Erkek Bebek Doğum Günü Pasta Yazıları Örnekleri

En güzel erkek bebek doğum günü pasta modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

14500

Doğum günü pastası kadar üzerinde yazan yazı da oldukça önemlidir. Hele ki bebeğinizin ilk yaşlarını kutlayacaksanız bebek doğum günü pasta yazıları konusunda heves ve kararsızlığınız artacaktır.

Erkek Bebek Doğum Günü Pasta Yazıları İçin Öneriler

Erkek bebek doğum günü pasta yazıları için öneriler sunduğumuz bu yazı sayesinde bebeğinizin pastasında en içten cümlelere yer verebilirsiniz. İşte, örnek pasta ve yazılar…

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Elbiseleri

1“Sevgimizle büyü bir tanemiz…”

En içten, en sevgi dolu bebek doğum günü pasta yazıları arasında yer alan “Sevgimizle büyü bir tanemiz” sizin de bebeğinizin doğum günü pastasında yer alabilir. Cümleyi dilediğiniz şekilde değiştirebilir, sonuna oğlunuzun ismini ya da ona hitap şeklinizi ekleyebilirsiniz.

2Evin minik paşaları için erkek doğum günü pasta modelleri

Evinizin minik paşası için “İyi ki doğdun Akın Paşa” gibi cümlelere yer verdiğiniz bir doğum günü pastası seçebilirsiniz. Parti ve pastanın konseptine uygun bu cümleler bebeğinize hitap şeklinizi de yansıtacak, onun sizin için ne kadar önemli, özel ve değerli olduğunu yansıtacaktır.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Fotoları, En Güzel Fotoğraflı Doğum Günü Fikirleri

3“İyi ki doğdun canımız”

“İyi ki doğdun canımız” en sevilen bebek doğum günü pasta yazıları arasında yer alıyor. İyi ki doğdun mesajı klişe gibi gözükse de sonunu oğlunuza hitap şeklinizle tamamladığınızda oldukça sevgi dolu bir kutlama mesajına dönüşecektir. Bu pastaları özellikle 3 yaş erkek çocuğu doğum günü pastaları için tercih edebilirsiniz.

4Bazen klişeler de yeterlidir…

1 yaş pastası erkek fikirleri için harika bir model geliyor. Bazı doğum günü pastaları için standart kutlama yazılarından da faydalanabilirsiniz. Bunun için “İyi ki doğdun, mutlu yıllar, nice yıllara” gibi bebek doğum günü pasta yazıları örneklerinden faydalanabilmeniz mümkün.

Mutlaka incele:  Şimşek McQueen Pasta Modelleri ve Yapılışı

5Çocuğunuzun yaşına da pastada yer verebilirsiniz

Kutlama mesajı yerine doğum günü pastasında çocuğunuzun yaşını ön plana çıkaracak yazılara yer verebilirsiniz. Yaşı vurgulayan bebek doğum günü pasta yazıları arasında “2 yaşında”, “2 yaşımdayım”, “2 yaşıma girdim”, “Artık 2 oldum!” gibi çeşitli örnekler yer alıyor.

Doğum Günü Pastaları İçin Öneriler

Doğum günü pastasına karar verdiniz mi? Her konsepte uygun bir fikir sunduğumuz, birbirinden farklı, yaratıcı ve lezzetli doğum günü pastaları için Şekilli Doğum Günü Pastaları Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz. Bir doğum günü partisini unutulmaz yapan, doğum günü pastasıdır. Bu yüzden pasta konusunu geçiştirmemeli, üzerinde düşünerek unutulmaz bir parti düzenlemelisiniz.

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!