En Güzel Çocuk Doğum Günü Pasta Modelleri

Birbirinden güzel pasta fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3262

Doğum günü hazırlığı yapılırken listenin en başına yazılan pasta tercihi gün boyunca herkesin dikkatle kesilmesini beklediği andır. Çocuğunuz için yaptıracağınız doğum günü pastası, mutlaka çocuğunuzun tercihlerine dayanmalıdır. Çocuk doğum günü pasta seçiminde, çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerini yansıtan modellerden yararlanabilirsiniz.

Çocuk Doğum Günü Pastalarında Yeni Dönem

Çocuk doğum günü pasta modellerinde kullanılan figürler her ay devamlı değişen çizgi film karakterlerinden oluşuyor. Bu modelleri görmek için her sezon yenilenen dergileri inceleyebilir ve günün pastası için en iyi seçimi yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Arabalı Pasta Modelleri

1Bebek Doğum Günü Pastaları 1 Yaş

Bir yaşına basan kız ve erkek çocuklar, kendi pastalarını seçecek bilince hemen hemen ulaşmıştır. İzledikleri çizgi film karakterlerinden, oynadıkları oyuncaklara kadar herşey onların bir yaşında arkadaşı olur. Sizin de bebeğiniz 1 yaşına bastıysa bu figürlerin yer aldığı bir pasta hazırlayabilirsiniz.

2Doğum Günü Pastaları Fiyatları

Bebek doğum günü pastaları fiyatları hazırlanacak boyuta göre 50 TL ile 200 TL arasında değişiklik gösteriyor. Doğum günü pastaları fiyat araştırması için çevrenizdeki tüm pastaneleri soruşturabilir, aklınıza yatmadığı durumlarda internetteki modelleri inceleyerek internetten sipariş verebilirsiniz.

3Doğum Günü Pastaları Ev Yapımı

Doğum günü pastaları ev yapımı olarak da hazırlanabiliyor. Pastanede yapılan doğum günü pastaları üzerinde kullanılan şeker hamurlarından satın alarak evde hazırlayacağınız doğum günü pastalarının üzerine istediğiniz şekli verebilir, istediğiniz figürleri oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Beşiktaşlı Pasta Modelleri

43 Yaş Doğum Günü Pastaları

3 yaş doğum günü pastaları erkek çocuklarına ve kız çocuklarına göre değişiklik gösteriyor. Pastanın niteliği, çocuğunuzun bir yaşında ve iki yaşında kutladığınız doğum günü pastasından farklı olmalı. Eğer satın alacaksanız pastasını çocuğunuzun seçmesine izin vermelisiniz. En güzel 3 yaş doğum günü fikirleri için 3 Yaş Doğum Günü Fikirleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

5Doğum Günü Pastaları Görseller

Yaşadığınız müddetçe ne kadar doğum günü kutlarsanız kutlayın, her doğum günü senesinde mutlaka farklı bir pasta arayışı içine girersiniz. Doğum günü pastaları görseller sekmesine tıkladığınız takdirde, Türkiye’de ve Dünya’da doğum günlerinde hazırlanan tüm pastaları görebilirsiniz.

6Doğum Günü Pasta Modelleri 2017

Her sene yenilenen pasta modelleri bu senede dikkatleri üzerine çekiyor. Şeker hamuru sayesinde pastaların üzerinde yapılan şekillerin hiçbir sınırı yok. Üstelik bu modelleri tarifine bakarak ve her adımda resimli anlatımları inceleyerek kendinizde hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Minnie Mouse Pasta Modelleri ve Yapılışları

71 Yaş Bebek Pastaları

Bir yaş doğum günü pastalarında kullanılan sayılar son zamanlarda oldukça tercih edilen pasta modelleri arasında. Kocaman bir sayısının tasarlandığı bu pataların üstü şeker hamuruyla kaplanarak yanlarına bebek figürleri yerleştiriliyor. Diğer pastalarda ise görünümü bebeklere uygun figürler kullanılıyor. Birbirinden güzel 1 yaş bebek pastalarını derlediğimiz fikirlere göz atmak isterseniz: En Güzel Pasta Patlatma, Cake Smash Konsepti Fikirleri

8Şeker Hamursuz Pasta Modelleri

Artık pasta modellerinde şeker hamuru kullanılıyor. Pastanın daha çekici olmasını sağlayan bu lezzetli hamurları tasnif etmiyorsanız şeker hamurlarını kullanmadan da yaş pasta hazırlayabilirsiniz. Şekilli pastalar istiyorsanız hazırladığınız pasta kekini bıçak yardımıyla ya da kalıp yardımıyla şekillendirebilirsiniz. Daha fazla şeker hamursuz pasta modellerine göz atmak isterseniz, 1 Yaş Pastası Şeker Hamursuz Tarifleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çocuk Doğum Günü Pasta Modelleri İçin Farklı Örnekler

Çocuk doğum günü pasta modelleri için farklı modelleri bulabileceğiniz pasta dergileri ve internet siteleri çocuğunuzun doğum gününde yapacağınız pasta tercihinde size oldukça yardımcı olacaktır. Bu modelleri evde hazırlamanız hiç de zor değil. Şekil vermek için bazı kalıplara ve şeker hamuruna ihtiyacınız olacak. Bunları temin ettiğiniz taktirde doğum günü pastasını siz hazırlayabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!