Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü İçin Harika Öneriler

En güzel erkek bebek doğum günü fikirleri için yazının sonunda bulunan galeriye mutlaka göz atın!

9395

Erkek bebek 2 yaş doğum günü hazırlıkları nasıl olmalı sorusuna yanıt arıyorsanız bu yazıda aradığınızı bulacaksınız.

Erkek bebek 2 yaş doğum günü fikirleri

Erkek bebeğiniz için harika bir doğum günü partisi planlıyorsanız, doğum günü teması, temaya göre bir doğum günü pastası ve küçük detaylar fazlasıyla önemli olmaktadır.

1Tema belirlemek işinizi kolaylaştıracaktır

Erkek bebek 2 yaş doğum günü için bir tema belirlemek pasta, süsleme ve kıyafet gibi detaylara karar verirken işinizi kolaylaştıracaktır. 2 yaşındaki bebeğinizin sevdiği oyuncaklar ve çizgi film karakterleri arasından parti temanızı seçebilirsiniz. Süper kahramanlar, tren ve araba gibi oyuncaklar ve hayvanlardan ilham alan parti konseptleri erkek bebeklerin doğum günleri için popüler seçenekler arasındadır.

Mutlaka incele:  İkiz Bebek Doğum Günü Fikirleri

22 yaş partisi için doğum günü pastasını son ana bırakmayın

Hem göze hem de damaklara hitap eden bir pasta doğum günlerinin olmazsa olmazı. Temanıza uygun bir pasta tercih edebileceğiniz gibi çocukların daha kolay yiyebilmesi için cupcakelerden oluşan pastaları da tercih edebilirsiniz. Pastanızı kendiniz yapmayı düşünüyorsanız doğum gününden önce mutlaka bir deneme pastası yapmalısınız ki son anda bir aksilik yaşamayın.

3Erkek bebek doğum günü hazırlıkları için atıştırmalıklar hazırlayın

Partinizin yiyecek standı için erkek bebek 2 yaş doğum günü pastasının yanı sıra atıştırmalıklara da yer açın. Örneğin, erkek bebek 2 yaş doğum günü olduğunu belirten rakam kurabiyeler hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Evde Bebek Doğum Günü Süslemeleri Yapımı

4Küçük detaylarla farkınızı ortaya koyun

O güne ait her detayın farklı ve özgün olmasını istemeniz en doğal hakkınız. Evde erkek bebek 2 yaş doğum günü partisi planlıyor iseniz blog ve sitelerde yer alan fikirlerden ve kendin yap projelerinden ilham alarak konuklarınızı şaşırtabilirsiniz.

52 yaş parti temaları seçeneklerinde büyükleri ihmal etmeyin

Erkek bebek 2 yaş doğum günü partisine çocuklar ebeveynleri ile katılacağı için onlara özel lezzetler hazırlamayı da ihmal etmemek lazım. Eğer bahçe gibi açık bir alanda etkinlik yapmayı planlıyorsanız ufak bir barbekü partisi düzenlemek yetişkin konukların da memnun olmasını sağlayacaktır.

6Çocuklar için eğlenceli etkinlikler hazırlayın.

2 yaşındaki çocukların ne kadar hareketli olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Bu yüzden erkek bebek 2 yaş doğum günü partisinde sihirbazlık ve palyaço gösterileri ile çocukların ilgisini çekebilir ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüz boyamak da çocuk partilerinin vazgeçilmez etkinlikleri arasındadır. Çocuklara istedikleri karakterlerin yüzlerine bürünmelerini imkan vererek onlara unutamayacakları bir an yaşatabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İkiz Bebek Doğum Günü İkiz Pastaları Modelleri

7Oyun alanı kurabilirsiniz

Erkek bebek 2 yaş doğum günü partisinin konukları çoğunlukla miniklerdir. Bu yüzden partinin eğlenceli geçmesi için küçük oyun alanları kurabilirsiniz. Minikler arasında ufak yarışmalar ve oyun etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü için Başka Ne Yapılabilir?

Bebek doğum günün partilerinde, aslında önemli olan bebeğinizi güldürebilmek ve onun ilerde az da olsa fotoğraflardan, bilinçaltından görebileceği güzel hatıralar bırakmaktır. Hal böyle olunca, klasik bir doğum günü partisi yerine çok da yüksek maliyetler gerektirmeyen palyaço kiralama, yüz boyama, animator gibi hizmetler çok eğlenceli olacaktır. Bu hizmetlerin fiyatları da 2 saatlik 100-150 TL civarındadır. Diğer yandan tüm bu özel anlarınızı muhteşem bir şekilde fotoğraflayacak ve instagram’dan facebook’tan en özel pozları paylaşmanızı sağlayacak bir doğum günü fotoğrafçısı ile de görüşebilirsiniz. Böylece unutulmaz bir doğum günü partisini garanti altına almş olursunuz. Doğum günü parti temaları hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için galerimize göz atabilirsiniz. Daha da fazla ilham almak için Çocuklar İçin 10 Cool Doğum Günü Partisi Fikri yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!