En Güzel Evlilik Teklifi Yüzükleri, Yüzük Seçimi Tavsiyeleri

1285

Sevdiğiniz kadına evlenme teklifi etmek ve onun kabul ettiğini duymak belki de hayatınızda eşi benzeri bulunmayan heyecanlı anlardan biridir. Evlilik teklifi yüzükleri arasından, hayatınızı birleştireceğiniz kadına en çok yakışanı bulursanız şansınız artacaktır.

Evlilik Teklifi Yüzükleri Arasından Nasıl Doğru Seçim Yapılır?

Evlilik teklifi yüzükleri arasından doğru seçim yapabilmek için mutlaka eşinizin nasıl bir yüzükten hoşlandığını bilmelisiniz. Eşinizin zevkini tanırsanız, evlilik yüzüğü seçmek sizin için hiç zor olmaz. Alyans mı almak daha doğru yoksa tek taş pırlantamı?

Mutlaka incele:  Evlenme Teklifi Fikirleri için Etkileyici Öneriler

1Pırlanta Yüzük Evlilik Teklifi İçin İdeal Seçim

Evlilik teklifi edilirken genel olarak erkekler pırlanta yüzük tercih ediyor. Bilindiği üzere pırlanta yüzük de kendi içinde kategorilere ayrılıyor. Bütçenize göre güzel bir yüzük alabilirsiniz.

2Yuvarlak Kesim Pırlanta Modelleri Evlilik Teklifi İçin İdeal

Yuvarlak kesim pırlanta modelleri en çok tercih edilen pırlanta çeşitleri arasında. Bütün taşlı yüzük modellerinde bu taş çeşidi tercih edilmektedir. Küpe ve kolye gibi takılarda da kullanıldığını varsayarsak, evlilik teklifi yüzükleri için iyi bir seçim olacaktır.

Mutlaka incele:  Anadolu Yakası Romantik Akşam Yemeği Mekanları

3Tek Taş Pırlanta Gibisi Var mı?

Evlilik teklifi edecek erkekler için alınabilecek en net yüzük çeşidi muhakkak ki tek taş pırlantadır. Sade tasarımları ve zarif görüntüsüyle her kadının aklını başından alabilecek bir model. Tek taş yüzük çeşitleri her fiyat kategorisine göre bulunabilmekte.

4Evlilik Tekliflerinde Kullanılan Alyans Modelleri

Evlilik teklifi ederken kullanabileceğiniz yüzük çeşitlerinden biri de alyans modelidir. Alyans demek, evlilik, yuva ve ki kişinin hayatı sonsuza kadar birleştirmesi demektir. Eğer siz de evlenme teklifi etmek istiyorsanız tercihinizi alyanstan yana kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İlginç Evlilik Teklifleri İçin Etkileyici Öneriler

5Yüzük Seçiminde Nasıl Hareket Edilmeli?

Yüzük seçerken ileriye dönük tercihlerde yapabilirsiniz. Bir gün satın aldığınız yüzüğü satmanız gerekirse aldığınız yüzük mutlaka satarken değeri düşmeyecek değerde olmalıdır. Yüzük tercihinizi her zaman yeni çıkan modellerden tercih etmenizde yarar var.

6Evlilik Teklifi Yüzükleri Seçiminde Renk Tercihi

Evlilik yüzüğünüzü seçerken rengine dikkat etmenizde oldukça önemli. Eğer pırlanta tercihi yapıyorsanız pırlantanın renk seçeneklerinden eşinize en çok yakışanı tercih edebilirsiniz. Alyans tercihlerinde genellikle sarı altın tercih ediliyor.

7Mutlu Bir Evliliğin İlk Adımı: Evlilik Yüzükleri

Evlilik yolunda atacağınız ilk adım hayatınızın kadınına evlenme teklifi etmektir. Bunun için onun gözlerini kamaştıracak, büyük taşlara sahip, maksimum pahalı yüzüklere değil, aşkınızı simgeleyecek bütçenize göre ama sıcacık bir evlilik teklifiyle sunulacak bir yüzüğe ihtiyacınız olacaktır. Evlilik teklifi yüzükleri arasından doğru bir tercih yapmak istiyorsanız eşinizi de yüzük bakmaya götürebilirsiniz.

Tek Taş Yüzük Modelleri 2017 Trendleri

2017 yüzük trendlerini yakından incelemek için Tek Taş Yüzük Modelleri 2017 Trendleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!