Birbirinden Güzel Power Rangers Kostümleri

Birbirinden güzel kostüm fikirleri için yazımızın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1339

Power Rangers, 1993 yılında başlayan ve o dönemler oldukça popüler olmuş bir süper kahraman dizisidir. Toplam 6 karakterden oluşan bu kahramanların dizisi bitmiş olsa da 90’lı yılların çocukları tarafından çok iyi bilinir. 90’lar partisine ya da herhangi bir kostümlü partiye katılacaksanız Power Rangers kostümleri giyebilirsiniz.

Power Rangers Kostümleri İçin Harika Fikirler

Power Rangers dizisi bitmiş olsa da yakında bir filmi çıkıyor. Bu film, hem zamanında onu seyreden kitleyi hem de yeni nesili sinema salonlarına dolduracak gibi görünüyor. Power Rangers kostümleri tekrar popüler olacak. Yakın zamanda etrafta Power Rangers cosplayi görmeniz mümkün olabilir. Power rangers kaskı, silahları ve elbiseleri ile harika bir konsept oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hayvan Maskeleri Yapımı, Örnekleri ve Kalıpları

1Yeşil Power Rangers Kostümleri

Yeşil Power Rangers, ekibe sonradan dahil oluyor. İsmi Tomy. O gelmeden önce ekibin başkanı kırmızı olandı. O gelince ekibin başkanı ünvanını da o almış oldu. Bu karakter oldukça havalı bir karakterdi. Hatta bölüm sonu canavarlarına son vuruşu da o yapardı. Yeşil Power Rangers sizin favorinizse bu kostümü tercih edebilirsiniz.

2Kırmızı Power Rangers Kostümleri

Bu Power Rangers’ın adı Jason idi. Kötülerin korkulu rüyası olmuş bir karakterdi ve seyirciler tarafından da çok seviliyordu. Pembe Power Rangers olan Kimberley ile de sevgiliydi. Eğer çift olarak bir partiye katılacaksanız siz kırmızı, partneriniz de pembe kostüm giyebilir.

Mutlaka incele:  Cadılar Bayramı Kostümleri İçin Fikirler

3Pembe Power Rangers Kıyafetleri

Pembe Power Rangers, kız izleyicilerin favorilerinden biri. Her küçük kız bir gün onun gibi olmayı hayal etmiştir. İlk başta Jason ile sevgili olan bu kız daha sonradan Tomy ile sevgili olmasıyla popülerliğini biraz kaybetmiştir. Kostümlü partiye katılacak kadınlar için bu kostüm uygun olabilir.

4Sarı Power Rangers Kostümleri

Sarı renkteki bu Power Rangers’ın adı Trini Kwan’dı. Pek popüler bir karakter olduğunu söyleyemeyiz. Çekik gözlü bir karakterdi. Zaten diziden “eğitime” gitmek amacıyla ayrılmıştı o ayrıldıktan sonra Aisha isimli başka bir Power Rangers geldi. Yine de en silik Power Rangers diyebiliriz. Tabii sizin favoriniz Trini ise bu kostümü tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Parti Organizasyon Fikirleri

5Siyah Power Rangers Kostümleri

Siyah Power Rangers’da, sarı Power Rangers gibi biraz silik bir karakterdi. Seri hareketler yapan, enerjik bir Power Rangers olarak akıllarda kaldı. Silik bir karakter olmasına karşın kostümünün rengi çok güzeldi. Bu sebeple belki siz de bu kostümü tercih edebilirsiniz.

6Mavi Power Rangers Megaforce Kostümü

Bu Power Rangers için de çok aktif bir karakterdi diyemeyiz. Daha çok bilimsel şeylerle ve deneylerle uğraşmayı severdi. Ama kostümünün rengi oldukça güzel. Parti için bu kostümü de tercih edebilirsiniz.

En Güzel Power Rangers Kostümleri

Power Rangers gerçekten bir döneme damga vurdu. Eskisi kadar popüler olmasa da 90’lı yılların çocukları tarafından hala çok seviliyor. Kostüm partisinde giyebileceğiniz bir başka öneri için Aslan Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri isimli yazımızı da okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!