Bursa Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

Birbirinden güzel Bursa düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2012

Yeni bir hayata adım attığınız günleri ölümsüzleştirmenin yolu iyi bir Bursa dış mekan fotoğraf çekimi yerleri bulmaktan geçiyor. Bursa’da harika konseptler yaratıp düğün çekimi yapabileceğiniz birçok dış mekan bulunuyor.

En İyi Bursa Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

Bursa, tarihi ve doğal güzellikleriyle bilinen bir kent. Osmanlı ve 19.yüzyıl mimarisinin birçok örneğinin bulunduğu Bursa dış mekan fotoğraf çekimi yerleri ile düğün fotoğrafı çekmek için uygun birçok yere sahip. Dilerseniz tarihi sokakları ve binaları fon olarak kullanabilir, dilerseniz mavi ile yeşilin mükemmel bir biçimde uyumlandığı doğal alanlarda evliliğe adım attığınız günleri ölümsüzleştirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Kına Organizasyon Fiyatları

1Cumalıkızık

Tarihi evleri ve sokaklarıyla bilinen Cumalıkızık Köyü, Mudanya ilçesinde yer alıyor. Kınalı Kar dizisiyle ünlenen bu köy, tarihi dokusuyla Bursa dış mekan fotoğraf çekimi yerleri arasında yer alıyor. Yeni bir hayata adım attığınız günleri ölümsüzleştirmek için oldukça uygun. Eğer yaz aylarında çekim yapacaksanız erken saatleri tercih etmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca taşlı ve yokuş yolları topuklu ayakkabıyla yürümeyi zorlaştırabilir.

2Tirilye Bursa Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

Tarihi Bizans dönemine kadar dayanan bir köy olan Tirilye, tarihi sokaklarıyla Bursa dış mekan fotoğraf çekimi için uygun yerler arasında yer alıyor. Farklı bir dokusu olan Tirilye, bir yarımada içine kurulmuş. Hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bu köy, farklı konseptler yaratmak için oldukça uygun.

Mutlaka incele:  En İyi Bursa Bekarlığa Veda Mekanları

3Botanik Park

Soğanlı ilçesinde yer alan Botanik Park, 400.000 m2 alan üzerine kurulmuş bir doğal bölge olarak biliniyor. Birçok farklı ağaç ve çiçek çeşidinin yer aldığı Botanik Park, Bursa dış mekan fotoğraf çekimi için oldukça uygun. İngiliz Bahçesi, Fransız Bahçesi, Japon Bahçesi gibi birçok bahçenin bulunduğu Botanik Park, doğal konseptleri tercih eden kişiler için uygun bir bölge. Parka giriş için BuKART sahibi olmanız gerekiyor.

4İznik Bursa Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

Roma, Bizans ve Osmanlı tarihinin iç içe geçtiği bir kent olan İznik, hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle ön plana çıkıyor. Birçok tarihi yapının yer aldığı İznik’in eşsiz bir mimariye sahip evleri ve sokakları Bursa dış mekan fotoğraf çekimi için kullanılmaya uygun. Bunun yanında kentin doğal güzellikleri de göz kamaştırıyor. Doğal bir konsept yaratmak istiyorsanız, İznik Gölü çevresindeki doğal güzelliklere mutlaka göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  Bursa Organizasyon Şirketleri

5Güzelyalı Bursa Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

Mudanya ilçesine bağlı bir sahil kasabası olan Güzelyalı, tarihi ve doğal güzelliklerin iç içe geçtiği Bursa dış mekan fotoğraf çekimi yerleri arasında yer alıyor. Mudanya’ya özgü mimarisi ve tarihi binalarıyla tercih edilebilecek bir yer olan Güzelyalı, doğal yapısıyla da ön plana çıkmakta. Özellikle yaz ve sonbahar aylarında düğün fotoğrafları çekmek için oldukça uygun.

En Güzel Düğün Fotoğrafları

Düğün fotoğrafları son zamanlarda çok farklı temalar ile yapılıyor ve böylece daha da eğlenceli hale geldi. Sizin için bu konuda yazdığımız en güzel kış düğün fotoğrafları fikirleri yazımızı incelemenizi öneririz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!