En Güzel Gelin Çiçekli Taç Modelleri

1942

Kır gelini, kış gelini, güz gelini… Mevsim ne olursa olsun her geline uygun çiçekli taç modeli bulunmaktadır. Siz de dünya evine gireceğiniz bu özel günü çiçekli bir taçla taçlandırmak istiyorsanız hazırladığımız gelin çiçekli taç modelleri arasından seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Tacı Modelleri İçin Harika Öneriler

En Güzel Gelinler İçin Özel Gelin Çiçekli Taç Modelleri

Hayatınızın en unutulmaz, en özel gününde çiçekli taç takmak istiyor fakat beğenemiyor musunuz? O halde, sizin için hazırladığımız en güzel çiçekli taç modelleri arasından kendinize uygun olanı beğenebilir, bu unutulmaz günün en güzeli olabilirsiniz.

2Renkli çiçeklerle bezeli gelin çiçekli taç modelleri

Tek tarafı çiçekli tacın yanı sıra tamamen çiçeklerle çevrili bu taç modelini de tercih edebilirsiniz. Pastel renklerle yapılmış bu çiçekli taç, özellikle kır gelinlerinin büyüleyici görünmesini sağlayacak.

3Dağınık örgülerin bütünleştiği gelin çiçekli taç modelleri

Gelin başı için dağınık bir örgü seçtiyseniz, bu örgüyü tamamlayacak en güzel şey, çiçekli bir taçtır.

5Gelin buketi ile uyumlu gelin çiçekli taç modelleri

Eğer çiçekli taç takan bir gelin olmak istiyorsanız, çiçekli tacınızın gelin buketinizle aynı çiçeklerden olmasını sağlayarak uyumlu bir gelin de olabilirsiniz.

6Büyük çiçeklerle donatılmış çiçek taçları

Sade bir gelinlik, sade bir saç modeli ve hafif bir makyaj… Tüm bunları iri çiçek taneleriyle donatılmış büyük bir çiçekli taç ile hareketlendirebilirsiniz.

En Farklı ve Güzel Saç Çiçekleri Modelleri

Çiçekli tacın yanı sıra saçlarınızı saç çiçekleri ile de süsleyebilirsiniz. Dilerseniz saçınızın aralarına birkaç tane çiçek serpiştirebilir, dilerseniz taç şeklinde de takabilirsiniz. En güzel saç çiçekleri için En Güzel Saç Çiçekleri Modelleri yazımızı ve bu çiçeklerle yapılan en güzel saç modelleri için de Çiçekli Saç Modelleri yazımızı okuyabilir, bu özel gününüzde sizi en güzel görünüme kavuşturacak önerilerden ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!