Eşe Doğum Günü Pastası Modelleri ve Yazıları

8923

Yaşamınızı paylaştığınız kişinin doğum günü geldi çattı. Eşe doğum günü pastası seçmek en zor işlerden biridir, biliyoruz. Hem davetlileri memnun edecek, hem de eşinizin hoşuna gidecek. Lezzetli olmalı; ama aynı zamanda güzel, akılda kalıcı ve mümkünse ona özel mesajlar içermeli. Bunun için birkaç örneği bir araya getirdik; hem istediğiniz tasarımı ve istediğiniz malzemeyi, hem de aklınızdaki yazıyı biraz daha netleştirebilmek adına.

Mutlaka incele:  Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri, Sürprizleri ve Fikirleri

“O”na Özel Bir Doğum Günü

Sevdiğinizi mutlu görmek, özellikle onun doğum gününde en çok istediğiniz şeydir. Her detayı onu düşünerek planlarsınız. Küçük bir kutlama da olsa, büyük sürpriz bir parti de verseniz doğum gününün onun unutamayacağı bir gün olmasını dilersiniz. İşte doğum gününün en önemli ve özel detaylarından biri olan doğum günü pastasını da buna göre seçmek, yapabileceğiniz en güzel jestlerden biri olarak aklından çıkmayacaktır.

1Özel ilgi alanlarına göre eşe doğum günü pastası

Eşinizin mesleği, hobisi veya sevdiği herhangi bir şeyin pastasının üzerinde bulunması onu mutlu etmeye yetecektir. Bu ister bir kitap olsun, ister sevdiği bir araba, isterseniz hayalini kurduğu bir ev. Hepsi sevdiğinizi mutlu etmek için gösterdiğiniz özenin bir ispatı olacaktır.

Mutlaka incele:  Eşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

2En sevdiği renk ve ona özel her şey

Sevdiğinizi mutlu eden rengi, ona iyi gelecek dekoratif parçaları biliyorsanız bu eşe doğum günü pastası tam size göre. Eşinizin en sevdiği rengi, sevdiği parçalarla kombinleyip görür görmez onu mutlu edecek bir pasta modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

3Size özel günler, yaşlar ve nicesi

Eşinize hazırlayacağınız pastanın üzerine birlikte olduğunuz süreye ait bir yazı yazıp, hatıralarının canlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu ister bir hafta bilgisi olsun, ister onun yaşına oranla birlikte olduğunuz sürenin denk sayısı; onu düşündüğünüzü belli etmenizi sağlayacak bir detay olacak.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri

4“Benim diğer yarım”

Eşe doğum günü pastası modellerinin üzerine yazacağınız “Benim diğer yarım” yazısıyla onu mutlu edebilir, bir elma ekleyip ondan ayrılamayacağınızı anlatabilirsiniz. Onun için yazılmış her harfin onu mutlu edeceğinizden şüpheniz olmasın.

Diğer Eşe Doğum Günü Pastası Fikirleri

ese-dogum-gunu-pastasi-modelleri-7

Eşinize hazırlayacağınız sürpriz veya eşe doğum günü pastası modelleri nasıl olursa olsun onun sizin için özel olduğunu bu özel günde ona hissettirmeye gayret edin. İster bir pastayla, ister özel bir hediyeyle, isterseniz küçük ama anlamlı bir gülümsemeyle; dilerseniz de duygularınızı yansıtan bu özel sertifika ile.

ese-dogum-gunu-pastasi-modelleri ese-dogum-gunu-pastasi-modelleri-5 ese-dogum-gunu-pastasi-modelleri-8 ese-dogum-gunu-pastasi-modelleri-9

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!