Doğum Günü Kartları Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Kartları

Birbirinden güzel doğum günü parti malzemeleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1637

Doğum günü olan sevdiğiniz bir insan varsa siz de onun kadar heyecanlanırsınız. Onun mutluluğuna ortak olmak ve onu mutlu edecek şeyler yapmak istersiniz. Güzel bir hediye, belki sürpriz bir parti doğum günü sahibini çok mutlu edebilir. Hediyenizi verirken hediyenizin yanına güzel bir doğum günü kartı koyabilirsiniz. Doğum günü kartları yapmak ve fikir edinmek için yazımızın devamına göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Balonları, En Güzel Doğum Günü Balon Süsleme Örnekleri

Doğum Günü Kartları

Doğum günü kartları hediyeyle birlikte verilebileceği gibi doğum günü hediyesi gibi tek başına da verilebilir. Sevdikleriniz uzaksa nostaljik bir hediye olması için kartı postayla da gönderebilirsiniz.

1Rengarenk Mumlar

Mumlar, doğum günü simgelerinden biridir. Üzerinde rengarenk mumlar olan bir doğum günü kartı hazırlayabilirsiniz. Bu mumları çizip boyayabileceğiniz gibi desenli kumaşları ya da kağıtları keserek bir kartona yapıştırarak da mum yapabilirsiniz.

2Pasta Çizimli, Turuncu Arka Fonlu Kart

Üstüne doğum günü pastası çizilmiş bir kartın üzerine istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu çizimi isterseniz siz yapabilirsiniz isterseniz de Photoshop’ta hazırlayıp fotoğraf kağıdının üzerine basabilirsiniz. Arka fonu turuncu olursa daha sıcak bir görüntü oluşur ama istediğiniz renkte arka fon seçerek farklı doğum günü kartları oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  3 Yaş Parti Süsleri, Konsepti ve Fikirleri

3Çiçekler ve Kurdele

Doğum günü olan kişi bir kadınsa ona üstünde çiçekler olan doğum günü kartları gönderebilirsiniz. Kurdeleyi isterseniz kartın üstüne çizebilirsiniz isterseniz de kartın üzerine gerçek bir kurdele bağlayabilirsiniz. Bu kartı, göndereceğiniz bir çiçeğin yanında da gönderebilirsiniz.

4Baykuşlu Doğum Günü Kartı

Doğum günü için şirin bir doğum günü kartı göndermek istiyorsanız baykuşlu kartları tercih edebilirsiniz. Üstünde şirin, rengarenk baykuşların ve hediye kutularının olduğu bu kartı doğum günü olan kişi de çok sevecektir. İsterseniz bir kartın üstüne keçeden yaptığınız baykuşları yapıştırarak da sevimli bir kart yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri, En Güzel 1 Yaş Pasta Modelleri

Doğum Günü Etkinlikleri Fikirleri ve Harika Tavsiyeler

Doğum günü yaklaşan sevdiğiniz bir kişi varsa ve siz ona unutamayacağı eğlenceli bir doğum günü hazırlamak istiyorsanız farklı doğum günü etkinlikleri yapabilirsiniz. Doğum gününü daha heyecanlı ve unutulmaz hale getirecek etkinlik fikirleri ve tavsiyeler için Doğum Günü Etkinlikleri Fikirleri ve Harika Tavsiyeler isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!