En Güzel Mavi Saç Modelleri

Birbirinden güzel renkli saç modelleri için yazının sonunda galeriye mutlaka göz atın!

2622

Sıra dışı bir görünüm isteyenler! Bu yazımız tam size göre… Mavi saç modelleri sıra dışı görünümü ile oldukça marjinal bir tarza sahip olabilir, dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Saç Modelleri

Mavi Saç Modelleri ile Sıra Dışı Görünme Zamanı

Mavinin çekiciliği ile gözler sizin üzerinizde olacak! Sizin için hazırladığımız mavi saç modelleri yazımızı okuduktan sonra siz de saçlarınızda havalı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz.

1Dalgalı saçlarda mavi saç modelleri büyüsü..

Renkli saçların en çok yakıştığı modellerden biridir kalın bukleler… Dağınık, salaş ve doğal görünümlü bu saç modeli, marjinal saç renginizi ön plana çıkaracaktır.

2Kısa saçlılar da küllü mavi saç modelleri tonlarını tercih edebilir

Mavi saç boyası tonları ile kısa ve dalgalı saç modelleri için de oldukça hoş duruyor mavi renk… Özellikle koyu mavi yerine, küllü tonlardaki bu saç rengi oldukça hoş görünüm kazandırıyor.

Mutlaka incele:  Katlı Küt Saç Modelleri İçin En Trend Fikirler

3Mavi ya da lacivert ombre hoş bir fikir olabilir

Mavi saç uçları ile saçlarınızı tamamen maviye boyatmak yerine ombre saç modeli yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Bunun için saçlarınızın uç kısımlarına mavi ya da lacivert renk kullanarak daha hoş bir görünüm kazanmanız mümkün. Uçları mavi saç modelleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

5Yeşil ve mavi karışımı

Ne yeşil, ne mavi… Tam da bu modeldeki rengi elde etmek biraz zor bir konu olsa da ortaya harika bir sonuç çıkacağından emin olabilirsiniz. Sizce de çok büyüleyici değil mi?

6Katty Perry kadar cesur olanlara!

Birbirinden renkli saç modelleri konusunda cesursanız bu modeli denemelisiniz! Siz de en az Katty Perry kadar marjinal ve büyüleyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kısa kahkuller, uçları kalın bukleli bir saç ve masmavi renk…

Farklı Saç Renkleri Arasından Kendinize Yakışanı Bulun!

Mavi saç modelleri önerilerimizden sonra ten renginize uygun saç rengini bulmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Ten rengine göre saç renkleri seçimi oldukça önemli bir konudur. O halde her ten rengine uygun saç rengi önerileri sunduğumuz yazılarımızdan faydalanabilirsiniz. Saç renkleri ile ilgili daha fazla fikir almak için tıklayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!