Buğday Tenli Kadınlara Hangi Saç Rengi Yakışır?

2690

Saç rengi seçiminde ten rengi önemlidir. Yanlış ten rengine, yanlış saç rengi seçildiğinde soluk ve hasta gibi görünebilirsiniz. Buğday tenli kadınlara hangi saç rengi yakışır sorusunun cevabını arıyorsanız size bazı öneriler verebiliriz.

Buğday Tenli Kadınlara Hangi Saç Rengi Yakışır Merak Ediyor Musunuz?

Buğday tenli kadınlara hangi saç rengi yakışır konusunda kafanız karıştıysa, saç renginizi değiştirmek istiyorsanız ya da saçınızı boyattıysanız ve renginden memnun değilseniz saç rengi seçiminizde ten renginizi ön planda tutarak doğru rengi seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Katlı Saç Modelleri

1Kahverengi Saç

Buğday tenli bayanlara en çok yakışan renklerden biri kahverengidir. Sıcak tonlu bir renk olduğu için hem daha canlı hem de daha genç görünmenizi sağlar. Sütlü kahve, akaju kahve, kızıl kahve gibi saç renkleri buğday tenli bayanlara oldukça yakışmaktadır.

3Mavi Siyah Saç Rengi

Mavi siyah, son yıllarda kadınlar tarafından sıkça tercih edilen renklerden biridir. Bakım isteyen bir saç rengi olsa da buğday tenli bayanlara yakışmaktadır. Eğer saç bakımı yapmayı seviyorsanız ve bakımınızı aksatmayacaksanız mavi siyah saç rengini size tavsiye edebiliriz.

4Açık Kestane Saç Rengi

Açık kestane modern saç renklerinden biridir. Buğday tenli bayanlara da yakışan sıcak renklerden biridir. Özellikle kış aylarında bu rengi tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ise balyaj yaptırabilir ya da buğday tenli bayanlara yakışacak sarı tonlarından birini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sarı Balyajlı Saç Modelleri Önerileri

5Sarı Saç

Buğday tenli bayanlar da doğru sarı rengini seçerlerse gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Koyu altın, bal sarısı, kum sarısı gibi koyuya yakın saç renkleri buğday tenli bayanlar için uygundur. Ten renginiz koyu buğdaysa platin rengini de tercih edebilirsiniz.women-jennifer-lopez-curly-hair-HD-Wallpapers Alicia-Keys-curly-hair short-straight-hair-from-selena-gomez-562b0c92d8bfb kumral saç rengi  buğday tene yakışan saç renkleri bugday-tenliler-icin-sac-renkleri-2

Siyah Saç Rengi Önerileri

Siyah saç, bayanlara asil bir hava katmaktadır. Eğer saçınızı siyaha boyatmak istiyorsanız ve tavsiyeye ihtiyacınız varsa size bu konuda da destek olmak istiyoruz. Siyah saç rengiyle ilgili önerilerimizi merak ediyorsanız Siyah Saç Rengi Tonları Örnekleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!