özellikle çizgi film teması bebek doğum günlerinde ön plana çıkmaktadır. Ama bebeğinizin en sevdiği oyuncaklardan ilham alarak da doğum günü pastasını hazırlatabilirsiniz.

5Diş Buğdayı Bebek Pastası

Geleneklerimizden biri olan diş buğdayı, bebeğin ilk dişini kutlamak için aile ve arkadaşlar arasında gerçekleştirilen küçük bir etkinliktir. Fakat diş buğdayı kutlamaların daha görkemli hale gelmesiyle birlikte, bu kutlamalarda diş hediğinin yanı sıra diş buğdayı için özel pastalar da tasarlanmaya başlanmıştır.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Menüsü Tarifleri

6Diş Figürü Şart Değil!

Günün anlamına uygun olarak genelde diş şeklinde olan pastalar bebeğin cinsiyetine göre mavi ya da pembe aksesuarlar ile süslenir. Diş şeklinin yanı sıra diş fırçası ya da diş perisi de en çok tercih edilen diş buğdayı pasta modellerindendir. Ama diş figürü kullanılması şart da değildir.

Bebek Kurabiye Modelleri

Bebek pastaları modellerinin yanı sıra bebek kurabiyeleri de bebeklerle ait organizasyonların olmazsa olmazıdır. Bebek pastaları ile uyumlu bebek kurabiyelerini seçerek organizasyonunuza gösterdiğiniz özeni gözler önüne serebilirsiniz. Bebek kurabiye modelleri ve yapımı başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!