Doğum Günü Pastasının Yanında Ne İkram Edilir? Doğum Günü Menüsü Fikirleri

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

12515

Doğum günü partisi planı yapıyorsanız kafanızda yankılanan doğum günü pastasının yanında ne ikram edilir sorusunun cevabı için yazımızı okumanız yeterli. Harika bir parti için muhteşem ikramlar hazırlayabilir ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

Doğum Günü Pastasının Yanında Ne İkram Edilir?

Çocuk doğum günü partisi ya da yetişkinler için yapılan ev partilerinde partinin yıldızı genellikle pastadır. Ancak doğum günü pastası yanındaki ikramlıklarla birlikte tamamlanmalıdır. İşte sizin için derlediğimiz harika doğum günü menüsü fikirleri ve lezzetli ikramlıklar

Mutlaka incele:  Balon Süsleme Teknikleri Nasıl Yapılır? Malzemeleri Nelerdir?

1Tatlı İkramlıklar ve Harika Sunumlar

Doğum günü partilerinde her ne kadar tatlı ihtiyacını doğum günü pastası karşılıyor olsa da pastanın yanında tatlı ikramlıklar da şart. Pastanın yanında sunulacak olan ikramlıkların göze hitap etmesi de son derece önemli. Bunun için cupcake, kurabiye, şeker hamurlu kurabiyeler yapabilirsiniz.

2Tuzlu Atıştırmalıklar ve Pratik Tarifler

Doğum günü menüsü hazırlarken tuzlu atıştırmalıkları da es geçmemelisiniz. Bunun için lezzetli kanepeler, mini hambugerler, mini sosisliler ya da krakerler hazırlayabilirsiniz. Bu atıştırmalıkların en güzel tarafı hem yapımının hem de yenmesinin pratik olması.

Mutlaka incele:  Nazar Boncuklu Pasta Modelleri ve Çeşitleri

3doğum günü pastasının yanında ne ikram edilir?

Oturup kara kara doğum günü pastasının yanında ne ikram edilir diye düşünüyorsanız kesinlikle göze hitap edecek ikramlıklara karar vermelisiniz. Özellikle doğum günü temasına uyan renklerde atıştırmalıklar yaparsanız çok daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Çikolata topları bunun için en ideal seçimlerden biri.

4Türk Lezzetlerinden Şaşmayın

Mutlaka incele:  Doğum Günü İkramları ve Tarifi

Her ne kadar kanepeler ya da mini hamburgerler harika bir seçenek olarak görünse de doğum günü pastasının yanında ne ikram edilir dendiğinde akla ilk olarak türk lezzetleri gelir. Bunlar mercimek köftesi, sarma, kısır, patates salatası gibi yapımı son derece kolay ve bir o kadar da lezzetli ikramlıklardır.

Çocuklar İçin Yaratıcı Doğum Günü Partisi Fikirleri

Eğer doğum günü pastasının yanında ne ikram edilir sorunuza cevap alabildiyseniz doğum günü partisi için farklı fikirler edinmek amacıyla daha önce derlediğimiz Çocuklar İçin Yaratıcı Doğum Günü Partisi Fikirleri başlıklı yazımızı da inceleyebilir ve harika bir doğum günü partisi planlayabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!