Düğün Topuz Modelleri İçin Harika Öneriler

Düğün topuz modelleri için büyüleyici ve etkileyici öneriler..

2917

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzde, güzel görünmek en doğal hakkınız. Düğün hazırlığınızda gelinlik seçimi, düğün mekanı, ayakkabı gibi aşamaları atladıysanız artık düğün saçınıza da karar vermeniz gerekiyor. Düğün saçı seçme aşamasını kesinlikle gelinliğinizi seçtikten sonra düşünmelisiniz. Çünkü bir bütün olarak kusursuz görünmeniz için hem saçınızın hem makyajınızın hem ayakkabınızın hatta ojelerinizin bile gelinliğinizle uyum içinde olması gerekir. Eğer gelinlik seçimini başarıyla atlattıysanız ve saçlarınızı da topuz yaptırmaya karar verdiyseniz, düğün topuz modelleri araştırmalarına girmenin de tam zamanı demektir.

Size Fikir Verebilecek En Güzel Düğün Topuz Modelleri

Düğün saçı topuz modelleri için birbirinden güzel seçenekler mevcut. Biliyorsunuz, gelin başı ile gelin duvağı uyumu çok önemli. Eğer gelin duvağı seçiminizi yaptınız ve düğün saç modellerin araştırmasına girdiyseniz, sizin için muhteşem düğün için topuz modelleri.

Mutlaka incele:  Kına Başı Modelleri İçin Harika Öneriler

1Düşük Topuz Modelleri

Düşük düğün topuz modelleri

Düğün topuz modelleri arasında en zarif görünüme sahip olan düşük topuzlar, pek çok gelin adayının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Düşük topuz, ensede toplanmış düzenli ve şık bir saç modeline deniyor. İster örgü şeklinde, ister dağınık, isterseniz de muntazam bir topuz modeli yaptırabilirsiniz. Düşük topuz düğün saçı modelini straplez, düşük omuzlu, halter yakalı ya da sırt dekolteli gelinliklerle birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca bu topuzu tam ortada ya da yan topuz şeklinde yaptırma imkanınız da var. Düşük topuz modelini biraz daha şıklaştırmak için saç aksesuarlarından faydalanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  V Yaka Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

2Çiçeklerle Süslenmiş Düğün Topuz Modelleri

Son dönemde trend olan kır düğünlerinin vazgeçilmezi çiçekler, düğün saçlarını bambaşka bir hale getiriyor. Eğer düğününüzü ilkbahar ya da yaz aylarında yaptıracaksanız, bir de kır ya da kumsal düğünüyse kesinlikle ama kesinlikle çiçeklerle süslenmiş bir topuz tercih etmelisiniz. Çiçek tacı ya da çiçek aksesuarı kullanacağınız topuzun dağınık ve salaş bir topuz olması gerekiyor. Böylece çok daha bohem ya da hippi bir tarz yakalayabilirsiniz. Düşük düğün topuz modelleri ya da kenarlardan saçlar fışkırmış, gelişigüzel toplanmış hissi veren topuzlar çiçek aksesuarları için uygundur.

3Örgü Düğün Topuz Modelleri

Örgü düğün topuz modelleri

Yine düğün modasının son dönemde en vazgeçilmez saç modeli olan örgü modelleri, topuzlarla birleştiğine harika bir görünüm oluşturuyor. Etrafına örgü dolanmış balerin topuzu, fransız örgüsüyle başlanmış düşük topuzlar ya da balık sırtı şeklinde bir dağınık topuz, harika bir düğün saçı fikri olabilir. Örgü topuzlar her türlü gelinlik modeli için de uyum sağlayabilen bir saç modeli aynı zamanda. Yani balo salonunda da kırda da düğün yapsanız, bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Dekolteli, Transparan, Modern Gelinlik Modelleri

4Minimal Topuz Modelleri

Minimal saç modelleri

Gösterişten hoşlanmayan gelin adayları için de elbette minimal ve sade düğün topuz modelleri önerilerimiz mutlaka var. Sade ve doğal bir gelin olmak istiyorsanız arkadan hafifçe tutturulmuş bir topuz ve kenarlardan fışkıran tutamlarla çok hoş görünebilirsiniz.

5Aksesuarlı Düğün Saçı Modelleri

Düğün saçı yaptırırken moda trendlerinden de uzak kalmak istemiyorsanız kesinlikle saç aksesuarları tercih etmelisiniz. Düğün topuz modelleri ile arkadan harika bir görünüme kavuşturacak olan boncuklu, ışıltılı, taşlı saç aksesuarları ile şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Özellikle sırt dekolteli bir gelinlik tercih ettiyseniz saçınızın arkasında böyle bir ışıltı kullanabilirsiniz.

Düğün Saç Modelleri ile Gelin Duvağı Uyumu

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!