Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri

En güzel 2 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimize mutlaka göz atın!

1835

Oğlunuzun doğum günü partisi için hazırlıkları yaptınız ama partiye gelecek olan davetlileriniz için hediyelik arayışında mısınız? Konuklarınız için erkek bebek 2 yaş doğum günü magnetleri hazırlayarak bunları hediye edebilirsiniz.

Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri

Bu yazımızda erkek bebek 2 yaş doğum günü magnetleri listesine yer verdik. Sunduğumuz örnek magnet modellerinden fikir alabilir, siz de buna benzer hediye magnetler hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Pastaları Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

1Fotoğraflı erkek bebek 2 yaş doğum günü magnetleri

Fotoğraflı magnetler oldukça popüler. Üstelik bu magnetleri siz de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler; ince-uzun çubuklar, kurdele, keçe, ip, naza boncuğu ve uğur böceği gibi figürler…

2Elma şeklinde erkek bebek 2 yaş doğum günü magnetleri

Keçe ile elma şeklinde magnetler de hazırlayabilirsiniz. Bu magnetlerin üzerine 2 rakamı yapıştırarak oğlunuzun yaşını belirtebilirsiniz. Ayrıca hazır olarak satın alabileceğiniz bir çift gözü de yapıştırarak elmaları çok daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Keçe ile yapabileceklerinizin sınırı yok! Tamamen yaratıcılığınıza kalmış…

Mutlaka incele:  Deniz Temalı Pasta Modelleri, Yapımı ve En Güzel Örnekleri

3Çerçeveli erkek bebek 2 yaş doğum günü magnetleri

Çerçeve şeklindeki magnetler hem kullanışlı hem de oldukça sevimli. Üstelik bu magnetleri de evde, gerekli malzemeleri temin ederek kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için biraz yaratıcılık biraz da el becerisi yeterli. Araba figürü gibi farklı figürlerle süsleyebileceğiniz gibi bu çerçevelerin üzerine yazılar da yazabilirsiniz. 2 yaşına giren oğlunuzun ismini, 2 yaşına girdiğini belirten yazıları tercih edebilirsiniz.

4Rakamlı magnetler

Farklı rakamlarla tasarlanan magnetler doğum günü partilerinde hediyelik olarak tercih ediliyor. Yaşa göre seçebileceğiniz bu magnetler sizin konuklarınız için de ideal hediyelik olabilir. Konuklarınıza bu özel günü anımsatmak için bu magnetlerden çok daha iyi bir fikir olamaz! Unutulmaz bir doğum günü partisi için hediyelik fikrini göz ardı etmeyin.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Seti Nelerden Oluşur?

2 Yaş Doğum Günü Partisine Dair Her Şey…

2 yaş doğum günü partisi hazırlıklarınıza başladınız mı? Partinin konsepti, hazırlıkları, hediyelikleri ve süslemesi hakkında merak ettiğiniz, ilginizi çekebilecek her şey 2 Yaş Doğum Günü Partisi Konseptleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri yazımızda. Harika bir parti organize etmek istiyorsanız mutlaka yazımızı incelemeli, önerilerimizden ilham almalısınız. Çocuğunuzun adım adım büyüdüğü bu özel günleri unutulmaz kılmak sizin elinizde.erkek-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-8erkek-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-10 erkek-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-1 erkek-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-2 erkek-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-3 erkek-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-4 erkek-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-5

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!