Çocuk Doğum Günü Yaş Pasta Modelleri

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

3148

Çocuğunuzun doğum günü yaklaşıyorsa, onun zevkine ve isteklerine uygun yaş pasta modelleri arasından bir seçim yapmaya başlamalısınız. Onun sevdiği hayali kahramanlar, hayvanlar ya da çizgi film kahramanlarıyla süslenmiş bir pasta yapabilir ya da satın alabilirsiniz.

Yaş Pasta Modelleri

Çocuklar için yaş pasta modelleri seçmek çok zor değil. Her çocuğun favori bir çizgi filmi ve kahramanı oluyor. Onu şaşırtacak ve mutlu edecek bir pasta seçimi yapmak sizi zorlamayacaktır. Ancak unutmayın; pasta doğum gününün en önemli kahramanıdır bu yüzden doğru seçimi yapmalısınız.

Mutlaka incele:  Balon Süsleme Teknikleri Nasıl Yapılır? Malzemeleri Nelerdir?

1Perili Pasta Modelleri

Kız çocukları perilere ve peri şatolarına bayılıyorlar. Pembe renk de onların en sevdiği renklerden biri. Eğer pembe rengi değil de farklı bir rengi seviyorsa çocuğunuzun zevkine göre pastayı şekillendirebilirsiniz. Periyi de çocuğunuza biraz benzeterek ona hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

2Minions Yaş Pasta Modelleri

Minionlar son yıllarda küçük- büyük herkesin çok sevdiği bir animasyon haline geldi. Bu sarı lacivert renklerdeki şirin kahramanlar çocukların kalbini çoktan kazandı bile. Eğer çocuğunuz Minionları seviyorsa ona böyle bir pasta alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Aksesuarları Nelerdir?

3Minnie Mouse Pastası

Minnie Mouse’nin modası hiç geçmiyor. Kız çocukları üzerinde Minnie Mouse olan aksesuarları, kıyafetleri de çok seviyorlar. Eğer sizin de çocuğunuz Minnie Mouse’den ve ürünlerinden hoşlanıyorsa ona böyle sevimli bir pasta alabilirsiniz.

4Şirinler Yaş Pasta Modelleri

Şirinler, yıllar önce çok seviliyordu. Çocuklar, şirinlerin her karakterini ilgiyle takip ediyordu. Günümüzde Şirinler’in filmleri de yapılıyor. Eski çizgi filmleri fazla bilinmese de sinema filmleri çok fazla ilgi görüyor. Her cinsiyetten çocuk için rahatlıkla tercih edeceğiniz bu pastayı, çocuğunuzun sevdiği Şirinler’le süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kitap Şeklinde Pasta Modelleri

5Köpekli Yaş Pasta Modelleri

Çocuğunuz için sıradan bir yaş pasta modelleri yaptırmak istiyorsanız ona farklı ve ilginç bir doğum günü pastası alabilirsiniz. Köpek seviyorsa ona bu tarz bir pasta alabilirsiniz. Köpeklerden hoşlanmıyorsa da onun en sevdiği hayvanı tercih edebilirsiniz.

En Güzel Yaş Pasta Modelleri

Çocuğunuzun doğum günü için pasta arıyorsanız sizin için derlediğimiz pasta modellerine bir göz atabilirsiniz. Ayrıca Hayvan Kostümleri Çocuk Doğum Günü Önerileri isimli yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

yas-pasta-modelleri-6 yas-pasta-modelleri-7 yas-pasta-modelleri-8 yas-pasta-modelleri-9 yas-pasta-modelleri-10 yas-pasta-modelleri-11 yas-pasta-modelleri-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!