Düğün Fotoğrafı Antalya Mekanları İçin Öneriler

En iyi Antalya düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki galerimize ve sayfanın sonundaki diğer içeriklerimize mutlaka göz atın!

3742

Düğün gününüzde çekilen fotoğraflar hayatınız boyunca hatırlayacağınız fotoğraflardır. Bu açıdan düğün fotoğraflarınız da hem çok güzel hem de sizi yansıtan tarzda çekilmiş olmalıdır. Eğer düğününüzü Antalya’da yapacaksanız düğün fotoğrafı Antalya mekanları için birbirinden güzel önerilerimiz bulunuyor.

Düğün Fotoğrafı Antalya Mekanları İçin Harika Seçenekler

Antalya gerek doğası ile, gerek tarihi güzellikleri ile şüphesiz Türkiye’nin en güzel yeri. Hal böyle olunca, düğün hazırlığı sürecinde olan çiftlere de dış mekan çekimleri konusunda harika yerler bulunuyor.

1Kaleiçi

Kaleiçi Düğün Fotoğrafı Dış Mekan Çekim Mekanı

Düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında yer alan Kaleiçi, düğün fotoğrafını cıvıl cıvıl ve neşe dolu bir tema ile çekmek isteyenler için ideal bir yer. Özellikle düğün temanız kır düğünü ise Kaleiçi sizin için en uygun yerdir.

Mutlaka incele:  Antalya Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

2Hadrian Kapısı (Üç Kapılar)

Antalya’nın en meşhur ve en güzel yerlerinden biri olan Hadrian Kapısı da düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında. Hem tarihi yapısı hem de şık görünümü ile romantik ve de asil fotoğraflara ulaşmak için tercih edilebilir.

3Konyaaltı Atatürk Parkı

Düğün fotoğraflarının favori yeri Atatürk Parkı

Düğün fotoğraflarında hem denizi hem de doğanın muhteşem görüntüsünü barındırmak isteyenler kesinlikle Konyaaltı Atatürk Parkı’nda fotoğraflarını çektirmeli.

4Antalya Lunaparkı

Farklılık arayan ve klasik pozlardan sıkılanlar için ideal olabilecek Lunapark, eğlenceli ve sevimli düğün fotoğraflarına ulaşmak isteyen çiftler için en ideal yer.

5Yat Limanı

Yat Limanı’nda düğün fotoğrafı

Muhteşem deniz manzarasıyla birlikte tarihi bir arkaplanla son derece havalı düğün fotoğraflarına Yat Limanı’nında ulaşabilirsiniz. Denizin sonsuzluğu ve gökyüzünün muazzam görüntüsü altında harika düğün fotoğrafına ulaşmanız Yat Limanı’nda çok kolay.

6Konyaaltı Plajı

Kır ya da kumsal düğünleri planlayanlar için düğün fotoğrafı Antalya mekanları olarak en uygun yer hiç kuşkusuz Konyaaltı Plajı. Eğer gelinliğiniz ve ayakkabılarınız kır ya da kumsal düğününe göre seçilmişse burada fotoğraf çekerken çok da zorlanmayacaksınız. Siz de düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında yer alan bu plajı tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Antalya Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

7Olimpos

Muazzam doğa manzarası ve tarihi dokunun büyüleyiciliği ile en iyi düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında bulunan Olimpos, harika bir seçim olabilir.

8Perge

Aksu sınırları içerisinde yer alan Perge, şehir merkezine uzak sayılsa da düğün fotoğraflarını muhteşem mermer mimarisi eşliğinde çekmek isteyenlerin göze alacağı bir mesafe.

9Phaselis

Antik kent olan Phaselis, tarihi dokusuyla son derece asil düğün fotoğraflarına ulaşmak için tercih edilebilir. Çift olarak tarihe meraklıysanız ve tarihi dokuları çok etkileyici buluyorsanız hem sizin tarzınıza hitap eden bir yer olması hem de muhteşem düğün fotoğraflarını elde etmek için ideal olması Phaselis’i tercih edilebilir kılıyor.

10Ulupınar

Dere ve şelalenin muhteşem görüntüsü altında adeta bir filmden fırlamış gibi görüneceğiniz fotoğraflara ulaşmak için kesinlikle düğün fotoğraflarınızı Ulupınar’da çektirmelisiniz.

11Cam Piramit

Bir kongre ve de fuar merkezi olan Cam piramit, düğün fotoğrafı Antalya mekanları için son derece ideal olmasının yanı sıra hem mimari yapısı açısından hem de yemyeşil dokusu açısından şık fotoğraflar için çiftlerin en sık tercih ettiği yerler arasında yer alıyor.

Mutlaka incele:  Antalya Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

12Karaalioğlu Parkı

Düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında yer alan bir diğer yer de Karaalioğlu Parkı’dır. Şehir merkezindeki konumu ve Kaleiçi’ne olan yakınlığı ile Antalya’daki düğün hikayesi çekimlerinde kullanılan bu park sizin de düğün fotoğraflarınıza ev sahipliği yapabilir.

13Lara Beach

Sahilde düğün fotoğrafı çektirmek isteyenler için önerimiz de düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında yer alan Lara Beach.

14Antalya sokakları da düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında

Sokakta düğün fotoğrafları çektirmek de pek çok gelin ve damat adayının seçenekleri arasında yer alıyor. Siz de düğün fotoğrafı Antalya mekanları arasında yer alan Antalya’nın güzel sokaklarında poz verebilirsiniz.

En İyi Düğün Fotoğrafları

Düğün fotoğraflarında dış mekan çekim mekanının önemli olduğu kadar tema ve konsept de çok önemlidir. En güzel fotoğraflar, iyi düşünülmüş ayrıntılar ve ince detaylar ile birlikte ortaya çıkar. Sizin bu konuda bir fikriniz yoksa fotoğrafçınız da sizi bu anlamda yönlendirebilir. Eğer daha fazla fikir almak isterseniz, bu konuda yazdığımız En İyi Düğün Fotoğrafları yazımıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz, Antalya’daki en iyi düğün fotoğrafçı profillerine göz atabilir, dilediğiniz Antalya düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!