Esmer Tene Yakışan Saç Renkleri İçin Etkileyici Öneriler

5132

Her saç rengi, esmer tene uyum sağlayamaz. Bu sebeple esmer tene yakışan saç renkleri seçiminde dikkatli olmalı, kendilerine yakışacak saç renklerini tercih etmeliler. Peki, o saç renkleri neler?

Esmer Tene Yakışan Saç Renkleri İçin Altın Değerinde Öneriler

Esmer tenliler! Saç renginizi değiştirmek istiyor fakat ten renginize uyum sağlayıp sağlamaması konusunda endişeleniyor musunuz? Bu yazımız, size göre… Hazırladığımız esmer tene yakışan saç renkleri önerilerimizden seçim yapabilir, saçlarınızla daha büyüleyici görünebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Balyajlı Saç Modelleri Önerileri

1Kumral, vazgeçilmezlerdendir

Esmer tenliler için kumral saç tercih edilebilir. Aralara hafif ışıltılar verdiğiniz kumral saçlarla çok havalı görünebilirsiniz.

2Küllü kumral da size çok yakışabilir

Küllü kumral, esmerler arasında çok tercih edilen renklerdendir. Bu saç rengi ile saçlarınızı daha doğal görünüme kavuşturabilir, teninize uyum sağlayabilirsiniz.

4Açık sarı tonlarından uzak durun

Esmer tene sahip olanlar, platin sarısını asla tercih etmemeliler. Platin sarısının yanı sıra açık karamel gibi sarının farklı tonları da esmer tene yakışmayabilir.

5Açık tonlarda saç rengi isteyenler kumralın açık tonlarını tercih edebilir

Sarı yerine kumralın açık tonlarını tercih edebilirsiniz. Saçlarınız hem daha yumuşak ve parlak görünebilir hem de esmer teniniz ön plana çıkabilir. Esmer tene uygun saç rengi seçmek zordur, açık tenlilere pek çok saç rengi yakışsa da esmer ten her saç rengini kaldıramaz. Bu yüzden önerdiğimiz saç renkleri arasında seçim yapabilir, teninizle başarılı bir uyum yakalayan saçlara sahip olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bukleli Saç Modelleri

Her Ten Rengine Ayrı Saç Rengi!

Her ten rengine yakışacak farklı saç renkleri ve tonları vardır. Siz de kendi ten renginizle uyum içerisinde saçlara sahip olmak istiyorsanız Açık Kestane Saç Rengi Kime Yakışır? ve Kumral Saç Rengi Tonları yazılarımızı inceleyerek kendinize en çok yakışacak saç rengini bulabilirsiniz. Mükemmel saçlara sahip olmak hayal değil, sadece önerileri dikkate alıp en uygun rengi ortaya çıkarmak gerekli!esmer tene yakışan saç renkleriesmer tene yakışan saç renkleriesmer tene yakışan saç renkleri esmer tene yakışan saç renkleri esmer tene yakışan saç renkleri esmer tene yakışan saç renkleri esmer tene yakışan saç renkleri esmer tene yakışan saç renkleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!