Erkek Sevgiliye Doğum Günü Pastası Modelleri

En güzel pasta modelleri için yazının sonundaki galeriye göz atabilirsiniz.

3598

Doğum gününün en zor detaylarından biridir; erkek sevgiliye doğum günü pastası seçmek. Süsten uzak olmasını; bir yandan da unutulmaz olmasını istersiniz. Hem ona özel olmalı, hem de seçiminizle misafirleri etkilemelisiniz. Hem lezzetli, hem de kişiye özel doğum günü pastası seçeneklerini derlediğimiz yazımızı okumadan pasta siparişinizi vermeyin deriz.

Özel Günleri Daha Özel Kılmak İçin

Sevgilinizin doğum günü yaklaşırken onun için özel bir gün olması için ne gerekiyorsa yaparsınız. Arkadaşları davet edilir, bir sürpriz parti organize edilir ve diğer tüm detaylar düşünülmeye başlanır. Doğum gününün en önemli kısmı olan pasta için orijinal ve özel tasarımlar aranır. Çünkü erkek arkadaşınız bugünü özel olarak hatırlamak isterken, bir yandan da onun tarzına uygun bir pasta siparişi vereceğinizden emin olmak ister.

Mutlaka incele:  Korsan Pasta Modelleri ve Süsleri

1Özel ilgi alanlarına göre erkek için doğum günü pastası

Sevgilinizin özellikle ilgi duyduğu alanları biliyorsunuz; fakat bunun için nasıl bir erkek sevgiliye doğum günü pastası yapılır tam olarak çözemiyorsunuz. Yapmanız gereken bir butik pastacıya gidip aklınızdan geçenleri anlatmak. Fikirlerinizi şekle dönüştürmek onların işi.

2Şık bir pasta düşünüyorsanız

Erkek arkadaşınız aslında aşırı süsten, renkli kutlamalardan hoşlanmıyor olabilir. Fakat siz de ona özel bir erkek sevgiliye doğum günü pastası yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şık, sade ve ona özel bir tasarım siparişi vermek olabilir.

Mutlaka incele:  Uğur Böcekli Pasta Modelleri ve Yapılışı

3Arabalarla arası iyiyse

Arabalarla arası iyi olmayan erkek çok olmasa da özel ilgi alanlarına araba giren bir erkek arkadaşınız varsa sevdiği marka ve modele erkek sevgiliye doğum günü pastası üzerinde yer vermeyi düşünebilirsiniz. Tabii isterseniz bu model yerine erkek sevgiliye doğum günü pastası kalpli modelleri de tercih edebilirsiniz.

4Mesleğine aşık bir adamsa

Sevgilinizin yaptığı meslek artık onun hayatı olmuşsa; geceleri geç saatte ofisten çıkıp, hafta sonları dahi telefonlarını açıyor, işinden hiç sıkılmıyorsa onun hayatının odak noktasına yerleşmiş demektir. Onun için özel olan mesleğini erkek sevgiliye doğum günü pastası modellerinde görmek inanın onu çok mutlu edecektir. Bu arada, sevgiliye doğum günü pastası üzerine yazılan yazılar da pasta tasarımında oldukça önemlidir.

Mutlaka incele:  Star Wars Doğum Günü Pastası Modelleri

5Telefonundan ayrılamayan erkek sevgiliye doğum günü pastası

Artık tüm işlerini telefondan yapma bahanesiyle akıllı telefonuna bağımlı bir sevgiliniz mi var? Bunu gözler önüne sermek hiç de zor değil. Telefon şeklinde yaptıracağınız doğum günü pastasından sonra sevgiliniz belki sizinle daha çok vakit geçirmeyi de aklına getirir. Dilerseniz, Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-pastasi-2

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!