Buğday Tene Yakışan Saç Renkleri İçin Muhteşem Öneriler

13555

Buğday tene yakışan saç renkleri konusunda seçim yapmak oldukça zor bir durumdur. Ne çok açık sarı, ne de çok koyu saç rengini kaldıramayabilir buğday tenliler. Bu yüzden sınırlı renk seçeneği arasından kendilerine en uygun olanı bulup büyüleyici görünebilirler!

En Güzel Buğday Tene Yakışan Saç Renkleri

Buğday tenlilere çoğunlukla yumuşak tonlardaki saç renkleri yakışır. Açık kumral, küllü sarı gibi renklerle buğday tenlilerin göz alıcı görünmeleri mümkün. İşte, buğday tene yakışan saç renkleri..

Mutlaka incele:  En Güzel Katlı Saç Modelleri

1Açık kumral

Bazı buğday tenlilere sarı saç rengi yakışsa da çoğunlukla doğal görünmemektedir. Ama buna rağmen açık saç rengine sahip olmak isteyen buğday tenliler için açık kumral rengini kullanmalarını öneriyoruz. Hem doğal, hem de istediğiniz gibi görünmeniz mümkün.

3Açık kızıl

Açık kızıl saç rengi de, buğday tene yakışan saç renkleri arasındadır. Açık kızılın güzel bir tonunu yakalayarak daha parlak ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

4Küllü tonlar…

Son yıllarda kumralın, sarının ve hatta grinin küllü tonları çokça tercih ediliyor. Hem modaya uygun hem de ten renginize uygun saç rengi için küllü kumral veya küllü sarı gibi saç renklerini tercih edebilirsiniz.

Peki, Beyaz Tenliler ve Esmerler Hangi Saç Renklerini Tercih Etmeli?

Buğday tenliler kadar esmer ve beyaz tenli bayanlar için de saç rengi seçmek bir hayli zordur. Yakışıp yakışmayacağı konusunda tereddüt ediyorsanız, ten renginize uygun saç renkleri önerilerimize göz atabilirsiniz. Unutmayın ki, saç renginin ten rengiyle uyumlu olması sizi olduğunuzdan daha şık ve güzel; saç ve ten rengi arasındaki uyumsuzluk ise sizi bakımsız gösterebilir. Beyaz Tenliler İçin Birbirinden Güzel Saç Renkleri ve Esmer Tene Yakışan Saç Renkleri İçin Etkileyici Öneriler yazılarımız sizlere saç ve ten rengi uyumu konusunda yardımcı olacak, ten renginize uygun saç rengini seçmenizi ve büyüleyici görünmenizi sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  Akşam Yemeği İçin Saç Modelleri Fikirleri

buğday tene yakışan saç renkleribuğday tene yakışan saç renkleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!