Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri - En Güzel Çocuk Doğum Günü

author
Nedim Emre Akın
tarafından 03/05/2021 tarihinde yazıldı.

Çocuğunuzun doğum gününde onu en sevdiği karakterlerle mutlu etmek istiyorsanız, Pepeli doğum günü pastası tam aradığınız pasta olacak! Hem çocuğunuzu, hem de arkadaşlarını mutlu edecek bu pasta, fotoğraf çekimlerinde de ayrıca çok iyi görünecek.


Çocukların Yeni Kahramanı: Pepee

Uzun zamandır çocukların hayatına giren Pepee, artık tüm özel günler ve aksesuarlarda da kendini gösteriyor. Pepee hem sevimli bir kahraman olarak, hem de objektif anlatımıyla ailelerin ve çocukların aynı anda beğenisini kazandı. Şimdide her yerde görmeye başladığımız Pepee, lezzetli pastalarla birleştiğinde daha da keyif verici bir şekle bürünüyor.


Kocaman bir “yaş” pastası

Çocuğunuzun yaşı kaç olursa olsun kocaman bir sayıdan oluşan pasta, hem kendisinin hem de arkadaşlarının beğenisini kazanacaktır. Üzerine renkli şekerlerden yapılacak bir bahçe ve Pepee’nin arkadaşları, yemeye kıyamayacağınız bir pastanın ortaya çıkmasını sağlayacaktır.


Fotoğraf baskılarla Pepee

Çocuğunuzun sevdiği bir Pepee fotoğrafını baskı dosyası ile butik pasta yapan pastacılara teslim etmeniz yeterli! En sevdiği fotoğrafı pepeli doğum günü pastası üzerinde görmek onu mutlu etmek için yeterli olacaktır.


İsme özel Pepeeli doğum günü pastası

Pepee’nin bahçesini renkli şeker hamurlarıyla oluşturduktan sonra arkadaşlarını da yanına ekleyip partiye davetli tüm arkadaşlarını heyecanlandırmanız mümkün. İsmini pasta üzerinde görecek çocuğunuz hem mutlu olacak, hem de Pepeli doğum günü pastası ile hafızalarından silinmeyecek bir doğum günü yaşayacak.


Gökkuşağı ile Pepeli Doğum Günü Pastası

Pepeli doğum günü pastası örneklerinin en çok akılda kalan detaylarından biri de gökkuşağı. Her sahnesinde iç açan gökkuşağı, doğum günü pastalarının üzerinde olduğunda da tüm davetlilerin ilgisini çekecektir. Çocuklar için rengârenk olan bu model pastalardan, lezzetli oldukları zaman ikinci dilimi almamak için sebebe ihtiyacınız olacak.


İçini dilediğiniz gibi oluşturun

Pepee ve arkadaşlarıyla süsleyeceğiniz pepeli doğum günü pastası modellerinin içini, ister çikolatalı, ister meyveli olarak seçin. Damla çikolatalı muzlu bir pasta veya Hindistan cevizli meyveli bir pasta bütün çocukların ilgisini çekecek, beğenisini kazanacaktır. Partinin en güzel kısımlarından biri olan pasta kesme zamanı da böylece akıllardan çıkmayacaktır. Dilerseniz, Erkek Bebek Doğum Günü Pasta Yazıları Örnekleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz


En İyi Butik Pasta Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Butik Pasta profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri - En Güzel Çocuk Doğum Günü için en iyi profesyonel listesi
4.9 29 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?