Büyük Doğum Günü Pastası Modelleri

4169

Doğum günlerinin olmazsa olmazlarıdır etkileyici pastalar. En güzel kısmında en unutulmaz anları yaşamanızı sağlar. Dönüp baktığınızda fotoğraflarla akılda kalandır o büyük doğum günü pastası. İşte bunun için de gönlünüzce seçtiğiniz bir pasta olmalı doğum gününüzün başrolünde.

Doğum Gününüzün En Gösterişli Anı

Davetliler geldi; siz de kutlamaları almaya başladınız. Artık eğlence doruklarda devam ederken, sırada büyük doğum günü pastası kesilmesi var. Seçtiğiniz göz alıcı pastayı misafirlerin beğenisine sunmaya hazırsınız. Davetli sayısına göre seçtiğiniz pastanızın topladığı büyük beğeniden sonra sıra şimdi hediyeleri açmakta. Bu yıl da doğum gününüzde keyfinize diyecek yok. Şimdi gelin bu özel ve devasa pastaların en özgün modellerine birlikte bakalım.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri

1Taco sever bir doğum günü sahibiyseniz

Özellikle Meksika mutfağı düşkünü olanların sıkça tercih ettiği yiyeceklerden biri olan taco, ister sebzeli ister etli olsun; mutlaka sizi mutlu edecektir. Fakat pastanızı taco şeklinde bir pasta olarak seçerseniz sevdiğiniz bir lezzeti, sevdiğiniz başka bir lezzet üzerine görmekten ayrıca mutluluk duyacağınıza eminiz. Ekleyeceğiniz tabasco sos ile de davetlileri gülümsetmeyi başarabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İlginç Doğum Günü Pastaları Yazıları

2Kat be kat büyük doğum günü pastası

Büyük doğum günü pastası modellerinin her katının farklı renklerden oluşmasından hoşlanacaksanız bu model tam size göre. Dilediğiniz mesaj ve kutlamayı üzerine yazabileceğiniz pastanızın içi de rengârenk olacak, yüksek katlarıyla herkesi kendine hayran bırakacaktır.

3Bir donut aşığı için

Doğum gününüzü geçirdiğiniz mekân veya evinizde çok “tatlı” bir anıya sahip olmak istiyorsanız dev bir donuttan yapılmış çikolatalı bir pastayı tercih edebilirsiniz. Üzerine ekleyeceğiniz çikolata sos ve şekerlemeyle daha da iştah açıcı hale gelecek bu donut pasta, doğum gününüze katılan çocukları da mutlu edecektir.

Mutlaka incele:  Romantik Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri ve Tavsiyeleri

4Hayvan dostu bir doğum günü partisi

Evde bir hayvanınız varsa veya hayvanları çok seviyorsanız doğum gününüzde dev bir köpek pastaya ne dersiniz? Bol tüylü bir köpeği üç boyutlu şekillendirecek bir butik pastacı bulmakla işe başlayabilirsiniz. Ekleyeceğiniz yazılar ve süslemelerle davetlilerin de kalbini kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Büyük Doğum Günü Pastası Tasarımları

Lezzetinden çok görünümü ile hafızalara kazınan büyük doğum günü pastası modelleri, fotoğraf çekimlerinde de etkili bir unsur olduğu için çokça tercih ediliyor. Siz de zevkinize göre kendi pastanızı yaratmaya başlayın! Dilerseniz, Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

buyuk-dogum-gunu-pastasi-modelleri-5 buyuk-dogum-gunu-pastasi-modelleri-7 buyuk-dogum-gunu-pastasi-modelleri-8 buyuk-dogum-gunu-pastasi-modelleri-4

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!