Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Bursa Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Bursa Doğum Fotoğrafçısı

350
profesyonel sana hizmet vermek için hazır.


Bursa Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

Bursa Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 600 TL ile 1.000 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bursa Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bursa Doğum Fotoğrafçısı Tavsiyeleri

Güneş Bucak
Güneş Bucak
Iyiki çektirdik bu güzel anılar ve fotoğraflar için çok teşekkürler @dogumfotografcisihasretsezgin
Hasret Sezgin Photography & Videography
Seval m.
Seval m.
Sevgili Tülay MERT, iyi bir doğum fotoğrafçısı olmanın yanı sıra harika düğün fotoğrafları da çekiyor.biz doğum için beraber olmadık ancak şahane düğün fotoğraflarımız onun eseridir.Emekleri için kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz. En kısa zamanda doğum fotoğraflarımızda da buluşmak dileğiyle
Sonsuz Mutluluklar Durağı
Sümeyra H.
Sümeyra H.
Ne gündü ama duygularım canlandı seni çok. Zorladik ama hepsi birbirinden güzel yeni.cekimler beklesin bizi meyra.bebek büyüdü ve dahada cadi oldu durdurana aşk olsun zor bi çekim seni bekliyo sankim ebuss@dogumfotografcisi_ebrusergul
Ebru Sergül Baby Studio
Ahu Orbay
Ahu Orbay
Ezgi hanım muhteşem bir insan tüm samimiyetiyle geldi doğum günü hazırlıklarımıza bile yardımcı oldu sağ olsun. Biz pasta patlatma ve doğum günü sürecinde çekim yaptık beraber.Sayesinde muhteşem bir doğum günü ve muhteşem anılarımız oldu. Herkese öneriyorum bebekle fotoğraf çekimi yapacak kişilerin bebeğin ne olduğunu bilmesi ona göre davranması çok önemli. Ezgi hanım işimizi kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederiz. Oğlumun ikinci yaşını da birlikte kutlayacağız inşallah.
Vega Photo Studio
N.
N.
Anina stüdyonun verdiği hizmet tek kelimeyle harikaydı.. çektiği fotoğrafları senelerce duvarımızı, baş ucumuzu süsleyecek. Kibar, çocuk ve bebekler konusundaki tecrübesi şaşırtıcı derecede etkileyiciydi. Bebeğimizi ve bizi yormadan, keyifli bir çekim geçirdik.. şimdi hedefte baby shower partimiz ve pasta patlatma partimizde de kendisiyle çalışmayı istiyoruz.. ve tabii kısmetse ilk doğum gününde de artık ailemizin bir parçası olarak yine kendilerini büyük bir keyifle davet edeceğiz.. :)
Anina Studio

Bursa Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

Ş Şafak
Doğumum 2018 temmuz ayında görünüyor şuan için ve ben doğumdan itibaren bebek ilk olarak aile fertleriyle buluşana kadar olan bütün görüntülerini video resim olarak istiyorum bununla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlardan bilgi almak istiyorum doğuma kadar ona göre kadar vereceğim.hayat hastanesinde olacak ama tam gün belli değil normal doğum olabileceginden
Ö Özkan
Çekirge Doruk Hastanesi'nde gerçekleşecek doğum. 36. haftasında eşim hamileliğinin. Henüz normal doğum mu yoksa sezeryan mı belli değil ama tahmini tarihimiz Şubat 26. Doğum öncesi birkaç kare, doğumhane de birkaç kare ve doğum sonrasında birkaç kare istiyoruz. Fiyatlarınızı albüm dahil ve dahil olmadan alabilirsem. Geri dönüşünüzü bekliyorum.
E Elif S.
Merhaba çok detaya girmeden oda süslemesi ameliyata gidiş doğduktan sonra anneyle ve babayla ilk buluşma,dışarıda bekleyenlerin ilk gördükleri an ve annenin yanına odaya getirdikleri ilk anın fotoğraflarını istiyoruz albüm sayfası 10 sayfayı geçmesine gerek yok biraz uygun bir bütçe olmasını istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim.
N Nagehan
tarihi net değil ama şu an için Ocak 2019 gibi görünüyor doğum. sadece doğum fotoğrafları, sonrasında odada anne babayla çekim istiyorum. çekimler komple bir aile fotoğrafından çok biraz sanatsal olmalı açıkçası :) kısa bir film de olabilir, doğuma girmeden öncesi, doğum anı ve doğum sonrasını içeren.
M Merve D.
Doguma girmeye yakin hastaneden cekilen son kez fotografar , sonrasjnda Doguma esimle girmek istiyorum esimin benim ve dogacak bebegimin kareleri ve bir arada oldugumuz kareler, birde ciktiktan sonra kucagima aldigima kadar olan bolumu kapsasin istiyorum, baslangic gelisme ve sonuc gibi dusunulebilir
M Muammer V.
Sadece hastanede bir çekim düşünüyorum. Doğum tarihi tam olarak belli değil ama 18 Aralık'ta kesin tarih netleşecek. Ocak ayının ilk haftasında olacak gibi görünüyor o yüzden şu an için yakın bir tarih girdim. Bütçemiz 400-500 TL civarında. Fotoğrafların CD/DVD olarak teslim edilmesi yeterli.
A Ajda Ş. S.
Oğlumun 1 yaş fotoğraflarını çektirmek istiyorum. Tarih 7 Nisan. Doğum gününü kıtlayacağımız mekanda, ya da eşimin resim galerisinde ya da stüdyoda olabilir. 5-6 poz tek bebek, 1-2 poz çekirdek aile ve 4 poz geniş aile fotoğrafı olsun istiyorum. Fotoğrafları dijital olarak almam yeterli.
E Ebru Ö.
Yeni doğan çekimi, bebeğin babası ve dışarıdakilerle ilk karşılaşması Yani 2 aşamalı bir çekim doğum sırasında değil de bebeğin babası ve aile ile karşılaşması çekilecek daha sonra sanırım ilk 15 20gün içerisinde farklı konseptlerle çekim yapılıyor ayrıca bu çekimin olmasını istiyorum
S Sümbül
Doğum çekimi istiyorum. Doğum sırasında, öncesinde ve sonrasında gerçekleşmeli çekim. Fiyat ve ayrıntıları iki farklı şekilde istiyorum. Hem dijital ortamda aldıgımda nasıl oluyor hem de albüm vs gibi şeyleri aldıgımda nasıl oluyor kısımlarını öğrenmeliyim.
F Fatma Ş.
merhaba, doğum medicabil hastanesinde gerçekleşek. doktorumuz doğuma sadece sertifikalı fotoğrafçı girebilmesine izin vermektedir. bütçemiz maksimum 750 TL dir. hastane çekimi ve dış çekim istemekteyiz. uygun paketlerinizi bilgi olarak iletirseniz seviniriz.

Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer