Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
Nasıl bir doğum planlıyorsun?
Normal doğum için seni, en yakın doğum fotoğrafçılarımız ile eşleştiriyoruz.
Hastane belli mi?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Doğum Fotoğrafçıları

Bebeğinizi kucağınıza alacağınız ilk anı unutmanız mümkün değil zaten. Ama heyecanınıza tüm sevdikleriniz ortak olsun istiyorsanız şehrinizdeki doğum fotoğrafçıları profillerini inceleyin, teklif alın ve ölümsüz hatıralar bırakın.

Doğum Fotoğrafçısı için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Doğum Fotoğrafçısı Seçimi

Bir bebeğin doğduğu an, herkes açısından çok özeldir ve bu anın ölümsüzleştirilmesi de bir o kadar önem taşır. Bebek sahibi olduğunuz ve bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığı anları tekrar tekrar yaşamanın en iyi yolu ise bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmaktan geçer. Son zamanlarda özel anları yaşamaya daha çok özen gösterilmesi ve bu özel anları korumak ve ölümsüzleştirme isteği ile birlikte fotoğrafçılık alanı da gelişti. Doğum fotoğrafçılığı gelişen dallardan biri. Doğum fotoğrafçısı yalnızca bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığı anı değil, anne karnındaki anlarını, ilk emzirilmesini, ailenin bebeği karşılama sevincini ve daha birçok özel anı da ölümsüzleştiren kişidir. Bebek sahibi olma serüveninizi hikayeleştirmek ve bebeğiniz büyüse de bu anları tekrar tekrar ilk günkü tazeliği ile yaşamak için iyi bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz. Doğum fotoğrafçısı mekanik bir şekilde yalnızca fotoğraf çekmez. Doğum anını ve tüm süreci soğukkanlılık ve sakinlikle karşılar ve bu çok özel anları en ince ayrıntısına kadar görmeyi ve ölümsüzleştirmeyi başarır.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Doğum Fotoğrafçıları Talepleri

ebru adiguzel
Ebru A.
Merhabalar Temmuz ayı içerisinde sezerayan ile doğumum olacak .Semt olarak ümraniye ama hastane kesinleşmedi.Doğumun ilk günü çekim yaptırmak istiyoruz. Bu konuda sizden fiyat bilgisi alabilirmiyim. Öncelikle fotoğraf çekim adeti sınırı varmıdır? Biz iki şekilde teklif rica ediyoruz 1. Çekilen fotoların albüm yapılmış şekliyle 2. Albüm yapılamadan sadece dijitallerinin fiyatını alabilirmiyiz. Bilgilerinizi bekliyoruz ,İyi çalışmalar
yesim ysm
Yeşim y.
Kısmetse temmuz ayında doğum yapacağım. 8-10 tane bile olsa cocugum eşim ve ben bebeğimin doğum anında ve sonrarında fotoğrafları olsun istiyorum. Ayrıca doğum videosu fiyatlarınıda öğrenmek istiyorum uygun olursa onu da düşünebilirim. Amacım sadece hatıra için birkaç an yakalamak çok büyük birşeyler istemiyorum. (aramayıp sistem üzerinden iletişime geçmenizi rica ederim)
nilgun cengiz
Nilgün C.
Doğumum tarihini net bilmiyorum eylül ayı olacak.9yilin hediyesini yaşıyorum tüp bebek tedavisiyle ikizlerim olacak inşallah.bu yüzden içimde yaşamak istediklerim yapmak istediklerim çok,bütçem açıkçası çok fazla değil tedavi ve ücretli doğum yapacagimdan,belki uygun bir paket vardır diye yazıyorum size,şimdiden teşekkür ederim hayırlı ve sağlıklı günler dilerim...
safak
Ş.
Doğumum 2018 temmuz ayında görünüyor şuan için ve ben doğumdan itibaren bebek ilk olarak aile fertleriyle buluşana kadar olan bütün görüntülerini video resim olarak istiyorum bununla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlardan bilgi almak istiyorum doğuma kadar ona göre kadar vereceğim.hayat hastanesinde olacak ama tam gün belli değil normal doğum olabileceginden
seda
S.
Kutahya tavsanlida evim bebegimin ilk zamanlarının farkli kombinlerle resimlerinin cekilmesini yani yenidoğan çekimi istiyorum. Karelerin yaratıcı, sevimli olması benim için önemli bu yüzden hem örnek çalışmalarınızı hem de fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Ayrıntılar için görüşmek üzere. İyi çalışmalar.
ilayda aslan
İlayda A.
Denizli özel sağlık hastanesinde gerçekleşecek doğumumda öncesinde doğum sırasında ve sonrasında hem fotoğraflarımızı hem de doğum hikayesi şeklinde video çekecek ve hazırlayacak bir fotoğrafçı arıyoruz.Albüm ve dijital ortamda almak isteriz fotoğrafları.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyorum.
sevcan akarsu
Sevcan a.
26 agustos ctsi günü için -Beylikdüzünde oturuyorum. Çekimin evimde olmasını istiyorum. Kaç adet poz çekiyorsunuz? Çekimlere anne baba dahil mi yoksa ek ücret mi istiyorsunuz? Kostümler size mi ait biz mi alıyoruz? Çekim kaç saat sürüyor? Birden fazla seçenek var mı? ( bir kaç konsept gibi)
elif uhrayoglu
Elif U.
Doğum öncesi hamilelik- doğum ve yenidoğan fotoğrafları çekilmesini istiyorum. Doğum beylikdüzü medilife'ta olacak büyük ihitmalle. Albüm ve video istemiyorum. yenidoğan için stüdyo olabilir hamilelik için de dış mekan olabilir. Bütçem çok fazla değil o yüzden uygun bir fiyat rica ediyorum.
sema evcil
Sema E.
Temmuz ayında doğum yapacağım, şimdilik normal doğum olarak görünüyor. 22'sini tahmini olarak girdim ama değişkenlik gösterebilir. Ek olarak hamile çekimi de yaptırmak istiyorum ama tarihine karar vermedim. Doğumdan sonra yenidoğan fotoğrafı iiçnde teklif alailrsem çok sevinirim.
mehtap nazli
MEHTAP N.
HASTANE İZMİR KENT HASTANESİ VEYA EGEPOL HASTANESİ OLACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR. HEM DOĞUMUN HEM DE YAKLAŞIK 1 HAFTA SONRA AİLE FOTOĞRAF ÇEKİMİNİN DAHİL OLDUĞU BİR PAKET DÜŞÜNÜYORUM. DOĞUM SEZARYEN İLE OLACAĞI İÇİN ÖZELLİKLE AİLE ALBÜMÜNÜ SONRASINDA PLANLIYORUM.