Erkek Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Fikirleri

3. yaş doğum gününün diğer önemli özelliği, 2 yaş sendromundan çıkan çocukların, eğlenceyi ve mutluluğu artık çok daha mutlu ve huzurlu şekilde hissetmesidir..

3670

Oğlunuzu kucağınıza ilk aldığınız günden bu yana 3 sene geçti. Bu mutlu anı kutlamak en doğal hakkınız. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz o muhteşem gün için hazırlıklara nereden başlamayı bilemiyorsanız erkek çocuk 3 yaş doğum günü için önerilerimize kulak verebilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştıracak Erkek Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Önerileri

Bebeğinizin artık çocukluğa adım attığı 3. doğum gününü planlamak biraz uğraştırıcı olabilir Çocukların bu yaşta daha hareketli olması onları meşgul edecek aktiviteler hazırlamanızı gerektirebilir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Tarifleri

1Davetli listesi ve davetiyeleri hazırlamalısınız.

3 yaş doğum günü hala çocuğunuzun arkadaşlarının aileleri ile katılacağı bir organizasyon. Aile bireylerini de hesaba katınca kalabalık bir davetli listesine sahip olacağınızı söyleyebiliriz. Davetlilerinize kendilerini özel hissettirmek ve onlara bir hatıra bırakmak isterseniz bebeğinizin fotoğrafının olduğu bir davetiye hazırlayabilirsiniz.

2Doğum günü pastasına çocuğunuzla karar verebilirsiniz.

Çocuğunuz artık nasıl bir pasta istediğine karar verecek yaşa gelmesi işinizi kolaylaştıracaktır. Çizgi karakterler, oyuncaklar veya hayvanlar muhtemelen çocuğunuzun en çok ilgisini çeken temalar olacaktır. Bunu göz önüne alarak pasta ve süslemeleri seçebilirsiniz.

3Yiyeceklerin çeşitli olmasına dikkat etmelisiniz.

Çocukların ilgisini çekecek şekerlemeler, cupcakeler ve kurabiyeler partinizi renklendirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca büyüklere yönelik soğuk sandviçler, salatalar ve içecekler de mutlaka menünüzde yer almalı.

Mutlaka incele:  Çocuk Saçı Örgü Modelleri

4Mekan ve etkinliklere karar vermelisiniz.


Mevsimlerden yaz ise partiyi açık alanda düzenlemek çocukların gönlünce koşuşturması için ideal. Ayrıca doğum günü parti evleri de zengin etkinlik seçenekleri sayesinde çocukları mutlu edecektir. Palyaço, sihirbaz veya kukla tiyatrocusu çocuklar için oldukça eğlenceli olabilir. Doğum günlerine ev sahipliği yapacak parti evleri önerileri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz, erkek çocuk 3 yaş doğum günü partisi için şehrinizdeki palyaçolardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, teklifleri değerlendirdikten sonra dilediğiniz palyaço ile çalışabilirsiniz.

İstanbul Palyaço Ankara Palyaço İzmir Palyaço Antalya Palyaço Bursa Palyaço Adana Palyaço Konya Palyaço

5Hediye çantaları ile misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Üç yaşındaki misafirleriniz okul öncesi aktivitelere meraklıdır, bu nedenle kurşun kalem ve silgiler, boyama kitapları, kuru boyalar ve mini yap bozlardan oluşan hediye paketleri hazırlayıp onların da partiden mutlu ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel 3 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri

6Erkek Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Pasta Model Önerileri

Arabalar, oyuncaklar ya da hayvanlar… Erkek çocuk 3 yaş doğum günü pastaları arasından en sık tercih edilen modellerdendir. Ayrıca şeker hamuru modelleme sayesinde çocuğunuzun ve en sevdiği oyuncakların yer aldığı çok katlı pastalar da yaptırabilirsiniz.

7Erkek Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Konsept Önerileri

Hayvanları seven oğlunuz için orman hayvanlarını konsept olarak belirleyebilir ve pastanızı buna göre hazırlatabilirsiniz. Ayrıca deniz teması da bu yaştaki çocukların hoşuna gidebilir. Güncel çizgi film kahramanları da erkek çocuk 3 yaş doğum günü için harika bir tema olabilir.

8Erkek Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Peçete Süsleri ve Bardak Setleri

Çocuğunuzun doğum gününe ait her detayın size özel olmasını istiyorsanız, peçeteleri ve bardak süslemelerini kendiniz tasarlayabilir ya da hazır modeller üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk 3 Yaş Doğum Günü Fikirleri

Erkek çocuk 3 yaş doğum günü hakkında az çok fikir sahibi oldunuz ve  ana hatlarıyla neler yapmanız gerektiğini artık biliyorsunuz diye düşünüyoruz. Eğer dilerseniz, aşağıdaki galerimizi ve size fikir vermesi açısından doğum günü tema fikirleri videomuzu izleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!