Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Etamin Doğum Panosu Modelleri İçin Öneriler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebeğinizin doğum gününü ölümsüz bir anı haline getirmek istiyorsanız siz de kendi kişisel zevkinizi barındıran, size özel bir doğum panosu hazırlayabilirsiniz. Bunun için fikre ve farklı modeller görmeye ihtiyacınız varsa sizler için derlediğimiz etamin doğum panosu modellerine göz atabilir ve kendi doğum panonuzu bu modellere göre oluşturabilirsiniz.


İşte birbirinden güzel etamin doğum panosu modelleri

Doğum panoları birbirinden farklı seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Kimi anneler takvim şeklinde panolar tasarlarken, kimi anneler de boy, kilo ve diğer bilgilerin bulunduğu panoları tercih ediyor.


Takvim doğum panosu

Bir kasnağa gerilerek yapılan etaminler hem pratik hem de şık olabiliyor. Siz de kasnağa gererek işlediğiniz etamini, kasnağını çerçeve şeklinde kullanarak öylece saklayabilirsiniz. Takvim şeklinde tasarlanan bu harika etamin doğum panosu örneğini seçerek siz de kendinize özel bir pano oluşturabilirsiniz. Bebeğiniz hangi ayda doğduysa o ayın günlerini işleyerek, doğduğu günü bir kalp figürü ile işaretleyebilirsiniz. Bu tarz doğum panolarında bebek ayağı, kalp, çiçek gibi figürler bulunabilir. Siz biraz daha kendinize özel yapmak istiyorsanız kendi isminizi ve eşinizin ismini de panoya ekleyebilirsiniz. Böylece aileniz için harika bir hatıra oluşturmuş olabilirsiniz.


Boy ve kilolu doğum panosu

Doğum tarihi ve saatinin yanı sıra çoğu panoda bebeğin kaç kilo ve kaç boyda olduğu da yer alabiliyor. Siz de bu tarz bir pano hazırlamak istiyorsanız etamin ile harika bir şekilde işleyebilirsiniz. İşlediğiniz etamini şık bir çerçevenin içine koyarak dekorasyon öğesi olarak kullanabilirsiniz. Etamin, delikli bir kumaşa işlendiği için yapımı da oldukça basittir. Bu yüzden kendi zevkinize göre bir şablon hazırladıktan sonra kolaylıkla bunu işleyebilirsiniz. Bebeğinizin ismini, tarih ya da kilo bilgilerini farklı renklerde ipliklerle işleyerek harika bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ayak izi, çorap, cetvel, saat gibi figürler de panonuzun daha da hareketli ve şık görünmesini sağlayacaktır.


İsimli ve figürlü doğum panosu

Daha minimal tasarımlar yapmak da sizin elinizde. Yalnızca bebeğinizin isminin ve doğum tarihinin yer aldığı bir etamin doğum panosu da harika görünebilir. Ayıcık ya da kalp gibi figürlerle destekleyebileceğiniz bu tasarım bebek odasında harika bir dekorasyon sağlayacaktır.


Pratik doğum panosu

Seçeceğiniz birbirine uyumlu iplik renkleri ile şık bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Kırmızı ve mavinin harika uyumunun işlendiği bu etamin doğum panosu buna en güzel örneklerden olabilir. Hem oldukça minimal bir tasarıma sahip olması hem de bebek odası için harika bir görünüme sahip olması bu doğum panosu tasarımını ideal kılıyor. Siz de pratik yapımı açısından kolay olan bu tarz bir pano seçebilirsiniz.


Figürlü doğum panosu

Doğum panosuna etamin şeklinde işleyebileceğiniz birçok farklı figür de bulunuyor. Balon, kelebek, fiyonk, el ve ayak gibi bebeklere yakışır figürler bu etamin doğum panosu modellerinde öne çıkıyor.


Ahşap Çerçeveli Etamin Doğum Panosu

Birçok farklı malzemeden doğum panosu tasarımı yapılabiliyor. En popüler tasarımlar arasında ise ahşap çerçeveli etamin doğum panoları yer alıyor. Ahşap doğum panolarının oldukça yapımı kolay, isterseniz gerekli malzemeleri temin edip panoyu kendiniz de hazırlayabilirsiniz.


Sade Ama Şık Doğum Panosu

Tek renk bir zemin üzerine istediğiniz renklerle bebeğinizin adını, boy ve kilo bilgilerini, doğum tarihini işleyebilirsiniz. İsterseniz ufak süslemelerle panonuzu daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.


En İyi Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Doğum Fotoğrafçısı profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Etamin Doğum Panosu Modelleri İçin Öneriler için en iyi profesyonel listesi
5.0 106 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?